صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: استيناف-appeal

Junior Member

پیش فرض پاسخ : استيناف-appeal

نقل قول نوشته اصلی توسط mparvin87 نمایش پست ها
    سلام. چقدر بد!!
    ببخشید من متوجه نشدم. یازده ماهه منتظر رای استیناف هستید. یا رای استیناف رو یازده ماه پیش دادن؟!
    از زمانیکه جواب نامه قبولی اعتراض را فرستادند یعنی دقیقا مثل الان شما.عجیب هم نیست .حتما داخل نامه عنوان شده که پرونده شما به اداره مهاجرت ارجاع شده وتصمیم گیری با آنهاست.(واحتمالا مثل این میماند که تازه اقدام کرده باشید و میفرستند ته صف) .چندبارتماس گرفتیم وهرباروعده یک ماهه دادند وآخرین بار هم دیگه زمان ندادند وگفتند اطلاع میدهیم.امیدوارم برای شماکمترطول بکشه .

پیش فرض پاسخ : استيناف-appeal

با سلام
    جهت اطلاع دوستان ،
    بعد از اعلام راي از طرف قاضي، نامه اي از طرف اداره مهاجرت صادر شد. هفته گذشته از سفارت باهام تماس گرفتن و گفتن بيا نامتو بگير.
    در نامه از من خواسته شده كه تا يك ماه آينده (چهار هفته) مدارك تكميلي رو براي اثبات ادعاي خودم ارائه بدم.
    موفق باشيد

Junior Member

Post پاسخ : استيناف-appeal

با عرض سلام

من برای green card اقدام کردم مدرک دانشگاه لیسانس و قوق لیسانس من مکانیک هست نمیدونم چرت به جای 60 امتیاز 50 امتیاز گرفتم و امتیاز من 90 شد

حالا نامه ای رسیده که نوشته 8 هفته میتونی اعتراض کنی ( 4 هفته رد شده از نامه ) . من میخوام زبان امتحان بدم و اعتراض کنم 3 هفته دیگه آزمون زبان دارم . حالا چکار میتونم کنم مدرک جدید قبول میکنن آیا . مدرک زبان رو باید پست کنم یا به سفارت تهران تحویل بدم . اگر اعتراض کنم و مدرک زبانم دیرتر برسه مشکلی پیش میاد .. ممنون میشم زودتر راهنمایی کنید تشکر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)