صفحه 9 از 70 نخستنخست 1234567891011121314151617181959 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

NIW نیازی به کارفرما و پیشنهاد شغل نداره

Junior Member

ممنون از پاسختون. پس چرا وقتی من اقدام کردم، وکیل گفت باید پیشنهاد کاری هم داشته باشی؟ فرضا اگر نداشته باشیم، موقع مصاحبه چطوری آفیسر سفارت رو قانع کنیم که موقع رسیدن به آمریکا، بیکار نمی مونیم و تو همون فیلد کاریمون ادامه خواهیم داد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط tgorji نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. پس چرا وقتی من اقدام کردم، وکیل گفت باید پیشنهاد کاری هم داشته باشی؟ فرضا اگر نداشته باشیم، موقع مصاحبه چطوری آفیسر سفارت رو قانع کنیم که موقع رسیدن به آمریکا، بیکار نمی مونیم و تو همون فیلد کاریمون ادامه خواهیم داد؟
    وکیلتون اشتباه به عرضتون رسوندند. بعد از قبول شدن کیستون هم توی فرم مدارکی که باید برای NVC ارسال کنید مدارک مربوط به کارفرما را حذف کرده . مصاحبه برای NIW هم یک حالت فرمالیته داره و معمولا افسر سوال زیادی نمی پرسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    وکیلتون اشتباه به عرضتون رسوندند. بعد از قبول شدن کیستون هم توی فرم مدارکی که باید برای NVC ارسال کنید مدارک مربوط به کارفرما را حذف کرده . مصاحبه برای NIW هم یک حالت فرمالیته داره و معمولا افسر سوال زیادی نمی پرسه.
    خیلی ممنونم از پاسخ شما...واقعاً همین طوره که می فرمایید؟ یعنی بخاطر عدم پیدا کردن شغل تو آمریکا، آفیسر ریجکت نمی کنه؟ پس اگه پرسید: می خواهی آمریکا رفتی چیکار کنی؟ بگیم: میخوام تو همین فیلد تخصصیم کار پیدا کنم؟ میگه خب، چرا الان که خارج آمریکا هستی پیدا نکردی؟ (من برا پست داک کلی نامه تقاضا فرستادم ولی هنوز هیچ جوابی نیومده. می ترسم بر فرض که پتیشنم قبول بشه و رسیدم آمریکا، هنوز شغلی نداشته باشم و نتونم کار پیدا کنم)

خیلی ممنونم از پاسخ شما...واقعاً همین طوره که می فرمایید؟ یعنی بخاطر عدم پیدا کردن شغل تو آمریکا، آفیسر ریجکت نمی کنه؟ پس اگه پرسید: می خواهی آمریکا رفتی چیکار کنی؟ بگیم: میخوام تو همین فیلد تخصصیم کار پیدا کنم؟ میگه خب، چرا الان که خارج آمریکا هستی پیدا نکردی؟ (من برا پست داک کلی نامه تقاضا فرستادم ولی هنوز هیچ جوابی نیومده. می ترسم بر فرض که پتیشنم قبول بشه و رسیدم آمریکا، هنوز شغلی نداشته باشم و نتونم کار پیدا کنم)
    بحث ویزاهای مهاجرتی با ویزاهای غیر مهاجرتی خیلی فرق داره . در مصاحبه ویزاهای مهاجرتی ، معمولا" این جور مسایل به افسر زیاد ارتباطی نداره و افسر فقط مدارک را چک و تطبیق می کنه .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    بحث ویزاهای مهاجرتی با ویزاهای غیر مهاجرتی خیلی فرق داره . در مصاحبه ویزاهای مهاجرتی ، معمولا" این جور مسایل به افسر زیاد ارتباطی نداره و افسر فقط مدارک را چک و تطبیق می کنه .
    بله درست می فرمایید. البته الان مطلع شدم که اصلا پست داک نداشته باشیم بهتره برایEB2-NIW . چون ویزای غیرمهاجرتی میدن واسش و بعد دردسر میشه. ولی بازم برام عجیبه بدون جاب آفر چطور بریم آمریکا؟ (چه فرقی با لاتاری داریم اونوقت؟ من خودم هیچوقت لاتاری ثبت نام نکردم واسه همین خاطر بود که با خودم می گفتم اونجا برم کار پیدا نکنم چی میشه؟!) ... خیلی ممنونم از جوابتون.

