صفحه 59 از 307 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

با سلام و خسته نباشيد
    1- كارشناسي برق گرايش الكترونيك دانشگاه آزاد اراك معدل 15/50 (سال اخذ مدرك 1386)
    2- كارشناسي برق گرايش مخابرات و ICT دانشگاه صنعتي اميركبير (مجازي) معدل 15/30 (سال اخذ مدرك 1391)
    3- نمره آيلتس 7
    4- انتحان GRE نداده ام
    5- دو مقاله داخلي (كنفرانس) ، دو مقاله ISI (مجله)
    6- از سال 86 سابقه كار مرتبط دارم و بيش از 3 سال مدير واحد مهندسي يك شركت مخابراتي هستم
    7- دانشگاه هاي ويرجينيا و واشنگتن
    8- مخابرات / MBA
    9- مهم نيست
    10- امكان گرفتن يك ريكامنديشن از استاد راهنماي كارشناسي ارشدم (دكتر قرباني - دانشگاه اميركبير) و ريكامنديشن از يك استاد دانشگاه George Mason آمريكا

ترجيحاً قصد دارم مستر بخونم اما نميدونم براي مخابرات امكان گرفتن بورس بيشتره يا MBA
    ممنون ميشم راهنماييم كنيد و بگيد آيا شانسي دارم يا نه و اينكه به چه مداركي نياز دارم تا شانسم رو بالا ببرم

با تشكر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    نانوالکترونیک-دانشگاه تبریز- تاریخ احتمالی دفاع 94/6

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

با سلام من می خوام اقدام کنم برای پاییز 2016 یا زمستان 2017 ولی نمی دونم بتونم برسم یا نه، مشکلم اینه که هنوز تافل وgre ندارم با تعداد مقاله کافی.
    1.کارشناسی- برق الکترونیک- سراسری بناب- معدل 15.30
    2.کارشناسی ارشد- نانوتکنولوژی نانوالکترونیک- معدل 18.99
    3. تافل و gre هنوز ندارم، ولی خوندم به قدر کافی +100 می گیرم تافل و gre هم +320 حالا بگذاریم
    4.عضو استعداد درخشان- قبولی در المپیاد مرحله کشوری(بدون مدال)
    5. یک سال سابقه ی کار در تحقیق و توسعه ی یک شرکت با چندین پروژه عملی و تحقیقاتی تولید شده
    6.دو تا مقاله کنفرانس داخلی با یک مقاله ژورنال داخلی
    بنظرتون شانسی برای usa یا کانادا دارم؟ یا یه سال صبر کنمpaper کار کنم و بمونم به 2017 بهتره؟ اصلا اگه بمونم paper کار کنم دانشگاه ها با چه رنکی رو میتونم جواب بگیرم؟
    با تشکر فراوان

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

نقل قول نوشته اصلی توسط soleymani1990 نمایش پست ها
    با سلام من می خوام اقدام کنم برای پاییز 2016 یا زمستان 2017 ولی نمی دونم بتونم برسم یا نه، مشکلم اینه که هنوز تافل وgre ندارم با تعداد مقاله کافی.
    1.کارشناسی- برق الکترونیک- سراسری بناب- معدل 15.30
    2.کارشناسی ارشد- نانوتکنولوژی نانوالکترونیک- معدل 18.99
    3. تافل و gre هنوز ندارم، ولی خوندم به قدر کافی +100 می گیرم تافل و gre هم +320 حالا بگذاریم
    4.عضو استعداد درخشان- قبولی در المپیاد مرحله کشوری(بدون مدال)
    5. یک سال سابقه ی کار در تحقیق و توسعه ی یک شرکت با چندین پروژه عملی و تحقیقاتی تولید شده
    6.دو تا مقاله کنفرانس داخلی با یک مقاله ژورنال داخلی
    بنظرتون شانسی برای usa یا کانادا دارم؟ یا یه سال صبر کنمpaper کار کنم و بمونم به 2017 بهتره؟ اصلا اگه بمونم paper کار کنم دانشگاه ها با چه رنکی رو میتونم جواب بگیرم؟
    با تشکر فراوان
    سلام دوست عزیز
    چنانچه بتونید در فرصت باقی مانده نمرات ادعا شده را در آزمون های زبان کسب کنید ممکنه با همین تعداد مقالات هم شانس پذیرش و دریافت فاند رو داشته باشید.
    چرا که معدل ارشد شما در کنار نمرات تافل بالای 100 و GRE بالای 320 به اندازه کافی برای اساتید و کمیته های پذیرش جذاب هستند و با این شرایط به طورقطع برای آمریکا و کانادا شانس خوبی دارید.
    البته همونطور که ممکنه خودتون هم مطلع باشید کسب این نمرات مستلزم مطالعه زیاد هست، پس شاید فکر خوبی باشه اگر برای 2017 اپلای کنید و درصورت امکان در کنار مطالعه زبان، برای چاپ مقالات بیشتر هم وقت بگذارید.
    موفق باشید
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

