صفحه 6 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 82

موضوع: مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق قدرت دانشگاه صنعتی اصفهان

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

با سلام

در مورد کسی که جزو گروه کبک اینوستر بوده سوال داشتم که بعد از لندینگ در مونترال میتونه به فاصله یک روز به تورنتو بره؟ و اینکه آیا آفیسر در زمان لندینگ سوالی مبنی بر قصد اقامت در کبک میپرسه؟ اگر میپرسه سوالش چی هست و چه پاسخی باید بهش داد.

ممنون

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

سلام دوستان
    مطالب رو خوندم منتها یه سوال دارم

من میخوام برم وینیپگ همونجا هم بمونم چون کل خانواده ام اونجا هستن منتها میتونم اول یکهفته تورنتو پیش دوستان نزدیکم بمونم بعد برم وینیپگ؟ چون پرواز از طریق تورنتو به وینیپگ میره

بارم چی؟ اضافه بار میخوره؟ مدارکم و تورنتو باید پر کنم؟
    میخوام با یک تیردو نشون بزنم ،اینجوری نباشه باید برم وینیپگ بعد یه مدت دوباره پول بدم بیام تورنتو

ممنونم اگه راهنماییم کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط zhobeys نمایش پست ها
    شما اگر نفر اصلی نباشید مشکلی براتون پیش نمیاد اگر بعد از نفر اصلی لند کنید. ضمنا اگر شما نفر اصلی هستید خانواده شما پیش از شما نمی تونن لند کنن.

نفرات وابسته تنها می تونن به همراه یا بعد از نفر اصلی لندینگ کنن.

سلام فکر کنم شما بتونید کمکم کنید

من میخوام برم وینیپگ همونجا هم بمونم چون کل خانواده ام اونجا هستن منتها میتونم اول یکهفته تورنتو پیش دوستان نزدیکم بمونم بعد برم وینیپگ؟ چون پرواز از طریق تورنتو به وینیپگ میره

بارم چی؟ اضافه بار میخوره؟ مدارکم و تورنتو باید پر کنم؟
    میخوام با یک تیردو نشون بزنم ،اینجوری نباشه باید برم وینیپگ بعد یه مدت دوباره پول بدم بیام تورنتو

ممنونم اگه راهنماییم کنید

yes you can land anywhere

and about your luggage you have to check with your airline

different airlines have different policies

if you havn't bought your ticket yet you can buy a ticket which allows you to travel from Toronto to Winnipeg without paying extra for overweight or extra bags

following is an example airline

https://www.aircanada.com/content/ai...e/checked.html

سلام من مدرس موسيقي هستم و از طريق خوداشتغالي فدرال اقدام كردم و شهر وينيپگ رو زدم اما تمام فاميلهاي من در تورنتو هستم ميتونم در تورنتو بمونم و ديگه به وينيپگ نروم؟؟؟يا بعد از چه مدتي من مي تونم از وينيپگ به تورنتو بيام؟؟؟؟؟؟ اصلا اين كار شدني است يا نه و بايد در همون وينيپگ بمونم ؟؟؟؟تا چه مدت حداقل و حداكثر بايد بمونم ؟؟ خواهش ميكنم راهنمايي بفرماييد عزيزان گلم تشكر

Junior Member need4ibt آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PC-IR

سلام
    من از طریق استانی اقدام کردم دارم میرم ساسکا ـ لندینگ من باید حتما ساسکا باشه؟ یا فرق نداره کدوم شهر باشه؟ مثلا میشه برم کلگری بعد ساسکا؟یا حتی تورنتو بعد ساسکا؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.

با سلام
    من این ترد الان دیدم
    کلن موضوع ترد از ریشه غلط هست و همچین چیزی وجود نداره که شما باید ابتدا از کدوم مرز هوایی کانادا عبور کنید تا به مقصد نهاییتون برسید
    همانطوری که شما برای رفتن به کانادا ممکنه توی شهر های مختلف اروپایی ترکیه یا کشورهای عربی توقف داشته باشید توی کانادا هم میتونید ابتدا توی هر شهری توقف داشته باشید تا به مقصد نهایی تون برسید
    این مرزبانان فدرال کانادا هستند که توی هر پورت ورودی مستقر هستند حتی در مونترال کبک پس برای همین هیچ اهمیتی نداره از چه پورت ورودی وارد کانادا شوید

نقل قول نوشته اصلی توسط need4ibt نمایش پست ها
    سلام
    من از طریق استانی اقدام کردم دارم میرم ساسکا ـ لندینگ من باید حتما ساسکا باشه؟ یا فرق نداره کدوم شهر باشه؟ مثلا میشه برم کلگری بعد ساسکا؟یا حتی تورنتو بعد ساسکا؟ ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه.
    هیچ پرواز بین قاره ای به ساسکاچوآن وجود نداره که لندینگ تون ساسکاتون یا ریجاینا باشه
    شما میتونید با کشتی از مرز هلیفکس وارد کانادا شوید یا پیاده از مرز سیاتل ونکوور و یا با هواپیما از مرز هوایی ادمنتون مثلن

نقل قول نوشته اصلی توسط Nooshin2020 نمایش پست ها
    سلام من مدرس موسيقي هستم و از طريق خوداشتغالي فدرال اقدام كردم و شهر وينيپگ رو زدم اما تمام فاميلهاي من در تورنتو هستم ميتونم در تورنتو بمونم و ديگه به وينيپگ نروم؟؟؟يا بعد از چه مدتي من مي تونم از وينيپگ به تورنتو بيام؟؟؟؟؟؟ اصلا اين كار شدني است يا نه و بايد در همون وينيپگ بمونم ؟؟؟؟تا چه مدت حداقل و حداكثر بايد بمونم ؟؟ خواهش ميكنم راهنمايي بفرماييد عزيزان گلم تشكر
    you can land anywhere within Canada except Quebec
    and you can stay as long as you want..
    you don't need necessarily to land in the place which you had mentioned in the application forms

نقل قول نوشته اصلی توسط need4ibt نمایش پست ها
    سلام
    No
    No
    Yes
    Yes

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)