نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تاثیر تکرار مقطع در دریافت ویزا

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

پیش فرض تاثیر تکرار مقطع در دریافت ویزا

سلام دوستان، من از ایران مدرک ارشد دارم و به نا به دلایل نتونستم تا امروز از دانشگاه های آمریکا پذیرش فول فاند بگیرم، تصمیم دارم در کشور ترکیه ارشد دوم رو بگیرم در همان رشته ولی زمینه ی کاریه متفاوت و بعد برای آمریکا اپلای کنم. حالا می خواستم بدونم که با توجه به تجربیاتی که شما داشتین امکان اینکه این ارشد دوم بر دریافت ویزا مشکل ساز یا مساله ساز باشه هست؟
    سوال دومم اینکه چون زمینه ی کاری ای که در نظر دارم رو هم رشته ی مهندسی مکانیک داره و هم رشته ی مهندسی هوافضا به نظر شما کدوم رشته رو انتخاب کنم.( در ایران مکانیک خوندم ) یکم رو رشته ی هوا فضا حساسیت زیاد تر هست فکر کنم!!
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تاثیر تکرار مقطع در دریافت ویزا

نقل قول نوشته اصلی توسط aliraz2005 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من از ایران مدرک ارشد دارم و به نا به دلایل نتونستم تا امروز از دانشگاه های آمریکا پذیرش فول فاند بگیرم، تصمیم دارم در کشور ترکیه ارشد دوم رو بگیرم در همان رشته ولی زمینه ی کاریه متفاوت و بعد برای آمریکا اپلای کنم. حالا می خواستم بدونم که با توجه به تجربیاتی که شما داشتین امکان اینکه این ارشد دوم بر دریافت ویزا مشکل ساز یا مساله ساز باشه هست؟
    سوال دومم اینکه چون زمینه ی کاری ای که در نظر دارم رو هم رشته ی مهندسی مکانیک داره و هم رشته ی مهندسی هوافضا به نظر شما کدوم رشته رو انتخاب کنم.( در ایران مکانیک خوندم ) یکم رو رشته ی هوا فضا حساسیت زیاد تر هست فکر کنم!!
    ممنون میشم راهنمایی ام کنید

اگر بخواهید برای مستر مجدد در امریکا اپلای کنید طبعا این نگرانی هست ولی با داشتن مستر دوم برای PhD در امریکا اپلای میکنید که حساسیت به اون شکل قاعدتا نیست . برای انتخاب بین هوافضا و مکانیک هم به لحاظ موقعیتهای شغلی و هم مساله حساسیتهای ویزا بهتر است روی گزینه اول(مکانیک) اقدام کنید.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

سلام دوستان لطفااااااااااا راهنماییم کنید

من دانشجوی دکترا سال دوم هستم. یک ماه دیگه هم جامع دارم. از یکی از دانشگاه های امریکا هم پذیرش گرفتم برای دکترا. فول فاند.
    خیلی نگرانم به این دلیل که اینجا دانشجو هستم بهم ویزا ندند. من باید چیکار کنم؟
    انصراف بدم قبل مصاحبه؟ اگر ویزا نگیرم چی؟ ( اینم از دستم میره)
    بهر حال اونا میفهمند که من دانشجو هستم درسته؟ بنظرتون باید چیکار کنم با توجه به اینکه وقتم هم کم است 25 جولای باید اونجا باشم هنوز I20 بدستم نرسیده
    در ضمن ی مشکل دیگه هم دارم، خواهرم امریکا دانشجو هست. ( البته یک ایالت دیگه)

خواهش میکنم اگر کسی میتونه منو راهنمایی کنه
    ا

ApplyAbroad Guardian
    solaleh آواتار ها

کاربران گرامی،
    تاپیک به دلیل تکراری بودن موضوع بسته میشود.
    لطفا پیش از ایجاد تاپیک جدید، موضوعات موجود را جستجو کنید.
    با تشکر از همکاری و همراهی شما،

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)