Junior Member

۱- علوم و تحقیقات تهران. فیزیک مهندسی. 14.50
    ۲- علوم و تحقیقات تهران. فیزیک اتمی و ملکولی. 15.21
    ۳- خیر (در شرف امتحان. می نیمم 95 رو کسب می کنم)
    ۴- GRE خیر (در شرف امتحان. پیش بینی خاصی برای نمره ام ندارم). ضمنا GRE سابجکت هم در برنامه هایم دارم
    ۵- 1 ژورنال (ISI( IEEE. اسم اول خودم هستم. 1 کنفرانس بین المللی پلاسما (هندوستان). 2 کنفرانس داخلی
    ۶- 3 سال مقطع دبیرستان تدریس کرده ام.
    ۷- فاند کامل برام مهمه. رنک دانشگاه مهم نیست.
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه فیزیک (پلاسما، فوتونیک، لیزر)
    ۹- نیم‌سال مورد نظر فرق نمیکند ترجیحا سپتامبر 2016
    ۱۰- سخنران برتر ( oral award) کنفرانس بین المللی هند. من لیسانسم رو 7 ترمه تموم کردم و از ترم 8 شروع به ارشد کردم. نمیدونم آیا این موضوع امتیاز محسوب میشود یا خیر.
    و من درخواست اینترنشیپ در زمینه لیزر پلاسما از یکی از دانشگاههای هند رو فرستادم. موافقت های اولیه صورت گرفته اما در زمینه فاند کمی اختلاف نظر داریم. بنظر شما اگر تاثیر زیادی دارد من کمی از هزینه ها رو خودم تقبل کنم و تا قبل از پایان سال 2015 اونجا خودم رو معرفی کنم برای 3 تا 6 ماه

