صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: استيناف-appeal

پیش فرض استيناف-appeal

با سلام
    در خصوص موضوع appeal تا كنون بحثي نشده است. لطفا دوستاني كه تجربه و يا اطلاعاتي در اين خصوص دارند اينجا به اشتراك بگذارند.
    ویرایش توسط mparvin87 : April 19th, 2015 در ساعت 12:09 PM

پیش فرض پاسخ : استيناف-appeal

با سلام
    من پارسال طبق قانون ٢٠١٤ اپلاي كردم و امتيازم به ١٠٠ نرسيد. در ماه دسامبر مجددا امتحان زبان دادم و با نمره زبان جديد امتياز ١٠٠ رو ميارم. در ژانويه ٢٠١٥ درخواست appeal‌دادم. ايميلي برام اومد كه توش گفته شده كه ممكنه تا ٥ ماه بكشه بررسي اين موضوع. لطفا اگر دوستان تجربه يا اطلاعاتي دارند پاسخ سوالات منو لطف كنند:
    ١-آيا اين نمره جديد زبان از من پذيرفته ميشه؟ يا بايد در زمان مصاحبه ارائه ميشد حتما.
    ٢-اگر پذيرفته بشه طبق قانون ٢٠١٤ ويزا ميدن يا ٢٠١٥؟
    ٣-اگر نپذيرن، و من بخوام طبق قانون ٢٠١٥ اپلاي كنم آيا بايد همه مراحل رو از اول طي كنم و همه هزينه ها رو مجددا پرداخت كنم؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    structure engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط mparvin87 نمایش پست ها
    با سلام
    من پارسال طبق قانون ٢٠١٤ اپلاي كردم و امتيازم به ١٠٠ نرسيد. در ماه دسامبر مجددا امتحان زبان دادم و با نمره زبان جديد امتياز ١٠٠ رو ميارم. در ژانويه ٢٠١٥ درخواست appeal‌دادم. ايميلي برام اومد كه توش گفته شده كه ممكنه تا ٥ ماه بكشه بررسي اين موضوع. لطفا اگر دوستان تجربه يا اطلاعاتي دارند پاسخ سوالات منو لطف كنند:
    ١-آيا اين نمره جديد زبان از من پذيرفته ميشه؟ يا بايد در زمان مصاحبه ارائه ميشد حتما.
    ٢-اگر پذيرفته بشه طبق قانون ٢٠١٤ ويزا ميدن يا ٢٠١٥؟
    ٣-اگر نپذيرن، و من بخوام طبق قانون ٢٠١٥ اپلاي كنم آيا بايد همه مراحل رو از اول طي كنم و همه هزينه ها رو مجددا پرداخت كنم؟
    ممنون
    با سلام دوست عزیز-کار خوبیه که این قسمت هم فعال شه-یه سوال داشتم از شما؟شما رشتتون چی بود از کدام قسمت امتیاز کم اوردید و از روز اقدام مصاحبه تا جواب چند ماه زمان برد شنیدم اونهایی که جواب منفی دارند رو زودتر میدهند نسبت به مثبت ها-با تشگر

Junior Member

دوستان میشه مراحل appeal کردن رو از صفر تا 100 اینجا توضیح بدید. ممنون پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط yyss نمایش پست ها
    دوستان میشه مراحل appeal کردن رو از صفر تا 100 اینجا توضیح بدید. ممنون پیشاپیش
    با سلام
    امیدوارم دیر نشده باشه برای پاسخ به این سوال.
    روزی که هر شخصی جواب منفی رو از سفارت میگیره بهش گفته میشه که اگه شکایتی داره تا فلان تاریخ فرصت داره که درخواست تجدیدنظر کنه. برای این کار اول مثل زمانی که کیس اوردر آیدی میسازیم برای gr1، باید یه کیس اوردر آیدی هم برای appeal ساخته بشه. توی سایت در منوی سمت چپ میشه لینک appeal رو دید. بعد از ساختن کیس اوردر آیدی، باید هزینه اش رو پرداخت کنید که 805 کرون هست. در بخش payment میتونید این کارو انجام بدید. (به همون روشی که واسه gr1 انجام دادید).
    بعد از اون یه ایمیل به آدرسی که در نامه ریجکت آمده ارسال میکنید که در تایتل اون شماره پرونده و کیس اوردر آیدی مربوط به appeal رو وارد میکنید و چند خط توضیح میدید که چرا فک میکنید اشتباه شده در محاسبه امتیازات.
    بعد از ارسال ایمیل، ایمیلی دریافت میکنید که دریافت ایمیل شما رو تایید کرده و روند رسیدگی و زمان اون رو توضیح داده.
    موفق باشید

با سلام
    پاسخ appeal من هفته گذشته از طرف immigration appeals board از طریق پستی اومد. توی نامه به دانمارکی توضیح داده که محاسبه امتیازات به 100 میرسه و حتی در صورت اراعه مدارک تکمیلی به 110 هم میرسه!!!
    و گفته که تصمیم جدیدی دریافت خواهید کرد.
    انتهای نامه توسط آقایی امضا شده که من دیدم قاضی ارشد دادگاه اونجاست و خلاصه آدم خفنیه!!
    من فکر نمیکردم درخواست تجدیدنظر یه جورایی حقوقی میشه و به مراجع قضایی اونجا ارسال میشه!
    امروز با سفارت تماس گرفتم گفتن هنوز این حکم روی سیستمشون نیومده و وقتی بیاد خودشون تماس میگیرن. خبری شد میام عرض میکنم حضورتون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    structure engineer

