صفحه 46 از 70 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

سلام
    من بزای مرحله دوم‌ از چن کمک نگرفتم و با توجه به شرایط جدید یه سوالی برام مطح است که خیلی مایلم بدونم جواب چن چیه ولی متاسفانه چون باهاش قرار داد ندارم جواب نمیده.
    شما میتونید جواب این سوال رو به نحوی ازش بپرسید؟
    آیا ما بابید نامه ویور ارایه بدیم؟ خصوصا برای من که تو‌مرحله ap هستم.
    تشکر از شما

من مقیم اروپا هستم و در حال اپلای برای EB1. پست داک در ویرجینیا تک بودم حدود ۲ سال و با رزومه علمی قوی. با توجه به اینکه پروسه مهاجرتو باید از سفارت امریکا اقدام کنم شانسی هست که مشمول بن نشم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    من مقیم اروپا هستم و در حال اپلای برای EB1. پست داک در ویرجینیا تک بودم حدود ۲ سال و با رزومه علمی قوی. با توجه به اینکه پروسه مهاجرتو باید از سفارت امریکا اقدام کنم شانسی هست که مشمول بن نشم؟
    خیلی واضح هست که مشمول میشید. توی بن نوشته شده هر گونه ویزای مهاجرتی. چرا دوباره برای پست داک نمیایید و بعد اینجا تغییر ویزا بدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Apdentist نمایش پست ها
    خیلی واضح هست که مشمول میشید. توی بن نوشته شده هر گونه ویزای مهاجرتی. چرا دوباره برای پست داک نمیایید و بعد اینجا تغییر ویزا بدید؟
    وکیلم کیس منو برای مشمول شدن ۵۰٪ میدونه اما امکان ریسک در این مورد ندارم. با توجه به پوزیشن دائم که اینجا دارم پوزیشن کوتاه مدت پست داک مدنظرم نیست.به نظر میرسه تنها راه فعلا انتظاره

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan78404 نمایش پست ها
    وکیلم کیس منو برای مشمول شدن ۵۰٪ میدونه اما امکان ریسک در این مورد ندارم. با توجه به پوزیشن دائم که اینجا دارم پوزیشن کوتاه مدت پست داک مدنظرم نیست.به نظر میرسه تنها راه فعلا انتظاره
    بیا اینجا با ویزای تحصیلی حالا اف یا جی.
    برای فرم I 131 اقدام کن و تغییر استتوس اقدام کن. بعد از 3 ماه میاد این 131 و میتونی بدون نیاز به ویزا برگردی آمریکا. تغییر استتوس هم روال خودشا طی میکنه. یه کم وقت گیر هست اما خب بهتر از اینه که منتظر شی ترامپ یه بامبول جدید جور کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamigili نمایش پست ها
    سلام
    من بزای مرحله دوم‌ از چن کمک نگرفتم و با توجه به شرایط جدید یه سوالی برام مطح است که خیلی مایلم بدونم جواب چن چیه ولی متاسفانه چون باهاش قرار داد ندارم جواب نمیده.
    شما میتونید جواب این سوال رو به نحوی ازش بپرسید؟
    آیا ما بابید نامه ویور ارایه بدیم؟ خصوصا برای من که تو‌مرحله ap هستم.
    تشکر از شما
    اوکی حتما به محض دریافت نوبت می پرسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KKAATTY نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من یه سوال داشتم که خیلی ممنون میشم پاسخ بدین. من 8 فوریه مصاحبه دارم در سفارت آمریکا توی کوالالامپور. چون 6 ساله اینجا زندگی میکنم. از طریق National interest waiver اقدام کرده بودم که approved شد. الان نمیدونم به عنوان waiver چی باید ارائه بدم. چون case من خودش در راستای منافع ملی آمریکاس. برای hardship چی باید بگم؟

متشکرم

سلام دوست عزیز
    اگر امکان دارد میشه لطفاٌ بفرمایید نتیجه مصاحبه شما در 8 فوریه چی شد؟ و شما برای ویور چه چیزی به آفیسر ارایه دادید؟ چون یکی از دوستان من با شرایطی مثل شما در ماه مارچ در سفارت کوالالامپور مصاحبه دارد؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_2010 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اگر امکان دارد میشه لطفاٌ بفرمایید نتیجه مصاحبه شما در 8 فوریه چی شد؟ و شما برای ویور چه چیزی به آفیسر ارایه دادید؟ چون یکی از دوستان من با شرایطی مثل شما در ماه مارچ در سفارت کوالالامپور مصاحبه دارد؟ ممنون
    سلام. من refused شدم به خاطر دستور رئیس جمهور. ویور من رو قبول نکرد. من ویور کاملی تهیه کرده بودم و عنوان کرده بودم که شغلم در مالزی موقته و اگه ویزای آمریکا رو نگیرم ممکنه مجبور به ترک اینجا بشم و مسائل دیگه. اما آفیسر گفت این هاردشیپ به حساب نمیاد. به من گفت باید تا ماه ژوئن صبر کنیم تا ببینیم دادگاه عالی چه تصمیمی میگیره. اگر چیزی تغییر کنه مجددا به من وقت مصاحبه میده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KKAATTY نمایش پست ها
    سلام. من refused شدم به خاطر دستور رئیس جمهور. ویور من رو قبول نکرد. من ویور کاملی تهیه کرده بودم و عنوان کرده بودم که شغلم در مالزی موقته و اگه ویزای آمریکا رو نگیرم ممکنه مجبور به ترک اینجا بشم و مسائل دیگه. اما آفیسر گفت این هاردشیپ به حساب نمیاد. به من گفت باید تا ماه ژوئن صبر کنیم تا ببینیم دادگاه عالی چه تصمیمی میگیره. اگر چیزی تغییر کنه مجددا به من وقت مصاحبه میده.
    خیلی متاسفم از این موردی که برای شما پیش آمده و امیدوارم دادگاه عالی بر ضد فرمان رئیس جمهور رای بده و این بی عدالتی ها هر چه زودتر پایان یابد. از قرار معلوم برای دوست من هم همین اتفاق خواهد افتاد. امیدوارم موفق و به زودی خوش خبر باشید دوست عزیز

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

سلام دوستان
    من یک سوالی داشتم اینکه العان من برایEB-2NIW) GC) اقدام کردم و هنوز I-140 approval نیومده (نزدیک به دو ماه و نیم میشه)٬ خواستم بدونم العان می تونم اگر job offer داشته باشم از یک دانشگاه توی امریکا و اونها بتونن برام برای ویزای H اقدام کنند. من می تونم این کارو بکنم با توجه به تاخیراتی که در روند GC ها پیش اومده؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)