Junior Member

مهندسی برق/کنترل - دانشگاه سراسری معتبر 14.92

تافل 97

یک مقاله انگلیسی

مستر

سابقه طرح تمرین برای درس برنامه نویسی

فاند احتیاج دارم

لطفا راهنماییم کنید اگر تافل رو دوباره آزمون بدم و بالای 100 بشم امیدی هست ؟

Junior Member

1. دانشگاه صنعتی امیرکبیر , مهندسی متالورژی استخراجی , 17.55 , معدل 4 ترم آخر غیر از ترم هشت (الان ترم 8 ام) 19.08
    2. ترم 8 کارشناسی هستم هنوز
    3. تافل 110 , speaking 30 , listenning 30 , writting 25 , reading 25
    4. gre هنورز ندادم ولی با توجه به اینکه 4 ماهه دارم روش کار میکنم احتمالا بالای 320 هست
    5. 2 مقاله ی isi خارجی با IF=2 در زمینه ی شبیه سازی مقاومت اندام های عصبی و شبیه سازی استخوان هر دو به زبان انگلیسی , از پایان نامه هم دارم دو تا isi در همون حد در میارم . از اون جایی که در داخل کشور ژورنال ها اونقدرا سخت گیر نیستن من الان میتونم علاوه بر 4 تامقاله ی فوق همزمان 2 تا مقاله ی داخلی هم بدم میخواستم بدونم آیا اثری مفیدی هم داره ؟
    6. در این زمینه رزومه خاصی ندارم
    7. فاند کامل از دانشگاه های امریکا و اروپا یا کانادا ... میخوام کلا شانسم رو برای هر کدوم از این کشور ها و رنک ها بدونم
    8. گرایش های مورد علاقه: بیو مترال , شبیه سازی , تمام شاخه های بیو و تمام شاخه های نانو .
    9. فرقی نداره
    10. علاوه بر تافل .. مدرک ب2 زبان آلمانی هم از سفارت آلمان دارم .
    _ تسلط کامل به نرم افزار ABAQUS دارای گواهی معتبر از جهاد دانشگاهی دانشگاه امیرکبیر برای هر سه سطح مقدماتی و متوسط و پیشرفته نرم افزار (تمام ماژول های نرم افزار رو بلدم)
    _ تسلط کامل به زبان های برنامه نویسی : C , Python مدرک هم میتونم بگیرم اگر لازم باشه .
    _ 2 تا ثبت اختراع داخلی (که سرمایه ی ثبت جهانیشونو ندارم متاسفانه ..)
    _ و از تمام اساتید دانشگاه میتونم توصیه نامه بگیرم ..
    _ بنده با یکی از دوستام یک شرکت هم ثبت کرده ام که 40 درصد توش سهام دارم (شرکت هولدینگ هست ولی فعلا فقط یک فروشگاه اینترنتی در زیر مجموعه اش هست که رنک سایت زیر 9000 هست )
    و سایت شرکت رو هم خودم ساختم و تا اینجا مدیریت کردم و به CSS , HTML ,LIVE HTML تسلط دارم ...

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام

مواردی که ذکر کردید همگی مناسب هستند. گرچه دانشگاهتون شناخته شده نیست، ولی معدل خوبی دارید. نمره آیلتس هم کاملا مناسبه. تنها نکته ای که میمونه GRE هست که چون برای مستر یا دکترا پیوسته میخواید طبیعتا باید بالا بشید (بالای 315). بهتر از کتابی که چاپ کردین، چاپ کردن مقالات ISI هست که اساتید بیشتر قبول دارن و هم قابلیت دسترسی سریع داره اگر خواستند بخونن. البته اگر کتاب شما در زمینه تحقیقاتی اساتید باشه، خودش میتونه سابقه پژوهشی خوبی باشه. کارهای مرتبط رو هم حتما در رزومه ذکر کنید.

پیروز باشید
    سلام دوست گرامی و ممنون از راهنمایی
    سوال من این هست که آیا شانس فاند گرفتن دارم؟ و اینکه نام دانشگاه چقدر تاثیرگذار هست برای گرفتن فاند؟
    و دیگر اینکه شما فرمودید : "کارهای مرتبط رو هم حتما در رزومه ذکر کنید." منظور شما چه چیزهای دیگری هست؟
    رشته ای مهندسی صدا رشته ای نو پاست و ژرنال ISI ندارد . آیا مقالاتی که در مگزین ها و ژورنال های مختص به این رشته چاپ میشن ارزشمندن؟
    در مورد اینکه فرمودید استادتون در این زمینه نیاز داشته باشه (کتاب) ، اگر در زمینه ی فعالیتشون نباشه و صرفا از طریق اپلی دانشگاه اقدام کنیم، شانس گرفتن فاند رو نداریم؟
    ممنون

