صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 63

موضوع: تجربه اخذ ویزای توریستی و یا ریجکتی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تجربه اخذ ویزای توریستی و یا ریجکتی

سلام دوستان همرو دارن ریجکت میکنن لطفا کسی اقدام نکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط Benefic.H نمایش پست ها
    درخواست ویزایی که بادقت ارسال بشه و شخص سابقه ویزای شینگن هم داتشه باشه شانس بالایی داره و ریجکت نمیشه.
    سلام
    نه عزیز همرو دارن ریجکت میکنن

سلام شما بر چه اساسی این حرف رو میفرمایید؟ بنده میخوام از ایتالیا اقدام کنم در سه سال گذشته یک سینگل سوئد و یک مولتی هلند داشتم و با این ویزاهاسه سفر داشتم که ۶ کشور مهر ورود و خروج خورده برام. ولی ایتالیا نرفتم و برنامه این سریم ایتالیا. اگه دلیل موثقی دارید که اینالیا داره همه رو ریجکت میکنه لطف بفرمایید در جریان قرار بدین منو که کنسل کنم وقتمو. ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    والدینم برای ویزائ توریستی ایتالیا اقدام کرذن. البته من امریکا زندگی می کنم ولی پدرم یه خواهر زاده داشت که براشون دعوتنامه داد. تمام مدارکو کامل بردن. من حتی براشون بلیط غیر قابل برگشت گرفتم چون مادرم ویزای توریستی امریکا داشت و 3 ماه امریکا بود. همه امروز ریجکت شدن و کل هزینه سفارت و مسافرت به تهران و بلیطای ایتالیا هدر رفت. البته پدرم موقع تحویل یه ریجکتی دیگه هم دیده بوده امروز.
    من چون هزینه کرده بودم به یک وکیل ایئالیایی ایمیل زدم ببینم چقدرمی خواد تا شکایت کنه چون قانونا می شه شکایت کرد ولی خیلی گرون گفت. ولی متن ایمیلش ممکنه بدردتون بخوره. رسما می گه الکی ریجکت می کنن:

Unfortunally, in this period of immigration crisis, the consulates are often refusing genuine applications with no reason, just because the risk of illegal immigration in the applicant's country.

از من به شما وصیت پولتونو به این بی شرافتا ندین. به خصوص این www.ckgsir.com که 60 یورو اضافی میکنه تو پاچه.

Junior Member

سلام دوستان ، من تجربه خودمو در اختیارتون میذارم شاید به دردتون خورد
    ما بهمن ماه وقت غیر vip از ckgs داشتیم و روز مراجعه متوجه شدیم شماره پاسپورتو اشتباه وارد کردیم ، چون برا تهیه مدارک وقت کذاشته بودیم فورا برای فرداش وقت vip گرفتیم( وقتای سفارت رو هم خودمون از سایتشون گرفتیم) .
    ما دعوتنانه از دوستم داشتیم که ساکن میلان بود و مدارک شناساییشو ارایه دادیم. برای اقامت تو میلان منزل اونو انتخاب کردیم و ونیز فلورانس و رم هتل رزرو کردیم
    من سابقه ویزای شنگن نداشتم و فقط یه مهر تایلند تو پاس جدیدم بود، همسرم هم یه تایلند و یه شینگن ۱۰ روزه مولتی از المان داشت و البته ویزای تایلندو اصلا ازمون نکرفتن
    مدارکی که ارایه دادیم اینا بودن :
    مدارک شناسایی همون چیزایی که معموله به همراه ترجمه
    مدارک شغلی : خود من‌ گواهی لاتین از محل کارم با ذکر حقوق و مرخصی و همچنین استعلام سابقه بیمه شش ماهه و ترجمه. برای همسرم گواهی اشتغال به تحصیل مقطع دکتری، گواهی اشتغال به کار که توش ذکر شده بود بیمه براشون رد نمیشه و وثیقه دارن نزد شرکت
    مدارک مالی : خودم گردش حساب حقوقم حدود ۴ تومن همسرم هم همینطور ولی همسرم به دلیل مشکلات شرکتشون ۶ ماه واریزی نداشت و پرینت دو ساله داد. همسرم یه سپرده با سابقه دوساله داشتن به مبلغ صد تومن خود من هم به حساب سپرده سیصد تومنی و یک حساب جاری با مانده ۳۸ تومن . هیچ سندی هم نبردیم ( انصافا ورودیمون به داشته هامون مطابقت نداشت)
    مدارک سفر : رزرو بلیط رفت و برگشت ، بیمه دو هفته ای. رزرو هتل ها( فقط به رزرو بسنده نکردیم و با مکاتبه باهاشون ازشون‌نامه گرفتیم ) . پلن سفر داشتیم که‌واقعا کامل بود ، تمام جاهایی که قرار بود بریم و طریقه رفتن و ساعتش همه رو تو نقشه و اکسل اماده کرده بودم
    در نهایت هم بعد از بیست روز پاسپورتامونو با ویزای دو هفته ای تحویل دادن
    لازمه بگم‌چه روز تحویل مدارک چه روز تحویل پاسپورت تعداد ریجکتیا خیلی بود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fafarferfere نمایش پست ها
    سلام شما بر چه اساسی این حرف رو میفرمایید؟ بنده میخوام از ایتالیا اقدام کنم در سه سال گذشته یک سینگل سوئد و یک مولتی هلند داشتم و با این ویزاهاسه سفر داشتم که ۶ کشور مهر ورود و خروج خورده برام. ولی ایتالیا نرفتم و برنامه این سریم ایتالیا. اگه دلیل موثقی دارید که اینالیا داره همه رو ریجکت میکنه لطف بفرمایید در جریان قرار بدین منو که کنسل کنم وقتمو. ممنون
    من نمیدونم تا چه حد قضیه شامسیه و یا به کامل بودن مدارک ربط داره ولی تجربه خودم که بالا نوشتم میگه اینجوری نیست که همه ریجکت شن، من خودم اولین شنگنمو از ایتالیا گرفتم دو‌هفته پیش

