صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 82

موضوع: مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

ما مهاجر فدرالیم ولی من نوز پذیرش آن منطقه را ندارم.اگر مونترال پذیرش بگیرم و بریم اونجا مشکل داره؟اگر لندر فدرال کنیم بعدش بریم چی.؟آدرس برای کارت می توانیم مونترال بدیم؟

Member mohsen730 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - فوق لیسانس مدیریت

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein58 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون دوست عزیز. حالا سوال من اینه که اگه ما تو تورنتو مراحل لندینگ رو انجام بدیم و بعدش همون موقع به کلگری بریم (ازفرودگاه خارج نشیم)، آیا باید تو برگه لندینگ آدرس تورنتو رو بدیم یا میتونیم برای کلگری رو هم بدیم؟ اونوقت sin number و کارت pr رو از کجا باید بگیریم؟ سوال کلی من اینه که اصولا این کار عاقلانه است یا برای اولین ورود که لندینگ محسوب میشه بهتره مستقیماً از خارج کانادا بریم کلگری؟ چنانچه پاسخ مثبته ، آیا ما تو این حالت شامل قوانین اونتاریو خواهیم شد یا آلبرتا؟
    میتونید در تورنتو آدرس کلگری رو بدید
    تنها مسئله اینه که باید در تورنتو بارهاتون رو تحویل بگیرید و دوباره تحویل بدید و همچنین حتما توقف پروازتون تو تورنتو به میزانی باشه که گرفتن بارها ، مراحل لندینگ و تحویل مجدد بارها بدون استرس انجام بشه
    هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی بخاطر مسائل بالا توصیه میشه که تو شهر مقصد نهاییتون لند کنید
    Federal Skilled Worker - Landed in Toronto

Junior Member

دوستان ما مهاجر سرمایه گذاری کبک هستیم سوال من اینه که ایا گرفتن sin در مونترال مهمه یا این که میشه بعد از اینکه در فرودگاه مونترال لند کردیم وادرس همونجا را برای pr دادیم به استان مورد نظر برای اقامت بریم و در همونجا sin number را بگیریم

Senior Member mehran23 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط khotan نمایش پست ها
    دوستان ما مهاجر سرمایه گذاری کبک هستیم سوال من اینه که ایا گرفتن sin در مونترال مهمه یا این که میشه بعد از اینکه در فرودگاه مونترال لند کردیم وادرس همونجا را برای pr دادیم به استان مورد نظر برای اقامت بریم و در همونجا sin number را بگیریم
    سين نامبر رو ميتونيد توي مراكز دولتي مربوطه خارج از فرودگاه دريافت كنيد. مثلا من از سرويس انتاريو گرفتم. ولي اينكه با توجه به كلاس مهاجرتي بايد تو همون ايالت باشه رو بهتره از وبسايتشون چك كنيد براي اطمينان

Junior Member Lilyyy آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اطلاعات جامع در مورد استان آلبرتا

نقل قول نوشته اصلی توسط imag نمایش پست ها
    شما اگه provincial nominee منیتوبا هستید صد در صد winnipeg لند کنید و کارای سین نامبر و ... اونجا انجام بدید بعد تصمیم بگیرید جابجا بشید ... حداقلش اینه رو کارت pr شما اسم منیتوبا یا فرودگاه اونجا بیاد ...یعنی تا pr صبر کنید حداقل ... این سوال بچه های کبک هم هست ولی بهترین کار همینه ....
    سلام‌, در مورد لندینگ‌, پرواز مستقیم به وینیپگ نیست آخه. اگه ورود به کانادا مثلا مونترال باشه و از اونجا به وینیپگ‌, مشکلی‌ پیش میاد؟

آیا اگر به کبک مهاجرت کنی و بعدش بری تورنتو زندگی کنه باید به جایی خبر بدی؟

Member mshant آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Political Science , Azad University Tehran

خارج از مراحل لندینگ مهمترین بخش تحویل گرفتن بارتون هستش که اگر بخواهید با پرواز داخلی به کلگری ادامه مسیر بدید باید جریمه مازاد بار هم بدید بدلیل اینکه شما مجاز به تحویل یک چمدان 30 کیلویی بازای هر نفر به کانتن پرواز میباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen730 نمایش پست ها
    میتونید در تورنتو آدرس کلگری رو بدید
    تنها مسئله اینه که باید در تورنتو بارهاتون رو تحویل بگیرید و دوباره تحویل بدید و همچنین حتما توقف پروازتون تو تورنتو به میزانی باشه که گرفتن بارها ، مراحل لندینگ و تحویل مجدد بارها بدون استرس انجام بشه
    هیچ مشکلی پیش نمیاد ولی بخاطر مسائل بالا توصیه میشه که تو شهر مقصد نهاییتون لند کنید
    نوشته اصلی توسط amirhossein58
    ممنون از پاسختون دوست عزیز. حالا سوال من اینه که اگه ما تو تورنتو مراحل لندینگ رو انجام بدیم و بعدش همون موقع به کلگری بریم (ازفرودگاه خارج نشیم)، آیا باید تو برگه لندینگ آدرس تورنتو رو بدیم یا میتونیم برای کلگری رو هم بدیم؟ اونوقت sin number و کارت pr رو از کجا باید بگیریم؟ سوال کلی من اینه که اصولا این کار عاقلانه است یا برای اولین ورود که لندینگ محسوب میشه بهتره مستقیماً از خارج کانادا بریم کلگری؟ چنانچه پاسخ مثبته ، آیا ما تو این حالت شامل قوانین اونتاریو خواهیم شد یا آلبرتا؟

با سلام
    می خواستم ببینم برای انتخاب استان در مرحله باز کزدن پرونده چه فاکتورهایی را باید در نظر گرفت. ما برای شغلی که می خواهیم اپلای کنیم ، اول ontario بعد Alberta و بعد calagary به تربیت تعداد موقعیت شغلی است، اما شنیدم که میگن استانهایی مثل ontario که شلوغ هستند شانس قبولی کمتر است و سعی کنید استانهای خلوت تر اقدام کنید. ممنون می شم اگه راهنمایی کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    پزشکی مشهد

باسلام
    ما با طرح فدرال اقدام كرديم و تو فرم اوليه تورنتو رو نوشتيم
    حالا كه ميخوايم بريم، و قصد ادامه تحصيل داريم، ميتونيم تو مونترال يا كبك لند كنيم، و از شرايط تحصيل رايگان براي ساكنين اون مناطق استفاده كنيم؟

دوستان اگر از طریق provincial nominee مهاجرت گرفته شده باشد ، آیا باید حتما در همان استان لندینگ انجام شود ؟ این سوال قبلا هم مطرح شده بود منتها جواب قاطعی مثل اینکه نداشت. من تو وبسایت سی آی سی هم مطلبی در این باره پیدا نکردم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)