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamamiri نمایش پست ها
    1. دانشگاه صنعتی امیرکبیر , مهندسی متالورژی استخراجی , 17.55 , معدل 4 ترم آخر غیر از ترم هشت (الان ترم 8 ام) 19.08
    2. ترم 8 کارشناسی هستم هنوز
    3. تافل 110 , speaking 30 , listenning 30 , writting 25 , reading 25
    4. gre هنورز ندادم ولی با توجه به اینکه 4 ماهه دارم روش کار میکنم احتمالا بالای 320 هست
    5. 2 مقاله ی isi خارجی با IF=2 در زمینه ی شبیه سازی مقاومت اندام های عصبی و شبیه سازی استخوان هر دو به زبان انگلیسی , از پایان نامه هم دارم دو تا isi در همون حد در میارم . از اون جایی که در داخل کشور ژورنال ها اونقدرا سخت گیر نیستن من الان میتونم علاوه بر 4 تامقاله ی فوق همزمان 2 تا مقاله ی داخلی هم بدم میخواستم بدونم آیا اثری مفیدی هم داره ؟
    6. در این زمینه رزومه خاصی ندارم
    7. فاند کامل از دانشگاه های امریکا و اروپا یا کانادا ... میخوام کلا شانسم رو برای هر کدوم از این کشور ها و رنک ها بدونم
    8. گرایش های مورد علاقه: بیو مترال , شبیه سازی , تمام شاخه های بیو و تمام شاخه های نانو .
    9. فرقی نداره
    10. علاوه بر تافل .. مدرک ب2 زبان آلمانی هم از سفارت آلمان دارم .
    _ تسلط کامل به نرم افزار ABAQUS دارای گواهی معتبر از جهاد دانشگاهی دانشگاه امیرکبیر برای هر سه سطح مقدماتی و متوسط و پیشرفته نرم افزار (تمام ماژول های نرم افزار رو بلدم)
    _ تسلط کامل به زبان های برنامه نویسی : C , Python مدرک هم میتونم بگیرم اگر لازم باشه .
    _ 2 تا ثبت اختراع داخلی (که سرمایه ی ثبت جهانیشونو ندارم متاسفانه ..)
    _ و از تمام اساتید دانشگاه میتونم توصیه نامه بگیرم ..
    _ بنده با یکی از دوستام یک شرکت هم ثبت کرده ام که 40 درصد توش سهام دارم (شرکت هولدینگ هست ولی فعلا فقط یک فروشگاه اینترنتی در زیر مجموعه اش هست که رنک سایت زیر 9000 هست )
    و سایت شرکت رو هم خودم ساختم و تا اینجا مدیریت کردم و به CSS , HTML ,LIVE HTML تسلط دارم ...
    شما مشخص نکردید که برای ارشد می خواهید اقدام کنید یا دکترای مستقیم - برای هر دو شانس خوبی دارید اما اگه هدف نهایی تون دکترا هست برید سراغ دکترای مستقیم.
    ضمنا این تاپیک مخصوص آمریکاس نه اروپا و کانادا.
    مهمترین عامل در پذیرش معدل کارشناسی هست که عالیه. نمره زبان و مهارت اسپیکینگ هم که عالی هستند و شانس TA شدن خیلی بالایی دارید. GRE هم با توجه به مهارت زبانتون نمره 320 دور از دسترس نیست که عالیه. تعداد مقالات با توجه به دانشجوی کارشناسی بودن هم جای تبریک داره . وقتتون رو برای مقاله داخلی نگذارید. در ظاهر همه چی دست به دست هم داه تا به شما شانس پذیرش تو TOP20 رو هم بده. (رتبه بندی USNEWS) اما دو نکته مهم:
    1- بلندپروازی رو در کنار ضریب اطمینان مناسب به کار بگیرید. یعنی برای TOP20 اقدام بکنید اما رنکهای بالاتر رو هم به تناسب بزنبد. خیلی حساس رو عدد نباشید. دانشگاه رنک 40 و 60 خیلی تفاوت ندارن - گاهی یه استاد یا یه گروه فعال تو دانشگاه رنک 60 هست که توی اون یکی با رنک 40 پیدا نمی شه. در نهایی بعد از فراغت از تحصیل رزومه تحقیقاتی خود شما وزن خیلی خیلی بیشتری خواهد داشت تا رنک دانشگاهتون.
    2- من همرشته شما نیستم اما تا جایی که می دونم رشته مهندسی مواد و گرایشهای بیومتریال و حتی نانو یه مقدار حساسن. یهنی ممکنه تو بحث ویزای آمریکا به مشکل بخورید پس تو این زمینه تحقیقات بیشتری داشته باشید. تاپیک ریجکت در کلیرنس رو حتما مطالعه کنید و در کنار آمریکا برای کشورهای دیگه هم اقدام کنید.