Junior Member

فقط از روی مدارک نمیشه نظر داد ریجکتی دلایل زیادی میتونه اشته باشه یکیش میتونه همین پول زیاد نشون دادن توی حساب باشه

اینظور نیست اگر کیس ویزا باشید و یه سری نکات رو رعایت کنید بهتون ویزا رو میدن ایتالیا جزو سفارت های خوبه برای اخذ ویزای شینگن

باید دقیق بررسی بشه که دلیل یا دلایل ریجکتی مشخص بشه اونا یه برگه به شما میدن برای ریجکتی چند تا تیک رو هم میزنن که یه چیز فرمالیتس مثلا دلایل شما برای این سفر برای ما قانع کننده نبود .
    باید دقیق بررسی بشه که علت ریجکتی مشخص بشه.خیلی دلایل میتونه داشته باشه فقط مدارک ملاک نیست ضمنا سی کی جی اس 60 یورو اضافه تر نمیگیره 35 یورو بیشتر میگیره مگر اینکه وقتتون وی ای پی بوده باشه که علاوه بر اون 35 یورو 40 یورو هم اضافه میشه
    با تشکر
    ویرایش توسط behnamhg : March 24th, 2019 در ساعت 05:26 PM دلیل: ترکیب پست

Junior Member

دوستان من مادرم فردا از شرکت ckgsir وقت برای تحویل مدارک داره و همسرم واسش دعوتنامه توریستی فرستاده.همه مدارک کامله و درخواست ویزای 90 روزه داده.63 سالش و بازنشسته است و ویزای اولش هست.به نظرتون چقدر شانس اکسپت شدن داره؟

Junior Member

سلام
    بنده از ckgsir اقدام کردم دو روز پیش ویزای 14 روزه برای کل خانواده گرفتم. اما آمار ریجکت بالا بود. ما یک بار سابقه شینگن داشتیم و بدون دعوت نامه اقدام کردیم.

Junior Member

دوستان عزیز بنده دانشجوی دکتری در استرالیا هستم و قصد دارم برای کنفرانس در ایتالیا اقدام کنم. با توجه به اینکه برای کارهای ریسرچ چندماهی به ایران آمدم و می خواهم از ایران برای ویزای کنفرانسی اقدام کنم، می خواستم بدانم مشکلی نداره که تمام اطلاعات شخصی و حساب بانکی ام از استرالیاست و می خواهم ان ها را ارائه دهم؟ ضمن اینکه نامه دانشگاهی دارم که تمام هزینه های من را دانشگاه متقبل می شود و دعوت نامه کنفرانس هم دارم.
    از برخی شنیدم اگر می خواهی از ایران اقدام کنی باید همه اطلاعاتت از ایران باشد
    نکته دیگر اینکه بلیت رفت و برگشتم به ایران است با توجه به اینکه قصد دارم کار ریسرچم را تکمیل کنم و برگردم مجددا استرالیا

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)