صفحه 99 از 307 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 3061

موضوع: شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط esfandaghe نمایش پست ها
    ممنون میشم از تجربیاتتون استفاده کنم

1- دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین + مهندسی معدن + 14
    2- دانشگاه تهران + مهندسی معدن + 16
    3- آیلتس 7.5
    4- GRE امتحان ندادم در حال آماده شدن
    5- دو مقاله خارجی نسبتا قوی 3 مقاله داخلی کنفرانسی و 2 مقاله خارجی کنفرانسی
    6- 4 سال سابقه کار مرتبط که 2 سال آن بیمه رد شده
    7- دانشگاه کلرادو
    8- مهندسی معدن + Operations Research
    9- 2 یا 3 توصیه نامه
    سعی کنید قسمت کوانت GRE را بالا بگیرید(167+).. به نظرم شانس خوبی دارید (%70)... و حتما دانشگاههای بیشتری (در همون رده کلرادو بولدر) اپلای کنید... حالا دو سه تا هم پایین تر اپلای کنید..

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش/فاند از دانشگاه‌های آمریکا در سال‌ 2016 (حتماً ارسال اول را بخوانید

نقل قول نوشته اصلی توسط tari422 نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از صفحه خوبتون
    1. لیسانس شیمی کاربردی از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز معدل 12.27
    2. فوق لیسانس از دانشگاه صنعتی مالزی UTM, در رشته تکنواوؤی پلیمرو معدل 3.72 از 4
    3.آیلتس :6.5 دوره فوق لیسانس تمامی دروس به زبان انگلیسی گذرانده شده
    4. GRE: ندارم
    5. مقاله 1 عدد نویسنده اول که in process هستش و 3تا مقاله که یکیشون ISI هستش و مجموعا 6 تا کنفرانس (3تا مالزی و 3تا اینترنشنال) که سه تاش چاپ شده
    6. 5 سال با سابقه بیمه به عنوان محقق و سوپروایزر آزمایشگاه 3 سال نیمه وقت به عنوان کار اموز
    7. در حال تحقیق ( ترخیح میدم یکی از دانشگاهای اورگان یا تگزاس پذیرش بگیرم)
    8. ترخیح اولم بایو مدیکال هستش بعد پلیمر مهندسی شیمی و شیمی
    9. بهار
    10. من به مدت 6 ماه Research Assistant در بهترین دانشگاه مالزی (UM) در حال حاظر دانشجوی ترم3 دکترا مهندسی شیمی در همین دانشگاه هستم
    ضمنا
    1. هزینهای تحصیل و زندگیمو خودم می تونم تامین کنم
    2. به نظر دوستان اگر برای مستر اقدام کنم و مستر بخونم در رشته بایو مدیکال شانس گرفتن پذیرشم بیشتره یا PhD?
    ممنون میشم راهنماییم کنین

ا
    شانس پذیرش: مستر با فاند < دکترا با فاند < دکترا بدون فاند < مستر بدون فاند
    GRE حتما بدید حتا 300.. قسمت کوانت را بالا بیارید
    اگه هزینه ها رو بتونید تامین کنید (حدود سالی 45k) دانشگاههای تاپ (20-70 USNEWS) هم میتونید پذیرش بگیرید و پس از مثلا سال اول حتی فاند هم بگیرید...
    دکترا میتونید اقدام کنید.. وقت خودتون رو به نظرم برای مستر نباید تلف کنید..

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayesteM نمایش پست ها
    من برای بار دوم هست که اطلاعاتم رو دارم میذارم، لطفا راهنماییم کنید دوستان
    1- کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر - معدل 15.45
    ۲- دوره آزاد عکاسی در دانشگاه تهران (قابل ترجمه و معادل کاردانی)
    ۳- تافل هنوز ندادم ولی می تونم حدود 90 بگیرم بر اساس آزمون های آزمایشی که دادم
    ۴- هیچ مقاله ای ندارم ولی در زمینه ی عکاسی Portfolio ی نسبتا خوبی دارم
    ۵- یک سال و نه ماه تو ایرانسل تو دپارتمان ITS کار کردم الان حدود دو سال هم هست که تو خونه خودم عکاسی می کنم (تبلیغاتی - مدلینگ - فرم و مستند(
    ۶- دامشگاه خاصی مورد نظرن تیست
    ۷- میخواستم ببینم شانسی واسه ارشد عکاسی یا تاریخ هنر دارم یا نه؟
    ۸- برای نیم سال دوم
    ۹- آواز سنتی هم کمی کار کردم
    ۱۰- scholarship یا fund هم برام خیلی مهمه

Thanks in advance
    فاند گرفتن برای مقطع مستر خیلی سخته.. اگه بتونید تافل و GRE خوبی بیارید، و با اساتید یا دوستان فوق لیسانس تون کار پژوهشی در حد مقاله معتبر انجام بدید، میتونید برای دکترای مستقیم کامپیوتر یا IT یا.. در دانشگاههای رنک پایین اقدام کنید.. بنابراین شاید نیاز باشه یکسال دوسال صبر کنید.. !

