صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 82 , از مجموع 82

موضوع: مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ELECTROTECNIC IN TABRIZ UNIVERSITY

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

نقل قول نوشته اصلی توسط Pearson نمایش پست ها
    میتونید بگید هفته دیگه دارید میرید ونکوور
    ویزایی که دارید ویزای کانادا هست نه ویزای بریتیش کلمبیا
    درسته اما اگه این و بگم فکر کنم دلیلی برای اثبات این حرف ازم میخوان چون من نمیخوام که برم ونکوور
    در واقع من رشته م برق هستش و بازار کار من انتاریو هستش میخوام بمونم انتاریو به صورت APPRENTICESHIP کار کنم تا بتونم با این سابقه لایسنس انتاریو رو بگیرم و اونجا موندگار بشم
    بنظر شما بهترین راهکار و دلیل منتقی که بخوان ازم قبول کنن چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران / صنعتی شریف

پیش فرض پاسخ : مسائل مربوط به انتخاب شهر در اولین ورود به کانادا (لندینگ)-فدرال و کبک

سلام دوستان، امیدوارم حالتون خوب باشه،

ما برای گرفتن PR کانادا (از طریق پرونده Investment کبک) اقدام کرده بویدم و بالاخره در آذر98 ویزای کانادا آمد و قرار شد در اسفند 98 برای لندینگ به کانادا سفر کنیم. اما به خاطر شیوع کرونا و سختگیری های موجود تا الان نشد برای لندینگ سفر کنیم به کانادا (مونترال) و ویزای ما نهایتا تا انتهای مرداد انقضا داره. البته الان تونستیم برای مرداد 99 به مقصد مونترال بلیط تهیه کنیم (Qatar Airways). حالا داستان اینه که برای من مشکلی شخصی پیش اومده و نمی تونم بمونم تو کانادا و سوالم اینه که:

1. آیا میشه در همون فرودگاه کارهای مربوط به لندینگ رو انجام داد و از همونجا مستقیم برگشت ایران؟ منظورم اینه که برای انجام پروسه لندینگ همون فرم های توی فرودگاه کفایت می کنه؟
    2. با توجه به اینکه الان وضعیت طوریه که باید بعد از رسیدن به کانادا 2 هفته تو قرنطینه به سر برد، آیا میشه اصلا از فرودگاه به شهر وارد نشد و مستقیم برگشت به ایران؟

صفحه 9 از 9 نخستنخست 123456789

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)