صفحه 6 از 307 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

Junior Member pourahmad_ifst آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electronic

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

با سلام.
    1- دانشگاه تبریز + علوم و صنایع غذایی + 17.61 (کارنامه دقیق:ترم 1 معدل 14 ، ترم 2 معدل 18.60 ، ترم سه معدل 17.40 ، ترم چهار معدل 17.60 ، ترم پنج معدل 18.20 ، ترم شش معدل 19.05 ، ترم هفت معدل 17.61)
    2- سال ورود به کارشناسی ارشد : 1394/6 - دانشگاه تبریز - پذیرش از طریق استعدادهای درخشان
    3- IELTS Equivalent : 6.5
    4- approximationaly >320
    5- 2 مقاله مروری isi ، چاپ در ژورنال food engineering
    6- ندارم
    7- فرقی نمیکند
    8- مهندسی صنایع غذایی
    9- 2016-2018
    10- فول فاند

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

۱- دانشگاه آزاد لنجان(اصفهان) + مهندسی صنایع-تولید صنعتی + معدل16.56
    ۲- دانشگاه تهران + مهندسی صنایع-صنایع + معدل 15.85+آموزش محور (بدون پایان نامه )
    ۳- ایلتس 6.5
    ۴-جی ار ای -----
    ۵- چاپ مقاله در ژورنال علم و صنعت
    ۶-سابقه کار ندارم
    ۷-
    شرکت در همایش بین المللی مهندسی صنایع دانشگاه تهران به عنوان تیم اجرایی
    8-دستیار تدریس (TA) در درس تحقیق در عملیات 1 در دانشگاه ازاد لنجان در دو ترم متوالی

۱- دانشگاه صنعتی سهند + برق کنترل + 15.49
    ۲- دانشگاه تربیت مدرس +برق کنترل + 18.08
    ۳- نمره تافل 89
    ۴- نمرهGRE :قصد دارم به زودی امتحان بدم
    ۵-دو مقاله کنفرانس انگلیسی-ایندکسieee
    ۶- تدریس در دانشگاه آزاد دماوند
    ۷- رنک 200 نا 300
    ۸-دکترا گرایش برق کنترل
    ۹- 2016
    شانس گرفتن فاند برای من وجود دارد?

ApplyAbroad Senior Veteran
    Mechatronic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE-ME

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhalmoradi نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه صنعتی سهند + برق کنترل + 15.49
    ۲- دانشگاه تربیت مدرس +برق کنترل + 18.08
    ۳- نمره تافل 89
    ۴- نمرهGRE :قصد دارم به زودی امتحان بدم
    ۵-دو مقاله کنفرانس انگلیسی-ایندکسieee
    ۶- تدریس در دانشگاه آزاد دماوند
    ۷- رنک 200 نا 300
    ۸-دکترا گرایش برق کنترل
    ۹- 2016
    شانس گرفتن فاند برای من وجود دارد?
    چون هنوز فرصت برای ارتقای رزومه تون دارید، به توصیه های زیر توجه کنید:

1- ارتقای نمرۀ تافل به بالای 95؛ البته نمرۀ بالانس شده در چهار مهارت و ترجیحاً اسپیکینگ و رایتینگ حداقل 25. چنین نمره ای هم در TA به طور مستقیم و هم در RA به طور غیرمستقیم اثرگذار هست.
    2- کسب نمرۀ GRE حداقل 310 و ترجیحاً حداقل 315. خاطرتون باشه که نمرۀ کوانت بالای 165، اثر ویژه ای داره.
    3- بهبود رکورد پژوهشی با انتشار مقالات بین المللی معتبر.

اگر موارد بالا انجام بشه، بسته به این که چه رکوردی برای خودتون فراهم میکنید، امکان پذیرش از دانشگاه های رنک بالای 30 (رنکینگ US News در مهندسی برق) وجود داره. هر چه وزن رزومه تون رقابتی تر باشه، شانس دریافت فاند هم بالاتر میره. در حال حاضر مانعی سر راهتون نیست.

آینده‌ای خواهم ساخت که گذشته‌ام جلویش زانو بزند!

