صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 63

موضوع: تجربه اخذ ویزای توریستی و یا ریجکتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اخذ ویزای توریستی و یا ریجکتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Saharhiz نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من هم شرایطم مس شماست با این اختلاف که هم وزازت خونه م از شما بدتره و هم تمکن و هم گردش و مجردم هستم

راستی ازتون چه سوال های پرسیدند؟ ممنونم
    سوال نمیپرسن فقط مدارکو تحویل میگیرن

Junior Member

من سابقه دوبار اکسپ داشتم
    1-بار اول سال 93 با اینکه متاهل بودم ولی مجردی درخواست ویزای ایتالیا دادم . کارمند علومپزشکی ام و با 30 میلیون گردش حساب البته سند به اسم شوهرم داشتم و مدارک شغلی همین و همین و ویزای 17 روزه توریستی گرفتم
    2-بار دوم سال 95با شوهرم درخواست ویزای توریستی از فرانسه دادیم شخصی هم اقدام کردیم گردش مالیمون اینبار 100 میلیون بود و با اینکه درخواست 17 روزه داده بودیم ولی 20 روزه بهمون دادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarah84 نمایش پست ها
    به نظرم بیشتر برمیگرده به خونسردیتون و شانستون که با کی مصاحبه بشین

Junior Member

در کل دوستان روز سفارت داستانهای مختلفی تا وقتی نوبتتون بشه و وارد سفارت بشین میشنوین. پیشنهاد میدم بهتون اگر مثل من شخصی می خواید اقدام کنین و پول زور نمی خواین به آژانس بدین بهتره از قبل مدارکی که سفرت میخواد و توی سایتش هم موجوده رو مو به مو تکمیل کنین و با خونسردی کامل با افیسر پروندتون صحبت کنین. این تجربه من برای دوباری هست که به قول بقیه شانسی ویزا گرفتم ولی به نظرم با وجود اینکه شانس مهمه ولی امادگی و کامل بودن مدارک شما از شانس بیشتر کار میکنه

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط penelppeh نمایش پست ها
    در کل دوستان روز سفارت داستانهای مختلفی تا وقتی نوبتتون بشه و وارد سفارت بشین میشنوین. پیشنهاد میدم بهتون اگر مثل من شخصی می خواید اقدام کنین و پول زور نمی خواین به آژانس بدین بهتره از قبل مدارکی که سفرت میخواد و توی سایتش هم موجوده رو مو به مو تکمیل کنین و با خونسردی کامل با افیسر پروندتون صحبت کنین. این تجربه من برای دوباری هست که به قول بقیه شانسی ویزا گرفتم ولی به نظرم با وجود اینکه شانس مهمه ولی امادگی و کامل بودن مدارک شما از شانس بیشتر کار میکنه
    سلام دوست عزیز

فارسی با هاتون صحبت کردند یا انگلیسی؟ من زنگ زدم برای تعیین وقت تو سایتشون یه آقای ایتالیایی بود که باهاش englishصحبت کردم. و سعی کردم خونسرد باشم. و در روز ویزا هم که همینکارو میکنم. البته اگه وقت واسم تععین بشه. که با اون سایت مسخرشون ملتو اسکل کردن

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

من تمام مدارکو آماده کردم و امروز یه سندم به اسم خودم تو شهرستان زدم و مانده م هم ۲۲تومنه. در ضمن من انگلیسی بلدم و تا حالا با اون افسره دوبار حرف زدم. ( راجه به سایت تیین وقتشون.)

