صفحه 40 از 70 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

Hi,

Does anyone know what are the consequences of changing the embassy for visa after the I140 NIW is filed? Thank yo

Junior Member

سلام دوستان، امروز ایمیل نشنال ویزا سنتر رو گرفتم. گفته مدارک کامله و اپلیکیشن رفته در نوبت مصاحبه.

Junior Member

سلام
    سه شنبه 21 نوامبر مصاحبه ما انجام شد.
    یه دختر خانم خیلی محترم و دقیق مدارک ما رو گرفت (مدارک با ترجمه مترجم کافیه) و از ما پرسید که فارسی مصاحبه میدین یا انگلیسی که ما گذاشتیم به اختیار خودش و گفت برای کیس های شما انگلیسی باید باشه.
    یه آفیسر خیلی خوش رو و دقیق با پرسیدن چند سوال از من و همسرم گفت که کیس شما اوکی و هیچ مشکی نداره و فقط پروسه AP دارین که ممکنه حداکثر تا 6 ماه طول بکشه و نرمال است. حتی تولد پسرم رو که با مصاحبه هم زمان شده بود رو هم تبریک گفت.

سوالات (از من):
    شغل فعلیتون رو توضیح بدید
    تخصص شما در چه زمینه ای است
    خدمت سربازی (اگه کپی کارت پایان خدمت قدیمیتون رو دارین نشون بدین، آفیسر ما خیلی استقبال کرد و حتی نوع نیرو و رسته رو هم توش بررسی کرد)

سوالات (از همسرم):
    سوابق شغلی و زمینه فعالیت فعلی شرکتی که کار میکنه

همون روز هم یه ایمیل برام اومد که حاوی 6 سوال بود. در حقیقا همون موارد فرم DS-5535 است.
    تو سایت ویکتوریا چن هم بهش اشاره شده (“Extreme Vetting” for Visa Applicants)

دوستان اگه سوالی داشتن خوشحال میشم کمک کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

سلام
    حسابی تبریک و به امید اینکه بزودی بقیه مراحل هم سریع و خوب اکی شه. من پیام های قبلیتون تو این پیچ رو چک کردم متاسفانه نتونستم ببینم که کیس شما EB1/EB2 و ایکه کی استارت زدید و یه هیستوری کوچیک از پروستون بگید ممنون می شم. بنافید نخواستن ازتون-جاب آفر جی و اینکه خودتون ایروان رو پیشنهاد دادید یا اونا-چند روز قبل از مصاحبه رفتید که به کارای مدیکال هم برسید.
    ممنون میشم و اگر بخش هایی از سوالاتم تکراری بود پوزش
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamigili نمایش پست ها
    سلام
    سه شنبه 21 نوامبر مصاحبه ما انجام شد.
    یه دختر خانم خیلی محترم و دقیق مدارک ما رو گرفت (مدارک با ترجمه مترجم کافیه) و از ما پرسید که فارسی مصاحبه میدین یا انگلیسی که ما گذاشتیم به اختیار خودش و گفت برای کیس های شما انگلیسی باید باشه.
    یه آفیسر خیلی خوش رو و دقیق با پرسیدن چند سوال از من و همسرم گفت که کیس شما اوکی و هیچ مشکی نداره و فقط پروسه AP دارین که ممکنه حداکثر تا 6 ماه طول بکشه و نرمال است. حتی تولد پسرم رو که با مصاحبه هم زمان شده بود رو هم تبریک گفت.

سوالات (از من):
    شغل فعلیتون رو توضیح بدید
    تخصص شما در چه زمینه ای است
    خدمت سربازی (اگه کپی کارت پایان خدمت قدیمیتون رو دارین نشون بدین، آفیسر ما خیلی استقبال کرد و حتی نوع نیرو و رسته رو هم توش بررسی کرد)

سوالات (از همسرم):
    سوابق شغلی و زمینه فعالیت فعلی شرکتی که کار میکنه

همون روز هم یه ایمیل برام اومد که حاوی 6 سوال بود. در حقیقا همون موارد فرم DS-5535 است.
    تو سایت ویکتوریا چن هم بهش اشاره شده (“Extreme Vetting” for Visa Applicants)

دوستان اگه سوالی داشتن خوشحال میشم کمک کنم.