به دلیل محدودیت زمانی، از پاسخگویی به پیام های خصوصیِ قابل طرح در فورِم معذورم.

Junior Member

با سلام
    1-دانشگاه شیراز+مهندسی برق_مخابرات+17.70
    2-دانشگاه امیرکبیر+مخابرات_سیستم+18.46
    3-تافل به زودی خواهم داد/نتیجه سال 2009: 94(R:29,L:20,S:22,W:23)
    4-GRE:خواهم داد
    5- 1 مقاله کنفرانس IEEE
    6-سابقه کار:5سال(برنامه نویس سیستم،تدریس در دانشگاه آزاد و در حال حاضر کارمند)
    7- چون پذیرش با فاند میخوام رنکینگ دانشگاه خیلی اهمیت نداره ولی اگر شرایط پذیرش در دانشگاهی چون carnegie mellon و یا uPenn رو دارم بفرمایید.
    8-Network یا Signal Processing
    9-Fall 2016
    10-رتبه اول کارشناسی ارشد/داشتن مدارک CCNAو CCNP
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط n_nik نمایش پست ها
    با سلام
    1-دانشگاه شیراز+مهندسی برق_مخابرات+17.70
    2-دانشگاه امیرکبیر+مخابرات_سیستم+18.46
    3-تافل به زودی خواهم داد/نتیجه سال 2009: 94(R:29,L:20,S:22,W:23)
    4-GRE:خواهم داد
    5- 1 مقاله کنفرانس IEEE
    6-سابقه کار:5سال(برنامه نویس سیستم،تدریس در دانشگاه آزاد و در حال حاضر کارمند)
    7- چون پذیرش با فاند میخوام رنکینگ دانشگاه خیلی اهمیت نداره ولی اگر شرایط پذیرش در دانشگاهی چون carnegie mellon و یا uPenn رو دارم بفرمایید.
    8-Network یا Signal Processing
    9-Fall 2016
    10-رتبه اول کارشناسی ارشد/داشتن مدارک CCNAو CCNP
    ممنون
    سلام

به علت نداشتن نمرات تافل و GRE نمیشه نظر خاصی داد پس آیتمهای رزومتون رو بررسی میکنیم و در نهایت یک جمع بندی.
    معدل های لیسانس و فوق لیسانس شما بسیار خوب هستند مخصوصا معدل لیسانس بسیار برای اپلای مورد توجه قرار میگیره و برای همین رزومه شما در چشم خواهد بود در کنار اینکه دانشگاه ارشدتون هم دانشگاه خوبیه و دانشجوی زیادی در خارج از کشور داشته و این باعث میشه احتمال اینکه استادا اسم دانشگاهتون رو شنیده باشن زیاده (خیلی مهمه) و به نفع شما خواهد شد. نمره تافل مناسب رزومه شما، قطعا بالای 100 هست و مخصوصا نمره اسپیکینگ شما باید بالای 25 باشه تا با توجه به سابقه تدریستون شانس بالایی برای دریافت فاند TA داشته باشید. با توجه به رزومه وزین شما (معدل های خوبتون) به شدت توصیه میکنم برای نوشتن مقاله ISI و رسوندن تعداد مقالاتتون به عدد 3 تلاش کنید تا فاند RA به راحتی در دسترس شما قرار بگیره. در مورد کارنگی ملون چون در حوزه کامپیوتر تاپ هست نمیشه حتمی صحبت کرد چون از سرتاسر دنیا رزومه های بسیار خوبی سرازیر میشه به این دانشگاه (خصوصا در حوزه های رباتیک و کامپیوتر)، اما در صورت دریافت نمره GRE بالای 315 حتما شانس خواهید داشت اما خوب رقابتیه و نمیشه حتمی گفت. مدارک CCNA و CCNP برای شما راهگشا نخواهند بود زیرا آکادمیک نیستن و مربوط به بازار کار هستن. رتبه اول کارشناسی ارشد شما اگر همراه با نامه تایید از طرف دانشگاه بشه قطعا نکته مثبتی خواهد بود و جلب توجه خواهد کرد. به طور کلی در صورت دریافت نمرات تافل و GRE که ذکر کردم همرا با مقالات ISI، با احتمال بالایی امکان دریافت پذیرش فول فاند از دانشگاههای رنک 10 تا 25 رو خواهید داشت. ( زیر 10 هم شانس دارید اما خوب خیلی رقابتیه و شانستون کمتره).
    امیدوار و موفق باشید.