Junior Member adel1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif, CL

دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین (IKIU) (دولتی روزانه) رشته ی آموزش زبان انگلیسی، معدل کل 16.40 معدل رشته 17.5+
    نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) هنوز امتحان ندادم، ماک تست بدون آمادگی 90
    تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). ذکر ناشر، ISI بودن یا نبودن و زبان مقاله (بسته به مورد) به ارزیابی دقیق‌تر کمک شایانی می‌کند. یک مقاله کنفرانس معتر در رشته، یک مقاله ژورنال آنلاین، سه مقاله در حال آماده سازی مراحل پایانی که یکی بسیار مهم است
    سابقه کار مرتبط سابقه ی تدریس، Co-founder چند استارت آپ و...
    دانشگاه های مورد نظر (اگر وجود دارد) U Chicago -- U Washington -- UCLA -- California State U -- uconn (تمامی 5 دانشگاهی که انتخاب کردم در زمینه ی مورد نظرم فعال هستند و کاملا با علایقم تناسب دارند و در همگی فیت هستم)
    گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه رشته ی زبان شناسی Direct PhD، زمینه های پردازش زبان و پردازش گفتار
    نیم‌سال مورد نظر fall 2016
    موارد دیگر (مانند نکات برجسته ذکر شده در رزومه) چندیدن نرم افزار و کد در زمینه ی رشته ی مورد نظر نوشته ام، یک الگوریتم در زمینه ی پردازش زبان، آشنایی با چندین زبان برنامه نویسی، RA ، کار با چندین سیستم عامل و نرم افزار های مرتبط را بلدم

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjo_65 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی و ممنون از راهنمایی
    سوال من این هست که آیا شانس فاند گرفتن دارم؟ و اینکه نام دانشگاه چقدر تاثیرگذار هست برای گرفتن فاند؟
    و دیگر اینکه شما فرمودید : "کارهای مرتبط رو هم حتما در رزومه ذکر کنید." منظور شما چه چیزهای دیگری هست؟
    رشته ای مهندسی صدا رشته ای نو پاست و ژرنال ISI ندارد . آیا مقالاتی که در مگزین ها و ژورنال های مختص به این رشته چاپ میشن ارزشمندن؟
    در مورد اینکه فرمودید استادتون در این زمینه نیاز داشته باشه (کتاب) ، اگر در زمینه ی فعالیتشون نباشه و صرفا از طریق اپلی دانشگاه اقدام کنیم، شانس گرفتن فاند رو نداریم؟
    ممنون
    خواهش میکنم. بله شانس فاند دارید، این بگم اونا معمولا به جز بعضی دانشگاه های مطرح ایران مثل شریف، تهران، امیرکبیر و صنعتی اصفهان ... معمولا دانشگاه های دیگه ایران نمیشناسند و بر اساس معدل نظر میدن. منظور از کار مرتبط هم هر کاری که فکر میکنید به پذیرش کمک میکنه. مثلا نرم افزارهایی که تاحالا کارکردین، سابقه تدریس، و ... بله اون ژورنال ها هم قطعا موثر هستند. ببینید معمولا ابتدا شما توسط کمیته پذیرفته میشید و بعد ازجاع داده میشید به دپارتمان. اینکه بنده و دوستان میگن که قبل از پذیرش باید با اساتید در ازتباط باشید برای این هست که اگر این مورد پیش آمد، شانستون برای فاند بالا میره. ترجیحا، اگر زمینه کاری شما و استاد یکی باشه بهتره.

موفق باشید
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)