نقل قول نوشته اصلی توسط ns4098 نمایش پست ها
    شرایط بنده
    1-کارمند وزرات نفت با 3 سال سابقه حاوی مدارک:ترجمه کارت پرسنلی، ترجمه ابلاغیه استخدام رسمی، فیش حقوقی، نامه از امور بین الملل وزارت خانه خطاب به سفارت
    2-گردش مالی 3 ماه مناسب و تمکن حدود 100 میلیون
    3-سند منزل
    4-متاهل 31 ساله شخصی اقدام کردم آژانس فقط وقت گرفت
    5-سابقه سفر دبی و ترکیه
    نتیجه :ریجکت
    پی نویشت:به دو نتیجه رسیدم یکی اینکه باید پول بیشتری بدی به برخی از آژانس ها تا سیبیل آفیسر را چرب کنند ، پاسپورتمان 2 زار نمی ارزد
    سلام
    نتیجه گیری پی نوشتتون کاملا اشتباهه علت اصلی ریجکت شما شغلتون که مرتبط با امور نفتی هستش و البته داشتن فقط سابقه سفر ترکیه و دبی هم با توجه به سنتون میتونه دلیلل بعدیش باشه اگه بجای پول دادن به اژانسها بیشتر وقتتونو صرف مطالعه سایت میکردید کاملا متوجه میشدید که یکی از شغلهایی که نتیجه یه ضرب ریجکتو در پی داره امور نفتی هستش دیگه چه برسد به اینکه کلی مدارک اضافه در رابطه با شغلتون هم ضمیمه اش کردید موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fj نمایش پست ها
    سلام
    نتیجه گیری پی نوشتتون کاملا اشتباهه علت اصلی ریجکت شما شغلتون که مرتبط با امور نفتی هستش و البته داشتن فقط سابقه سفر ترکیه و دبی هم با توجه به سنتون میتونه دلیلل بعدیش باشه اگه بجای پول دادن به اژانسها بیشتر وقتتونو صرف مطالعه سایت میکردید کاملا متوجه میشدید که یکی از شغلهایی که نتیجه یه ضرب ریجکتو در پی داره امور نفتی هستش دیگه چه برسد به اینکه کلی مدارک اضافه در رابطه با شغلتون هم ضمیمه اش کردید موفق باشید
    سلام آقا محسن من پست ها رو نگاه کردم و امورنفتی رو ندیدم . لطفا آدرس میدید که چه شغلهایی درمعرض ویزا ندادن هستند بیشتر؟ خدا کنه علت ریجکت ایشون به خاطر این بوده باشه چون ماها که شرایطمون مس این دوست مونه(کارمند) و مربوط به امور غیرنفتی و دادگستری و... هستش باید ویزا بگیریم ! نه؟

Junior Member

ما دو خانواده بودیم.
    خانواده اول:
    شغل دولتی، کارت پرسنلی و فیش حقوقی
    گردش سه ماهه خوب و مانده 90 میلیون
    متاهل
    وقت سفارت آمریکا در ایتالیا
    سابقه سفر به آمریکا و اروپا
    دعوتنامه
    اقدام شخصی
    نتیجه: ریجکت به دلیل عدم تمکن مالی و عدم توجیه سفر

خانواده دوم:
    دندانپزشک و مهندس عمران با پروانه مطب و پروانه نظام مهندسی
    گردش خوب و مانده حدود صد میلیون
    دعوتنامه
    اقدام شخصی
    نتیجه: ریجکت بدلیل عدم تمکن مالی و عدم توجیه سفر
    فکر کنم اگه از آژانس اقدام نکنی کلا رد کنن. در ضمن نوبت ما باجه شش بود که یه دختر موبور مدارک رو تحویل گرفت و خیلی عذر میخوام با اینکه ما نفر اول هم بودیم اخلاقش از سگ هم بدتر بود در حالیکه دو تا میز کناریش خیلی خوب و محترمانه با مراجعین برخورد میکردن.
    سلام
    برای من اصلا مفهوم نیست که اگر این دو خانواده (مخصوصا اولی) ویزا نگیرن سایر افراد چطوری ویزا میتونند بگیرن؟
    کسی میدونه دلیل واقعی ریجکت این دو کیس چی بوده؟ تمکن مالی که به نظرم اصلا دلیل نیست.

با سلام
    1- توریستی
    2- گردش حساب 70 تومانی و بالاتر در یک سال
    3-وقت و خودم گرفتم
    4-سند ملکی 2 تا
    5- هتل را خودم با کارت ویزا book کردم
    6- درخواست 9 دپروزه
    7- مدارک کامل (فقط ترتیبش بلعکس بود که ان خانمی که دفه اول چک میکنه برام درست کرد)

نتیجه = قبول

باجه هم نرفتم رفتم ان اطاق که 3 تا خانم نشستن و چیزی جز چند روز می خواهی بری نپرسید
    پرواز هم ایران ایر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)