Junior Member

سلام ممنون میشم راهنمایی کنید؛ ۱- لیسانس دانشگاه منابع طبیعی گرگان + مهندسی صنایع چوب و کاغذ + معدل 14.60 ۲- فوق لیسانس دانشگاه تهران + مهندسی صنایع چوب و کاغذ + معدل 18.91 دانشوی دوره دکتری دانشگاه تهران! ۳- نمره زبان اورال 7.5 L 9/R 7.5/ S 7/ W 6.5 ۴- نمره GRE (15 روز دیگه امتحان دارم 310 رو پر میکنم! و رایتینگ 3 رو پر میکنم ۵- 3 مقاله داخلی علمی پژوهشی ۶- خیر ۷- دانشگاه های مورد نظر (ویسکانسین، UBC ,MAINE, ....) ۸- هدف تغییر رشته در زمینه مهندسی مواد یا شیمی هست. (امکانش هست که در شاخه پزشکی ادامه تحصیل بدم؟) با تشکر ۹- آتی ۱۰- موارد دیگر (رتبه برتر کنکور ارشد و دکتری؛ شاگرد اول دوره ارشد، تهران)

Junior Member

سلام
    1.
    دانشگاه آزاد نجف آباد+ مهندسی معماری + (14.60)

2. فوق لیسانس ندارم.
    3. 2. آیلتس(overall 5 ) listening 4.5 reading 4.5 writing 6 speaking 5 و باز هم امتحان می دهم ودر حال حاضر دارم خودم را برای نمره 6.5 آماده می کنم.
    4. نمره GRE ندارم.
    5. 3. سه مقاله داخلی دارم کهدر هر سه مقاله اسم و فامیل من به عنوان شخص دوم آمده است.
    6. 4. دو سال و 6 ماه سابقه بیمه دارمو در چند شرکت معماری هم کار کرده ام. به نرم افزارهای معماریREVIT – CAD – VRAY- 3DMAX مسلطهستم.نمونه کار به اندازه کافی دارم.
    7. دانشگاه های کالیفرنیا مد نظرم هست برای ادامه تحصیل
    8. به معماری و طراحی علاقه مند هستم
    9. برای ترم بهار می خواهم.
    ممنون می شوم راهنمایی کنید

Junior Member

1- اراک - مهندسی شیمی - 15.65
    2- شیراز- مهندسی شیمی نانو -17.19
    3-ندارم
    4- ندارم
    5- 15 کنفرانس داخلی -خارجی-محله ترویجی داخلی
    6- ندارم
    7-ندارم
    8- نانو - داروسازی - پروسس - نانوبایو
    9-بیشتر نرم افزارهای رشتمو بلدم - اسیستنت هم بودم
    امیدوارم یکی جواب منو بده

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط GHALHAR نمایش پست ها
    1- اراک - مهندسی شیمی - 15.65
    2- شیراز- مهندسی شیمی نانو -17.19
    3-ندارم
    4- ندارم
    5- 15 کنفرانس داخلی -خارجی-محله ترویجی داخلی
    6- ندارم
    7-ندارم
    8- نانو - داروسازی - پروسس - نانوبایو
    9-بیشتر نرم افزارهای رشتمو بلدم - اسیستنت هم بودم
    امیدوارم یکی جواب منو بده
    سلام دوست عزیز،
    با توجه به نامشخص بودن مواردی اصلا نمیشه چیزی گفت. تنها مورد این هست که معدلتون متوسط رو به بالا هست ولی خوب محسوب نمیشه.
    شما لطف کنید ضمن پر کردن موارد 3 تا 7 اشاره بکنید که چندتا مقاله به زبان انگلیسی از هر نوع مثلا ISI یا ISC یا international conference و ... دارید.
    برای موارد زبانتون هم اگر حدس میتونین بزنید که تو چه رنجی میتونید بگیرید تو راهنمایی دوستان کمک کننده خواهد بود.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)