Junior Member

سلام
    کیس من NIW بود
    من اپریل ۲۰۱۶ فایل کردم. البته حدود ۹ ماه طول کشید که قبل از فیل کردن مدارک رو جمع کنم.
    اپریل ۲۰۱۷ جواب اپرو I140 اومد
    دو هفته بعد ایمیل برای ارسال مدارک به NVC اومد
    تو اکتبر وقت مصاحبه رو اعلام کردن
    جاب آفر هم داشتم. ۴ تا پست داک ( بدون فاند) و یه ویزیتینگ بود. من هم ویزیتینگ. و انتخاب کردم چون بعد چند ماه روش فاند میگیرهو پوزینش رو تغییر میده. و بعنوان جاب قبول کردن. ظاهرا تو کیس ما ارتباط از طریق اقوام اهمیت نداره. چون سوال نکردن و فقط جاب آفر خواستن.
    هر وقت زمان مصاحبه شما تعیین شد به دکتر اینیل بزنید بهتون‌ میگه که اونجا باشید. برای ایروان ۲ تا ۳ روز کاری نیاز است.
    ایروان رو هم من از همون اول تو تکمیل مدارک درخواست داده بودم.
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

با وکیل اقدام کردید؟
    وکیل من هارد کپی تمام مدارکم رو خواستن که براشون پست کردم به همراه اصل فرم های امضا شده و احتمالا همین روزا فایل می کنند. خواستم بدونم مجددن من باید مدارک رو به
    NVC بفرستم یا اینکه وکیلم خودش میفرسته برام. من این قسمت ارسال به NVC رو نمی فهمم که ما با ید بفرستیم و اصل مدارک باید باشه یا وکیل هم می فرسته. شما اگر وکیل داشتید قراردادتون ریفاندد بود؟ من ریفاندد هستم. و NIW. و آیا مدارکتون رو برای وکیل فرستادید یا ایمیل کردید و خودتون به NVC فرستادید؟ زمان فایل شما تا اپروو شدنتون خیلی طول کشید!
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamigili نمایش پست ها
    سلام
    کیس من NIW بود
    من اپریل ۲۰۱۶ فایل کردم. البته حدود ۹ ماه طول کشید که قبل از فیل کردن مدارک رو جمع کنم.
    اپریل ۲۰۱۷ جواب اپرو I140 اومد
    دو هفته بعد ایمیل برای ارسال مدارک به NVC اومد
    تو اکتبر وقت مصاحبه رو اعلام کردن
    جاب آفر هم داشتم. ۴ تا پست داک ( بدون فاند) و یه ویزیتینگ بود. من هم ویزیتینگ. و انتخاب کردم چون بعد چند ماه روش فاند میگیرهو پوزینش رو تغییر میده. و بعنوان جاب قبول کردن. ظاهرا تو کیس ما ارتباط از طریق اقوام اهمیت نداره. چون سوال نکردن و فقط جاب آفر خواستن.
    هر وقت زمان مصاحبه شما تعیین شد به دکتر اینیل بزنید بهتون‌ میگه که اونجا باشید. برای ایروان ۲ تا ۳ روز کاری نیاز است.
    ایروان رو هم من از همون اول تو تکمیل مدارک درخواست داده بودم.
    موفق باشید

Junior Member

برای مرحله اول وکیل داشتم ( ویکتوریا چن)
    برای مرحله دوم وکیل نداشتم.
    تو مرحله nvc از شما مدارک هویتی میگیرن.
    البته اگه برای مرحله دوم هم وکیل بگیرید باید مدارک رو برای وکیل بفرستید و اون هم برای nvc میفرسته.
    nvc مدارک ما رو با ایمیل قبول نمیکنه و فقط هارد کپی میخواد.
    قرارداد من فول ریفاند بود.
    تو تمام مراحل از شما ترجمه رو میخوان. فقط تو سفارت اصلش رو رویت میکنن.

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان
    من یک ماهی هست که جواب NIW مثبت آمده و برای nvc هم فایل کردم با توجه به اینکه دوباره قانونی وضع شده که ورود ملیت ایران و 5 کشور دیگه به امریکا ممنوع شده است وضعیت الان ما به چه شکل میشه البته من تمام کارها را دارم با وکیل پیش می برم
    خیلی ممنون میشم اگر توضیحی به ما بدید

Junior Member

2017-11-22 15:54:38 Executive Order UPDATE - The U.S. Department of State (DOS) has issued guidance providing additional clarification regarding the implementation of the September 24, 2017 Presidential Proclamation following the Ninth Circuit’s November 13, 2017 order. The new guidance is available at https://travel.state.gov/content/tra...ouncement.html. Pursuant to the DOS guidance, any immigrant or nonimmigrant visa applicant applying OUTSIDE the US who is a national of Chad, Iran, Libya, Syria, Somalia, and Yemen who lacks a credible claim of a bona fide relationship with a person or entity in the United States, if found otherwise eligible for a visa, will be denied a visa under the Presidential Proclamation, unless the foreign national is exempt or qualifies for a waiver under the Proclamation.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dan7ali نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من یک ماهی هست که جواب NIW مثبت آمده و برای nvc هم فایل کردم با توجه به اینکه دوباره قانونی وضع شده که ورود ملیت ایران و 5 کشور دیگه به امریکا ممنوع شده است وضعیت الان ما به چه شکل میشه البته من تمام کارها را دارم با وکیل پیش می برم
    خیلی ممنون میشم اگر توضیحی به ما بدید
    در حال حاضر وضعیت نامشخصه. چهار روز دیگه، ششم دسامبر، دادگاه استیناف حوزه نهم درباره دستور اجرایی سوم جلسه داره و احتمالا اوضاع روشنتر میشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)