Junior Member

با سلام
    با فرمان مهاجرتي جديد تغييري در روند بررسي پرونده هاي EB2- NIW ايجاد ميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Saf81 نمایش پست ها
    با سلام
    با فرمان مهاجرتي جديد تغييري در روند بررسي پرونده هاي EB2- NIW ايجاد ميشه؟
    سلام،
    به نظر من باید یه چند روزی صبر کرد تا تفسیر دقیقی از فرمان جدید ارائه بشه. من امروز توی اکثر سایتهای آلمانی میخوندم که هنوز کسی نمیدونه که دقیقا این قانون و مخصوصا اصطلاح "ارتباط اصیل با آمریکا" چجوری باید تفسیر بشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Michigan State University College of Law

سلام وکیلتون صحیح به عرضتون رسونده. با اینکه EB2-NIW جز مجموعه ای محسوب میشه که Self-petition هست ولی احتمال اینکه آفیسر درخواست مدارکی مبنی بر ادامه کار شما در همین فیلد رو داشته باشه بالاست . در ضمن دوستانی که اینجا سعی بر برطرف نمودن سوالات دگران دارند بهتر موثق و براساس تخصصشون جواب بدن نه بر اساس تجربه. همچنین مصاحیه سفارت هم موضوعی قرمالیته نیست چنانکه یک مورد از موکلای خودم در پرونده EB2-NIWبه خاطر ساده انگاری و دست کم گرفتن مطالبی که باید آماده میکرد و ارایه میداد موفق به دریافت ویزا در سفارت نشد

توجه داشنه باشید دریافت نامه جاب آفر پست داک دردسری یرای شما نداره و امتیاز محسوب میشه چون در فیلد کاری خودتون مشغول ریسرچ میشوید.
    بحث پذیرش از دانشگاه یا موسسه برای پست داک هیچ ارتباطی به بحث ویزاهای غیرمهاجرتی نداره چنانکه شهروند امریکایی هم میتونه این رو داشته باشه زمانی این موضوع باعث دردسر میشه که شما از طریق ویزای جی اقدام کنید که این با اپروال گرین کارت شما مغایرت داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahandfb نمایش پست ها
    سلام،
    به نظر من باید یه چند روزی صبر کرد تا تفسیر دقیقی از فرمان جدید ارائه بشه. من امروز توی اکثر سایتهای آلمانی میخوندم که هنوز کسی نمیدونه که دقیقا این قانون و مخصوصا اصطلاح "ارتباط اصیل با آمریکا" چجوری باید تفسیر بشه.

سلام
    cASE من به تازگی APPROVE شده (EB2-NIW) و الان رفته برای NVC. تا پیش از این EO آقای ترامپ، ظاهرن مصاحبه اتفاق خاص و پیچیده ای نبود اما در حال حاضر و با استناد به اطلاعات کنونی که وکلا دارن (شاید در روزهای آینده وکلا به اطلاعات بهتر و جزئی تری دست پیدا کنن و تفاسیر موثرتری بتونن داشته باشن )، ظاهرا اگه کسی جزء موارد exempt یا waiver نباشه، شانس پذیرفته شدن ivp اش بسیار کمه.من با تعاریفی که ازexempt (داشتن رابطه اصیل مانند همسر، پدر یا مادر ، فرزند و..) و waiver (داشتن شغل در شرکتی که وابسته به شرکتهای آمریکاییه اما فرد شاغل در اون شرکت و خارج از خاک آمریکاست، به عبارتی یک branch از یک شرکت آمریکاییه اما داخل خاک آمریکا نیست و یا سابقه کار پیشین در این توع شرکتها و ...) در دست دارم، شامل هیچ کدوم از این دو category نیستم و بسیار برای ivp نگرانم. چراکه با توجه به اطلاعات کنونی وکیل معتقده CASE های شبیه به من REFUSE خواهند شد

از دوستانی که به زودی وقت سفارت دارن خواهش می کنم اگه رفتن برای مصاحبه ما رو هم مطلع و راهنمایی کنن.
    در شرایطی که CASE ای REFUSE بشه، می تونه مجدد برای IVP اقدام کنه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)