صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 82

موضوع: مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_ya نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام ، آیا کسی نمونه فرمی را که در هنگام ورود به خاک کانادا باید تکمیل کنیم را دارد؟
    منظورم فرمی است که در هنگام اولین لندینگ باید تکمیل نمود قبل ورود به فرودگاه کانادا؟
    اگه منظورتون فرم اظهارنامه گمرکی است لینکش اینجاست: http://www.cbsa-asfc.gc.ca/publicati...s/e311-eng.pdf
    نه تنها در اولین لندینگ بلکه در هر بار ورود به کانادا باید پر بشه. در هواپیما قبل از فرود بهتون خواهند داد.
    Solitary trees, if they grow at all, grow strong.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

سلام
    من یک مشکلی دارم لطفا منو راهنمایی کنید
    من باید به هالیفاکس برم حالا اگر اولین لندینگ من در مونترال باشه وبلافاصله به هالیفاکس برم از نظر اداره مهاجرت و روند بعدی دریافت PRوکلا مشکلی پیش میاد (راجب توررنتو پرسیدم گفتن مشکلی نیست ولی باتوجه به شرایط کبک که فرق میکنه یه مقدار شک دارم
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزيز من قصد مهاجرت به كانادا رو دارم ، فايل نامبرمو گرفتم ،من رشته كارشناسي معماري هستم و به طراحي داخلي علاقه دارم و مكس را تا حدودي واردم .ميخوام با فرصتي كه تو ايران دارم خودمو تو اين نرم افزار تقويت كنم ،ميخواستم بدونم كدوم شهر كانادا براي اين رشته بازار كارش خوبه ؟؟ آيا مونترال مقصد خوبيه؟؟ لطفا راهنمايي كنيد..

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من از طریق خود اشتغالی در رشته ترجمه میخوام به کانادا بیام
    بنظر شما کدوم شهر بازار کار داره برای رشته من ؟ لطفا صاحب نظران پیشنهاد بدن

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ELAMIR نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من از طریق خود اشتغالی در رشته ترجمه میخوام به کانادا بیام
    بنظر شما کدوم شهر بازار کار داره برای رشته من ؟ لطفا صاحب نظران پیشنهاد بدن
    اگر می خواهید ترجمه رسمی بکنید باید شهرهایی را انتخاب کنید که جمعیت ایرانی زیاد داشته باشند. برای گرفتن مجوز ترجمه رسمی راه طولانی و نسبتا سختی در پیش خواهید داشت. تحصیلات دانشگاهی در زمینه ترجمه باید داشته باشید و سابقه کار و ... بعد در چند امتحان شرکت می کنید. اما مسئله اینه کسانی امتحان شما را تصحیح می کنند و نمره می دهند که خودشان مترجم رسمی اون زبان هستند. یعنی دقیقا تضاد مستقیم منافع وجود داره. سیستم احمقانه است ولی همینه. آنها نمیان برای خودشون رقیب درست کنند. برای همینه در زبان هایی مثل فارسی یا عربی که جمعیت تازه وارد زیاد داره و افراد زیادی امتحان می دن نزدیک به ده ساله هیچکس، حتی یک نفر در امتحانات کسب مجوز قبول نشده. در کل استان اونتاریو با این وسعت و جمعیت، تنها پنج شش نفر مترجم رسمی فارسی/انگلیسی وجود داره. غیر از این می تونید ترجمه شفاهی بکنید. موسساتی هستند که با برگزاری دوره های آموزشی شما را بعنوان مترجم شفاهی بکار می گیرند (تضمینی در کار نیست).

