صفحه 4 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 82

موضوع: مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

سلام به همگی

دوستان من قصد دارم به اتاوا برم برای سکونت ولی پرواز مستقیم نداره و احتمال زیاد در مونترال لند میکنم اول و بعدش باید سریع به پرواز اتاوا برسم.
    میشه لطفا بگید چقدر زمان بین 2 پروازم لازمه که کارهای اداری انجام بشه و از پرواز بعدی جا نمونم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

سلام
    سوالی هست که واقعن سر در گمم کرده . از طریق اسکیل ورکر فدرال اقدام کردم و ویزا گرفتم . و با وجود دوستی در مونترال واقعا دوست دارم مونترال لند داشته باشم .. من میتونم بلیط مونترال بگیرم و اونجا لند داشته باشم .
    لطفا پاسخ بدین . برام خیلی مهمه
    تشکر فراراوان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط LDK نمایش پست ها
    سلام
    سوالی هست که واقعن سر در گمم کرده . از طریق اسکیل ورکر فدرال اقدام کردم و ویزا گرفتم . و با وجود دوستی در مونترال واقعا دوست دارم مونترال لند داشته باشم .. من میتونم بلیط مونترال بگیرم و اونجا لند داشته باشم .
    لطفا پاسخ بدین . برام خیلی مهمه
    تشکر فراراوان
    اون که مشکلی نیست
    وقتی ویزا فدرال داری هر جا بخوای میتونی بری

دوستان من واقعا نیاز به راهنماییتون دارم
    من هیچ کسی ر تو کانادا ندارم. شغل هم از خارج کانادا پیدا کردن خیلی سخته. چون در آینده نزدیک می خوام میزبان برادرم باشم واقعا برام مهمه جایی زندگی کنم که از از لحاظ آب و هوا سرد نباشه و دلگیر. واسه همین فکر لندینگ در ونکور ر دارم اگرچه تورونتو قبلا انتخاب کردم. حالا موندم آیا ونکور خیلی گرونه? موقعیت کاریش کمه? کجا اصلا تا یه مدتی بمونم! خونه باید اجاره کنم یا residence های تمییز و امن هم هستن حداقل تا دو ماه بمونم تا کارتم بیاد! لطفا راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    دوستان من واقعا نیاز به راهنماییتون دارم
    من هیچ کسی ر تو کانادا ندارم. شغل هم از خارج کانادا پیدا کردن خیلی سخته. چون در آینده نزدیک می خوام میزبان برادرم باشم واقعا برام مهمه جایی زندگی کنم که از از لحاظ آب و هوا سرد نباشه و دلگیر. واسه همین فکر لندینگ در ونکور ر دارم اگرچه تورونتو قبلا انتخاب کردم. حالا موندم آیا ونکور خیلی گرونه? موقعیت کاریش کمه? کجا اصلا تا یه مدتی بمونم! خونه باید اجاره کنم یا residence های تمییز و امن هم هستن حداقل تا دو ماه بمونم تا کارتم بیاد! لطفا راهنماییم کنید
    از نظر قیمت ونکوور یه کم گرونتر هست اونم به خاطر آب و هواشه ولی این گرونی خیلی محسوس نیست و به چشم نمیاد ( بعضی چیزا گرونتر و بعضی چیزا هم ارزونتر ) ... از نظر موقعیت کاری مسلما تورنتو وضعیت خیلی بهتری داره ... برای سه چهار ماه تا رسیدن کارت به دستتون هم میتونید یه خونه مبله رو سابلت کنید

دوستان کسی وب سایتای اقامت موقت چند ماهه تو یه residence در BC و ON میشناسه?

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MasterInEng نمایش پست ها
    دوستان کسی وب سایتای اقامت موقت چند ماهه تو یه residence در BC و ON میشناسه?
    kijij یا airbnb، بخصوص دومی.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

سلام
    سوال من اينه كه در مهاجرت به صورت اسپانسرشيپ آيا مهمه كه در آدرسى كه در پرونده داديم حتما لند كنيم؟ مثلا من در پرونده ام نوشتم همسرم ادمونتون زندگى ميكنه ولى الان كه مى خوام برم كلا برم ونكوور و اونجا كارهاى كارت پى آر رو انجام بدم ادرس ونكوور بدم براي كارتم؟

Junior Member

سلام دوستان عزیز. میشه لطفا منو راهنمایی بفرمایید که 1. آیا کسی که همسرش از طریق نیروی کار ماهر PR شده و جایی غیر از مونترآل لند کرده بعد از اوکی شدن پرونده اسپانسری میتونه مونترآل لند کنه و هر دو هم از امکانات اونجا با CSQ استفاده کنن ؟ اگر نه راه حل داره؟ منظورم استفاده از امکانات شهروندی کبک هم برای خود اسپانسر شونده که برای اولین بار لند میکنه و هم همسر به عنوان اسپانسر کننده که قبلا جایی غیر از مونترآل لند کرده هست. امکانات وام دانشجویی و کمک هزینه های احتمالیه. آیا پر کردن فرم CSQ و به طبع اون امکانات اقامت کبک و مونترآل شامل حالشون میشه؟ 2. حالا اگر نمیشه که مقیم کبک بشن و ... فرد اسپانسر شونده میتونه مستقیما کبک لند کنه یا باید خارج کبک لند کنه و بعد بره کبک؟ پیشاپیش از پاسختون بسیار متشکرم

Junior Member

دوستان عزیز سلام ، آیا کسی نمونه فرمی را که در هنگام ورود به خاک کانادا باید تکمیل کنیم را دارد؟
    منظورم فرمی است که در هنگام اولین لندینگ باید تکمیل نمود قبل ورود به فرودگاه کانادا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)