صفحه 3 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 82

موضوع: مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

ApplyAbroad Senior Veteran
    sepehr_5566 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Lady_Blue نمایش پست ها
    دوستان اگر از طریق provincial nominee مهاجرت گرفته شده باشد ، آیا باید حتما در همان استان لندینگ انجام شود ؟ این سوال قبلا هم مطرح شده بود منتها جواب قاطعی مثل اینکه نداشت. من تو وبسایت سی آی سی هم مطلبی در این باره پیدا نکردم.
    تا جایی که خاطرم هست و بجث ها ونتیجه گیری هایی که نهایتا بین دوستان 2014 در این زمینه مظرح شد توصیه میشه در ابتدای کار در همون استان لندینگ انجام بشه و بعد گذشت مدت زمان معقول حداقل چند ماهه اگر خواستین جا به جا بشین .در صورت مشکل اختمالی، شما این توجیه رو خواهید داشت که شما قصد زندگی در اون استان رو داشتین و به همین دلیدل هم در اونجا لندینگ رو انجام دادین و دنبال کار بودین اما چون فرصت کاری پیدا نشده به جای دیگه مهاحرت کردین.
    نکته ای که من خاظرم هست در مورد، این بود که اگر کسی از همون ابتدا با "قصد" زندگی در استان دیگر وارد کانادا بشه ممکنه براش دردسر ساز بشه. اما با ورود به شهر در استان مربوطه و متلا باز کردن حساب بانکی و اجاره خونه این قصد که شما از همون اول میخواستین برین به شهر دیگه تا حدودی برطرف میشه.
    مطمعنا در ساسیت سی آی سی میتونین ریفرنس های مربوطه رو پیدا کنید.
    ویرایش توسط sepehr_5566 : October 16th, 2015 در ساعت 10:52 PM
    گاهی زندگی یعنی سخت کوشی برای رویایی، که هیچکس جز شما قادر به دیدنش نیست

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

مرسی دوست عزیز، منظور سوال من بیشتر اولین شهر ورود به کانادا برای خرید بلیط هواپیما بود. برادر من همون شهری که نامینیت شده می خواد بمونه ولی پرواز مستقیم از ایران به اون شهر نیست برای همین پرسیدم که میشه اول مثلا تورنتو وارد خاک کانادا شد بعید رفته شهر و استان نامینیت شده.

به هيچ عنوان و به هيچ عنوان وقتي وارد كانادا شديد با كمپاني موبايل Fido قرارداد نبنديد، اين كمپاني بدبختتون مي كنه !

Junior Member

سلام. من و همسرم خارج از ایران هستیم و از همین جا هم provincial family stream برای آلبرتا، کلگری اقدام کردیم. ما باید تا یک ماه دیگه در کانادا لند این کنیم. اما اصلن الان شرایط موندن توی کانادا رو نداریم. در نتیجه قصد داریم که برای 10 روز بریم و بعد از انجام کارهای اداری برگردیم. از آدرس یکی از دوستان استفاده خواهیم کرد و او هم کارت اقامت ما رو برای ما می فرسته. این دوست ما در تورنتو ساکن هست. با توجه به این که ما اصلن در حال حاضر قصد اقامت در کانادا رو نداریم، آیا مشکلی پیش میاد که ما به جای کلگری (که سفر طولانی تر، پرهزینه تر و پر دردسر تری برای ماست) در تورنتو لند این کنیم و همه کارهای اداری رو اون جا انجام بدیم؟ از نظر قانونی مشکلی برامون پیش نمیاد؟ دقیقن چه امتیازاتی رو با این کار از دست می دیم؟ یا دقیقن با چه مشکلاتی در حین ورود یا بعدها در زمان تمدید اقامت ممکنه مواجه بشیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط e_moon نمایش پست ها
    سلام. من و همسرم خارج از ایران هستیم و از همین جا هم provincial family stream برای آلبرتا، کلگری اقدام کردیم. ما باید تا یک ماه دیگه در کانادا لند این کنیم. اما اصلن الان شرایط موندن توی کانادا رو نداریم. در نتیجه قصد داریم که برای 10 روز بریم و بعد از انجام کارهای اداری برگردیم. از آدرس یکی از دوستان استفاده خواهیم کرد و او هم کارت اقامت ما رو برای ما می فرسته. این دوست ما در تورنتو ساکن هست. با توجه به این که ما اصلن در حال حاضر قصد اقامت در کانادا رو نداریم، آیا مشکلی پیش میاد که ما به جای کلگری (که سفر طولانی تر، پرهزینه تر و پر دردسر تری برای ماست) در تورنتو لند این کنیم و همه کارهای اداری رو اون جا انجام بدیم؟ از نظر قانونی مشکلی برامون پیش نمیاد؟ دقیقن چه امتیازاتی رو با این کار از دست می دیم؟ یا دقیقن با چه مشکلاتی در حین ورود یا بعدها در زمان تمدید اقامت ممکنه مواجه بشیم؟

وقتی ساکن کانادا نیستید اصولا امتیازی ندارید که بخواهید از دست بدید.
    ویرایش توسط uxmal09 : December 9th, 2015 در ساعت 04:58 AM
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام
    دوتان اگه پرواز مستقیم به اون شهری که میخوایم لند کنیم نباشه چی؟
    مثلا پرواز متقیم به هالیفکس نیست ؟ چه کار باید کرد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohmor نمایش پست ها
    سلام
    دوتان اگه پرواز مستقیم به اون شهری که میخوایم لند کنیم نباشه چی؟
    مثلا پرواز متقیم به هالیفکس نیست ؟ چه کار باید کرد؟
    اگه فدرال هستید اصولا اهمیتی نداره کجا لند می کنید، همون استان هم لند نکردید مهم نیست چه برسه به شهر.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

احتمالا منظور دوستمون مهاجرت استانیه. ایشون به احتمال زیاد برای نوااسکوشیا اقدام کردند و از اون طریق دعوتنامه اکپرس انتری گرفتن یا قراره بگیرن...

نقل قول نوشته اصلی توسط uxmal09 نمایش پست ها
    اگه فدرال هستید اصولا اهمیتی نداره کجا لند می کنید، همون استان هم لند نکردید مهم نیست چه برسه به شهر.

Junior Member

با سلام در خصوص شهر اولين لند نياز به راهنمايي دارم. من ويزاي اقامتي از طريق federal skilled worker دارم ايا ميتونم مونترال لند كنم وكارهاي immigration در مونترال انجام بشه با توجه به اينكه csq ندارم؟!؟! اگر نه مشكلي پيش نمياد اگه تورنتو لند كنم و بعدش بلافاصله برم مونترال و حساب بانكي و باقي امور در مونترال انجام بشه؟
    ممنون از راهنماييتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط atbinabbasian نمایش پست ها
    به هيچ عنوان و به هيچ عنوان وقتي وارد كانادا شديد با كمپاني موبايل Fido قرارداد نبنديد، اين كمپاني بدبختتون مي كنه !
    سلام
    چرا؟ مگه چی شده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)