Junior Member

خیلی ممنونم از اطلاعاتی که دادین. من تحصیلات دانشگاهی در رشته ترجمه و سابقه کار تقریبا 10 ساله در این حیطه دارم. ولی اینطور که شما میگید باید بیخیال این کار بشم. اگه بتونم مجوز ناجیت که از آمریکاست رو بگیرم بنظرتون می تونم بعنوان همکار با یه مترجم رسمی اونجا همکاری کنم؟ در ضمن من شهر کلگری رو انتخاب کردم . لطفا نظرتون رو در مورد این شهر هم بدید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ELAMIR نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از اطلاعاتی که دادین. من تحصیلات دانشگاهی در رشته ترجمه و سابقه کار تقریبا 10 ساله در این حیطه دارم. ولی اینطور که شما میگید باید بیخیال این کار بشم. اگه بتونم مجوز ناجیت که از آمریکاست رو بگیرم بنظرتون می تونم بعنوان همکار با یه مترجم رسمی اونجا همکاری کنم؟ در ضمن من شهر کلگری رو انتخاب کردم . لطفا نظرتون رو در مورد این شهر هم بدید
    NAJIT فقط با پرداخت پول می تونید عضو بشید، امتحان و تعیین صلاحیتی در کار نیست. بنابراین خیلی روی اعتبارش چه در آمریکا و چه در کانادا برای کاریابی حساب نکنید. برای همکاری با مترجم های رسمی نیاز به مدرک نیست ولی اینکه آیا کار به شما بدن و چقدر بابتش پول بدن واقعا نمی دونم، آخه خیلی مثل ایران نیست که فرم زنی را بدن دیگران انجان بدند. یک بازار بسیار بسته ای درست کردند خودشون هم اون رو هدایت می کنند. به نظر من اگر بین ترجمه رسمی و ترجمه شفاهی می خواهید انتخاب کنید، روی ترجمه شفاهی وقت بگذارید سریعتر به کار خواهید رسید. هدف خودتون را فقط هم فارسی نگذارید، برای دری هم می تونید با تقریب خوبی ترجمه شفاهی بکنید، بازار نسبتا خوبی هم داره. البته ترجمه غیر رسمی هم بازار خودش را داره که بین المللی است ولی نمی دونم چه سابقه و تجربه ای دارید. راجع به کلگری دوستانی که اونحا ساکن هستند نظر بدن مسلماً دقیق تره.
    ویرایش توسط uxmal09 : September 11th, 2016 در ساعت 02:52 PM

Junior Member

با سلام،
    ونیپگ پرواز مستقیم نداره ، برای افرادی که از استانی مانیتوبا دارن میرن ، اشکالی نداره که برگه های لندینگ را در تورنتو پر کنن ؟ میشه یک سری از بارها را در تورنتو به دوستان داد تا نگه دارند که اضافه بار محسوب نشود ؟ تکلیف بارهای فریت شده چی میشه ؟ دیگه هیچ فرمی را در مانیتوبا نمیدهند که پر شوند ؟

Junior Member

سلام ، دوستان کسی هست که منو برای ارزانترین راه و سریعترین راه مهاجرت به کانادا راهنمایی کنه؟ ضمناً من 41سال سن دارم و کارشناس بانک با 21سال سابقه هستم ولی مدرک کارشناسیم مورد تایید وزارت علوم نیست. جدیداً با یه شرکت اعزام دانشجو صحبت کردم که میگه با 27000دلار از طریق ثبت نام در یه کالج (همراه با دوره زبان) میتونه پذیرش بگیره برام. البته این هزینه برای یکساله بعدش دوباره باید پول بدم. این شرکت میگه بعد از یکسال میتونی کار پیدا کنی و مخارجتو از اونجا تامین کنی. دوست دارم ادامه تحصیل بدم.ممنون میشم اگه کسی در این مورد اطلاعاتی داره و یا راه بهتری بلده منو راهنمایی بفرماد. تشکر
    [...]
    ویرایش توسط sepehr_5566 : October 2nd, 2016 در ساعت 11:50 PM دلیل: درج ایمیل برخلاف مقررات فروم است.

باتوحه به اینکه فردی که ویزای فدرال کانادا گرفته منظورم PPR است می تونه در کبک لند کنه برای باز اول که هیچ بحثی در آن نیست.
    حال احتراما کسی از دوستان می دونه که برای گرفتن مزایای کبک نظیر کارت بهداشت و تحصیل بمانند شهروندان کبک چه مقرراتی برای این ساکن کانادا صدق خواهد کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)