با سلام
    پاسخ appeal من هفته گذشته از طرف immigration appeals board از طریق پستی اومد. توی نامه به دانمارکی توضیح داده که محاسبه امتیازات به 100 میرسه و حتی در صورت اراعه مدارک تکمیلی به 110 هم میرسه!!!
    و گفته که تصمیم جدیدی دریافت خواهید کرد.
    انتهای نامه توسط آقایی امضا شده که من دیدم قاضی ارشد دادگاه اونجاست و خلاصه آدم خفنیه!!
    من فکر نمیکردم درخواست تجدیدنظر یه جورایی حقوقی میشه و به مراجع قضایی اونجا ارسال میشه!
    امروز با سفارت تماس گرفتم گفتن هنوز این حکم روی سیستمشون نیومده و وقتی بیاد خودشون تماس میگیرن. خبری شد میام عرض میکنم حضورتون.
    با سلام دوست عزیز-امیدوار باشید درست میشه کارتون-فقط یک سوال شما از اول اقدام کردید امتیازاتونو خودتون حساب نکردین؟بعد میشه فرمایید تاریخ اقدام و اگر نقص داشتید رفع نقص و نهایتا جواب رجکت شما بترتیب کی ها بود با سپاس فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1975 نمایش پست ها
    با سلام دوست عزیز-امیدوار باشید درست میشه کارتون-فقط یک سوال شما از اول اقدام کردید امتیازاتونو خودتون حساب نکردین؟بعد میشه فرمایید تاریخ اقدام و اگر نقص داشتید رفع نقص و نهایتا جواب رجکت شما بترتیب کی ها بود با سپاس فراوان
    سلام
    ممنونم. من امتیازات رو حساب کردم. قصه این بود که لیسانس من فنی بود و ارشدم بازرگانی. در رای اول گفته بودن که دانش لیسانس شما جوابگوی اشتغال در شغل مرتبط با بازرگانی نیست. و به همین دلیل امتیاز پوزتیو لیست رو ندادن. به لطف دوستانی که اینجا تجربیاتشون رو نوشتن نقص مدرک نداشتم. تاریخها رو دقیق خاطرم نیست. ولی حدود سه ماه از زمان ایمیل اول تا وقت مصاحبه کشید و چهار ماه هم از روز مصاحبه تا اعلام نتیجه. برای تجدید نظر هم 5 ماه زمان برد.
    حالا سوال من اینه که اگه اوکی بدن، با قانون 2014 با من برخورد میشه یا 2015؟
    البته قاضی که رای داده طبق امتیازات 2014 رای داده! کسی از دوستان تجربه یا اطلاعاتی داره در این باره؟

Junior Member

سلام
    ممنونم. من امتیازات رو حساب کردم. قصه این بود که لیسانس من فنی بود و ارشدم بازرگانی. در رای اول گفته بودن که دانش لیسانس شما جوابگوی اشتغال در شغل مرتبط با بازرگانی نیست. و به همین دلیل امتیاز پوزتیو لیست رو ندادن. به لطف دوستانی که اینجا تجربیاتشون رو نوشتن نقص مدرک نداشتم. تاریخها رو دقیق خاطرم نیست. ولی حدود سه ماه از زمان ایمیل اول تا وقت مصاحبه کشید و چهار ماه هم از روز مصاحبه تا اعلام نتیجه. برای تجدید نظر هم 5 ماه زمان برد.
    حالا سوال من اینه که اگه اوکی بدن، با قانون 2014 با من برخورد میشه یا 2015؟
    البته قاضی که رای داده طبق امتیازات 2014 رای داده! کسی از دوستان تجربه یا اطلاعاتی داره در این باره؟
    سلام دوست عزیز.این داستان برای چندتن ازدوستان تکرار شده با ایرادات بسیار عجیب وغریب که مورد شمابه نسبت معقول بوده.برای کیس ما تقریبا یازده ماه شده امیدوارم که برای شما زیادطول نکشه.اما بنظرم برای اینکه تعدادی از متقاضیان را از ۲۰۱۴ به۲۰۱۵ منتقل کنندتاقوانین جدید درموردشون اعمال بشه .برای شما درآخرسال سوم کار هفته ای ۱۰ساعت دیگه مورد قبول نیست وحدمجاز درآمدتون بعد ازسه سال درسایت هست
    این مطلب بامثال درسایت ذکرشده .اگردوستان اطلاعی دارند ممنون میشیم مطرح کنند.موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط macman نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.این داستان برای چندتن ازدوستان تکرار شده با ایرادات بسیار عجیب وغریب که مورد شمابه نسبت معقول بوده.برای کیس ما تقریبا یازده ماه شده امیدوارم که برای شما زیادطول نکشه.اما بنظرم برای اینکه تعدادی از متقاضیان را از ۲۰۱۴ به۲۰۱۵ منتقل کنندتاقوانین جدید درموردشون اعمال بشه .برای شما درآخرسال سوم کار هفته ای ۱۰ساعت دیگه مورد قبول نیست وحدمجاز درآمدتون بعد ازسه سال درسایت هست
    این مطلب بامثال درسایت ذکرشده .اگردوستان اطلاعی دارند ممنون میشیم مطرح کنند.موفق باشید
    سلام. چقدر بد!!
    ببخشید من متوجه نشدم. یازده ماهه منتظر رای استیناف هستید. یا رای استیناف رو یازده ماه پیش دادن؟!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)