در عکاسی هم اگر کار خارق العاده ایی انجام دادید میتونید به اساتید مربوطه ایمیل بزنید و نظرشون رو بخواهید و اگه ثابت کنید نابغه بودید برای مستر هم شاید فاند بگیرید. و لی در مجموع فاند در رشته های هنری بسیار کمه.. وگر نه همه ما میرفتیم هنر.. والا... هنر رشته بچه پولداراست...

آواز سنتی هم کلا خوبه و روح و روان دوستانتون رو در غربت شاد میکنه.. حتی در گروه موسیقی دانشجویی در جشن نوروز و ... میتونید مفید باشید... ولی فاندی بهش نمیدن... موفق باشید...

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط ShayesteM نمایش پست ها
    من برای بار دوم هست که اطلاعاتم رو دارم میذارم، لطفا راهنماییم کنید دوستان
    1- کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر - معدل 15.45
    ۲- دوره آزاد عکاسی در دانشگاه تهران (قابل ترجمه و معادل کاردانی)
    ۳- تافل هنوز ندادم ولی می تونم حدود 90 بگیرم بر اساس آزمون های آزمایشی که دادم
    ۴- هیچ مقاله ای ندارم ولی در زمینه ی عکاسی Portfolio ی نسبتا خوبی دارم
    ۵- یک سال و نه ماه تو ایرانسل تو دپارتمان ITS کار کردم الان حدود دو سال هم هست که تو خونه خودم عکاسی می کنم (تبلیغاتی - مدلینگ - فرم و مستند(
    ۶- دامشگاه خاصی مورد نظرن تیست
    ۷- میخواستم ببینم شانسی واسه ارشد عکاسی یا تاریخ هنر دارم یا نه؟
    ۸- برای نیم سال دوم
    ۹- آواز سنتی هم کمی کار کردم
    ۱۰- scholarship یا fund هم برام خیلی مهمه

Thanks in advance
    اگر شما ارشد بدون فاند می خواید بله چرا ممکن نباشه،اما اگر فاند می خواید باید رزومه قوی ارائه بدید. نمره GRE بازهم لازم هست،نگید چون عکاسی ام GRE می خوام چکار چون لازمه دانشجویان تحصیلات تکمیلی هست، دانشگاه هایی که این رشته رو ارائه می دن مجموعا از طریق ورود به دانشکده هنر هستن و رقابت تو کشورهای اروپایی که شدیدا بالاست و امریکا هم خوب بالاست اما برای تاریخ هنر شانس دارید،اما واقعیت در خصوص فاند این رشته اطلاع خاسی ندارم،چون اینجا هم دوستان عکاسی کم هستن شما به قسمت prospective students برید تو دانشکده های هنر و ببینید چه میزان این شانس برای شما اونم تو مستری که گرفتن فاند واقعا سخته دارید. موفق باشید
    too much busy...

Member micropsy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student, Clinical Psychology, NY

نقل قول نوشته اصلی توسط fatima1234 نمایش پست ها
    - دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه تهران معدل لیسانسم زیر 3 هست(14و خورده ای). ولی 60 واحد اخرم بالای 3 هست.(16 و خورده ای)
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل: دانشگاه امیرکبیر. معدل 3.19( 16 و خورده ای)
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها)(جمع 106- ریدینگ27- لیسنینگ 26- اسپیکینگ 26- رایتینگ 27)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing.(جمع 316(وربال 152- کوانت 164 و رایتینگ 3) حی ار ایی سابجکت خواهم داد.
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله). یک کنفرانس چاپ شده بین المللی خیلی معتبر توی گرایش من- یک کنفرانس داخلی- یک ژورنال بین المللی ولی بدون IF)
    ۶- سابقه کار مرتبط: کاررسمی نه. ولی بعد از ارشدم با دانشگاه همکاری دارم روی موضوع تزم.
    ۷- دانشگاه های مورد نظر : رنک مهم نیست ولی خیلی برام مهمه که کالیفرنیا باشه. کالیفرنیا هم که کلا سخته پذیرش انگار. در درجه بعدی فلوریدا. نمی دونم با این معدلا خیلی بلندپروازانه است یا نه. یو سی دیویس و ایرواین بیشتر روی موضوع من کار می کنن.
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه:فیزیک
    ۹- نیم‌سال مورد نظر:پاییز 2016
    ۱۰- فاند مهمه برام
    برای فیزیک کالیفرنیا که میدونم واقعا سخته ولی نشدنی نیست، وربال رو بالاتر ببرید خیلی بهتره، سابجکت هم بالای 90% بیارید که واقعا میشه تاثیر مناسبی داره. نمره اسپیکتون خوبه و شانس TA شدن رو بالا میبره، تعداد مقالات رو بالا ببرید که بتونید با امید بیشتری به کالیف نگا کنید، با یکمی بهتر شدن رزومه میشه پذیرش با فاند داشت. الانم شانس هست اما مطمئنم برای کالیفرنیا یکم سخته چون دوستان زیادی دارم که با رزومه های همین سطح از کالیفرنیا رد شدن مخصوصا برکلی و UC Davis و تو همین رشته فیزیک
    too much busy...

