صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 101

موضوع: فوق لیسانس یکساله در سوئد

پیش فرض پاسخ : فوق لیسانس یکساله در سوئد

http://www.naturvetenskap.lu.se/educ...dies/admission
    تو این لینک که از دانشگاه لاند هست گفته برای دکترا حداقل 60 واحد از مستر نیازه. پس مشکل قانونی پیش نمیاد
    ولی این که خوب کسایی که مستر 2 ساله دارند قطعا برای دانشگاه ارجحیت خواهند داشت نسبت به هم پایه خودشون با 1 سال مستر. مگه اینکه شما 1 ساهلتون بیشتر مقاله داشته باشین یا معدل خوبی یا هرچیزی که مجاب کنه استاد و دانشگارو که این 1 ساله بهتره از اون یکی 2 ساله.!
    همین . من میگم اگه فکر میکنین تو 1 سال میتونین درست کار کنین و CV خوبی از مستر در بیارین حتما 1 سال بنفعمونه چون حتی اگر به دکترا 1سال اضافه شه بهتره .چون اونجا پول میگیری و مستر نه!
    لطفا راجب شرایط من هم نظر بدین .
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member

سلام

من دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم در مقطع کارشناسی ترم 7 میخوام برایMaster رشته linguistc در دانشگاه Dalarnaاقدام کنم کسی هست اینجا که بخواد مثل من زبان شناسی 1 ساله بخونه؟
    Don’t ever let somebody tell you you can’t do something…You got a dream, you gotta protect it…if you want something, go get it.

نقل قول نوشته اصلی توسط Marjan_a
    سلام

من دانشجوی رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم در مقطع کارشناسی ترم 7 میخوام برایMaster رشته linguistc در دانشگاه Dalarnaاقدام کنم کسی هست اینجا که بخواد مثل من زبان شناسی 1 ساله بخونه؟
    منم DALARNA ميخوام يك ساله بخونم يا ادبيات يا زبان شناسي و APPLY كردم. مكاتبه هم كردم گفت يكساله پيش نياز PHD و مشكلي نيست.نيازي به 2 سال خوندن نيست.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

من با یکی از اساتید سویدی صحبت کردم، گفت که پذیرش از BSc هم از نظر قانونی مشکل نداره ولی معمول نیست و بیشتر از سویدی ها با مدرک مستر دانشجو می گیرن.

اگه مثلا يه جوري بشه نتونيم واحد هارو سر يك سال پاس كنيم چي ميشه؟كلا چه جوريه؟سر يك سال بايد جم كنيم برگرديم؟من كلي كار دارم!!!!! اگه بشه ميخوام ازونجا apply كنم بعدش برا USA نميخوام برگردم.نظرتون چيه؟اگه مجبور بشم سر يك سال برگردم كه به كارام نميرسم.
    دلا دیدی که خورشید از شب سرد/ چو آتش سر ز خاکستر بر آورد// زمین و آسمان، گلرنگ و گلگون/ جهان دشت شقایق گشت ازین خون// نگر تا این شب خونین سحر کرد/ چه خنجرها که از دلها گذر کرد...

نقل قول نوشته اصلی توسط mariaa
    اگه مثلا يه جوري بشه نتونيم واحد هارو سر يك سال پاس كنيم چي ميشه؟كلا چه جوريه؟سر يك سال بايد جم كنيم برگرديم؟من كلي كار دارم!!!!! اگه بشه ميخوام ازونجا apply كنم بعدش برا USA نميخوام برگردم.نظرتون چيه؟اگه مجبور بشم سر يك سال برگردم كه به كارام نميرسم.
    خيلي از دوستام كه سوئد هستند مشكل شما را داشتند و براي حل اين مشكل 2 تا فوق مي گيرن يا اگه خيلي خوش شانس باشن يه جايي كار پيدا مي كنن حتما لازم نيست بعد درستون برگرديد
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

Junior Member

سلام کسی خبر داره که وزارت علوم برای فوق لیسانس ۱ ساله به کسانی که سربازی نرفتن به قید وثیقه اجازه خروج می ده یا نه ؟ ... یا فقط برای فوق لیسانس ۲ ساله اجازه خروج می ده ؟
    برام مهم نیست که مدرکشو قبول کنن یا نه فقط می خوام بدونم می زارن برای فوق ۱ ساله از ایران خارج بشم ...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط tornado
    آقا تا حد ممكن سعي كن فوق دو ساله بري چون:
    1. وزارت علوم يكساله رو قبول نمي كنه
    2. خود سوئدي ها براي دكتري از اين فوق خيلي خيلي احتمالش ضعيفه كه كسي رو بر دارند

ولي اگه دو ساله نشد به نظر من كيفيت دوره هاشون خيلي خوبه؛ و اگه براي دكتري و يا جاي دولتي توي ايران بهش نياز نداري، خيلي خوبه
    كسي اي موارد رو تائييد مي كنه ؟ (مخصوصا اولي رو)
    ضمنا اگه ممكنه يه نفر بگه با فوق رشته ي Computer Network Engineering كه يك ساله هست مي شه براي دكترا اقدام كرد يا نه؟ اين هم آدرسش : http://www.hh.se/english/education/f...24bae800035736

goodbye forever

ApplyAbroad Hero

دوستان كسي جواب پست من رو هنوز نداده
    من تو سايت وزارت علوم كه نگاه كردم براي مدرك Filosofie Magisterxamen يكي از شرايط قبول كردن مدرك از ايران گذراندن حداقل 160 واحد است ، ميشه يه نفر بگه منظور از اين 160 واحد چيه ؟ چون تعداد واحدهاي رشته اي كه من مي خواهم انتخاب كنم 60 واحده (رجوع شود به پست قبلي) . خواهشا زودتر جواب بديد ، با تشكر از تمام دوستان
    goodbye forever

Junior Member

توي شرح فوق يكساله اي كه من قبول شدم اين توضيحات وجود داره
    Students completing the master programme have the opportunity to continue their study at the second year of the two-year master program in finance. They are also eligible for admission to the Ph.D. programmes in business or economics at the School of Economics & Management if they meet the special prerequisites required for each programme. The elective courses available in the second year of the master programme can be used to fulfil the Ph.D. programme prerequisites.

پس لطفا شايعه منفي پخش نكنيد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)