صفحه 11 از 70 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    سلام
    از این مرحله به بعد چندان نیازی به وکیل ندارید. کارها ی باقیمانده خیلی ساده ولی زمان بر هستند
    شما ميدونيد تقريبا چقدر زمان ميبره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saf81 نمایش پست ها
    ممنونم منم به شما تبريك ميگم
    ١- كيس ما در تاريخ ٥ Jul به DOS فرستاده شده
    ٢- بله وكيل داشتيم
    ٣- ما هم همينطور
    ٤- نه هيچ اطلاعاتي نداريم و اميدوارم دوستاني كه تو اين روزا رفتند مصاحبه بيان و اطلاعاتشون رو در اختيار ما قرار بدهند
    ٥- بله ما همون وكيل قبلي رو استخدام كرديم
    ممنن از پاسختون
    شما وكيل استخدام كرديد؟ و اينكه وكيلتون ضمانت مي كنه كه ivp بدون refusal انجام بشه؟
    كيس من كمي پيشتر از شما approve شده و حتما اگه براي مصاحبه برم اطلاعاتش رو بهتون ميدم ولي يه سوال، وكيل مي گه حدودا ٨ تا ١٢ ماه بعد از approval notice طول مي كشه تا براي مصاحبه دعوت بشيد، اگه به اين صورت باشه، شايد تا اون زمان ابعاد تاريك اين فرمان در صورت اجرايي شدنش مشخص تر بشه يا اينكه اميدوار بود كه كلا اجرا نشه، شما چي فكر ميكنيد؟ در اين خصوص از وكيلتون پرسيديد كه ممكنه چه اتفاقي بيفته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    ممنن از پاسختون
    شما وكيل استخدام كرديد؟ و اينكه وكيلتون ضمانت مي كنه كه ivp بدون refusal انجام بشه؟
    كيس من كمي پيشتر از شما approve شده و حتما اگه براي مصاحبه برم اطلاعاتش رو بهتون ميدم ولي يه سوال، وكيل مي گه حدودا ٨ تا ١٢ ماه بعد از approval notice طول مي كشه تا براي مصاحبه دعوت بشيد، اگه به اين صورت باشه، شايد تا اون زمان ابعاد تاريك اين فرمان در صورت اجرايي شدنش مشخص تر بشه يا اينكه اميدوار بود كه كلا اجرا نشه، شما چي فكر ميكنيد؟ در اين خصوص از وكيلتون پرسيديد كه ممكنه چه اتفاقي بيفته؟
    نه هيچ ضمانتي نميكنه
    ٨-١٢ ماه خيلي طولانيه. ما هم اميدواريم كه اجرايي نشه
    چون اين فرمان جديده وكيل ها هم نميدونن چه اتفاقاتي ممكنه بيافته و بيشتر همون متن و اخبار تو سايتهاي uscic و nvc رو بهمون ميدن

شما ميدونيد تقريبا چقدر زمان ميبره؟
    برای ما بعد از اپروو شدن ،تقریبا" هشت ماه تا زمان مصاحبه طول کشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    برای ما بعد از اپروو شدن ،تقریبا" هشت ماه تا زمان مصاحبه طول کشید
    سلام
    تبریک می گم دوست عزیز
    شما چه تاریخی برای مصاحبه دعوت شدید(سال 2017 بوده یا پیشتر از اون)؟ مصاحبتون کجا بود؟ امکان داره کمی در مورد سوالات و اینکه چقدر شغل فعلی شما با زمینه رشته ی تخصصیتون متفاوت بوده یا نه و اینکه اساسا آفیسر چگونه مصاحبه رو پیش می بره توضیح بدید ؟

Junior Member

نه هيچ ضمانتي نميكنه
    ٨-١٢ ماه خيلي طولانيه. ما هم اميدواريم كه اجرايي نشه
    چون اين فرمان جديده وكيل ها هم نميدونن چه اتفاقاتي ممكنه بيافته و بيشتر همون متن و اخبار تو سايتهاي uscic و nvc رو بهمون ميدن
    سلام
    من هم با توجه به وضع کنونی شاید تصمصم بگیرم (مجبور بشم) از وکیل کمک بگیرم
    در مورد زمان دعوت به مصاحبه، هر چند وکیل معتقده بین 8 الی 12 ماه، اما من 2 نفر از کسانی رو که می شناسم و البته EB1 بودند، بین 3 تا 5 ماه بعد از APPROVAL اشون دعوت به مصاحبه شدند.

Junior Member

سلام
    من هم با توجه به وضع کنونی شاید تصمصم بگیرم (مجبور بشم) از وکیل کمک بگیرم
    در مورد زمان دعوت به مصاحبه، هر چند وکیل معتقده بین 8 الی 12 ماه، اما من 2 نفر از کسانی رو که می شناسم و البته EB1 بودند، بین 3 تا 5 ماه بعد از APPROVAL اشون دعوت به مصاحبه شدند.
    وكيل طولاني ترين زمان ممكن رو ميگه
    به نظر من كمتر از اين زمان ميشه. تو سايتهاي ديگه خوندم خيلي ها دارن مصاحبه هاشونو كنسل ميكنن و به زمان بعد از فرمان موكول ميكنن

Junior Member

نوشته بودند كه افسر كنسول بايد قادر به اپرو كردن اكثريت كيس هاي waiver باشه بدون فرستادن به دفتر ويزا... بخاطر قدرت گسترده اي كه اعطا شده در فرمان اجرايي
    پس با اين حساب براي كيس هاي niw مشكلي پيش نمياد

Junior Member

نوشته بودند كه افسر كنسول بايد قادر به اپرو كردن اكثريت كيس هاي waiver باشه بدون فرستادن به دفتر ويزا... بخاطر قدرت گسترده اي كه اعطا شده در فرمان اجرايي
    پس با اين حساب براي كيس هاي niw مشكلي پيش نمياد
    با تمام وجودم اميدوارم كه اين waiverمعني هم ن waiver اي كه ما فكر مي كنيم رو بده اما وكيل من تعريفي كه از waiver داده راستش متفاوته و حتي به صورت مشخص گفته كه اگه كسي self petitioned باشه (يعني شبيه به كيس هاي niw كه نيازي به كارفرما و job offerنداشتند) كاملا تحت تاثير قرار ميگيرند

Junior Member

با تمام وجودم اميدوارم كه اين waiverمعني هم ن waiver اي كه ما فكر مي كنيم رو بده اما وكيل من تعريفي كه از waiver داده راستش متفاوته و حتي به صورت مشخص گفته كه اگه كسي self petitioned باشه (يعني شبيه به كيس هاي niw كه نيازي به كارفرما و job offerنداشتند) كاملا تحت تاثير قرار ميگيرند
    چيزي كه من خوندم نوشته بودند كه self petitioned مربوط به كيس هاي eb1-a هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)