نقل قول نوشته اصلی توسط Melissa71 نمایش پست ها
    سلام
    1- مهندسي مكانيك/ دانشگاه تبريز سراسري/ 14.81
    2-
    3-تافل 113 (R:30,L:30,S:26,W:27)
    4-(GRE 317(verbal:150,Q:167
    5-
    6-
    7-ارشد ويا دكترا در گرايش سيالات يا انرژي هاي نو
    8-آمريكا- دانشگاه هاي بين 200-100
    9-
    10- دريافت فاند- پذيرش براي 1 2016
    براي گرفتن فاند شانسي دارم؟اگر نه شانس پذيرش بدون فاند چقدر است؟

سیالات اساتید زیادی داره و همچنان موضوعات زیادی در موردش داره کار میشه.. چون مقاله ندارید نمیتونید خیلی اساتید رو قانع کنید... برای دکترای مستقیم اقدام کنید و شاخص انتخاب را، تعداد اساتید سیالاتی در آن دپارتمان قرار بدید... از رنک 40 به بعد USNEWS شانس دارید...
    پذیرش بدون فاند همیشه شانس بالایی داره.. حتی اگه بتونید سال اول هزینه ها رو بدید برای سالهای بعد گرفتن فاند خیلی راحت تره...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng

. دانشگاه ازاد مکانیک جامدات معدل 16.21
    2.
    3. تافل 95 ( دوباره متحان میدم اینبار بالا 105
    4. gre315
    5. 2 مقاله isi
    6.
    7., university of delaware, university of california riverside , davis , university of texas astin , university of colorado boulder, university of utah
    10.در مسابقات موتورسیکلت های الکتریکی شرکت کردم ومقالات هم در مورد شاسی کامپپوزیتی وکنترل وپایداری موتور سیکلت هست.
    میشه کمک کنین میخوامبدونم شانسم برای ارشد تو این دانشگاه هاچقدر است .

ApplyAbroad Hero iman7 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical & Aerospace Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط meh1di نمایش پست ها
    . دانشگاه ازاد مکانیک جامدات معدل 16.21
    2.
    3. تافل 95 ( دوباره متحان میدم اینبار بالا 105
    4. gre315
    5. 2 مقاله isi
    6.
    7., university of delaware, university of california riverside , davis , university of texas astin , university of colorado boulder, university of utah
    10.در مسابقات موتورسیکلت های الکتریکی شرکت کردم ومقالات هم در مورد شاسی کامپپوزیتی وکنترل وپایداری موتور سیکلت هست.
    میشه کمک کنین میخوامبدونم شانسم برای ارشد تو این دانشگاه هاچقدر است .
    بحث فاند رو مشخص نکردید. آیا نیاز به فاند کامل دارید یا نه؟ آیا امکان گذروندن 1 سال بدون فاند رو دارید یا نه؟
    دوستان لطفا شرایطتتو رو کامل بگید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical eng

نقل قول نوشته اصلی توسط iman7 نمایش پست ها
    بحث فاند رو مشخص نکردید. آیا نیاز به فاند کامل دارید یا نه؟ آیا امکان گذروندن 1 سال بدون فاند رو دارید یا نه؟
    دوستان لطفا شرایطتتو رو کامل بگید.
    ممنون
    داشتن فاند که مهم ولی بدون فاندم میتونم برم
    هزینه یک سال را می توانم بدهم

Junior Member

1- علم و صنعت،مهندسی مکانیک، معدل 14، 2.5 GPA
    ۲- علوم و تحقیقات، اقتصاد، 18معدل ، GPA 3.8
    ۳- تافل 109 (R27, L30, S28, W24)
    ۴- نمره (GRE (V161/Q167/W4
    ۵- 2 مقاله علمی پژوهشی داخلی (رشته اقتصاد مقاله دادن ISI یه مقدار مشکله)
    ۶- 3 سال سابقه کار در شرکت های بازرگانی
    ۷- دانشگاه های شرق و شمال شرقی امریکا، ایالت های نیویورک، نیوهمپشایر، مریلند، ماساچوست، پنسیلوانیا و ...
    ۸- اقتصاد
    ۹- پاییز 2016 ، فاند برام مهمه
    ۱۰- مسلط به ترم افزار های اقتصادی و سابقه تدریس در دانشگاه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)