صفحه 13 از 70 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط edh777 نمایش پست ها
    سلام

به نظر شما گرفتن وکیل بعد از انجام مصاحبه (IVP) هم میتونه مفید باشه؟ اون موقع که دیگه به نظر میاد کار کلا در سفارت انجام میشه، ما هم که فعلا دستمون از اونور کوتاهه تا بشه پیگیری دیگه ای کرد.

ممنون
    ببخشید که من درست نخوندم و شما شرایط گرفتن وکیل بعد از مصاحبه رو پرسیده بودید، متاسفانه من اطلاعات جامعی در این خصوص ندارم و نمی تونم به درستی راهنمایی کنم اما از نظر من، بعید هست که وکیل بتونه بعد از IVP و فرضا DENY کردن کیسی، کار خاصی انجام بده (البته این بر اساس منطق منه و شاید هم اینطور نباشه)

در همین صفحه نوشته :
    The Form N-400, Application for Naturalization is the only form that can be paid for by credit card.
    فرم n_400 برای درخواست سیتیزن شیپه.
    بنابراین کیس eb1a که فرمش I_140 هست را نمیشه انلاین پرداخت کرد.

نقل قول نوشته اصلی توسط shkn نمایش پست ها
    https://www.uscis.gov/forms/paying-uscis-fees
    از این لینک میتونید چک کنید. پرداخت انلاین از طریق کردیت کارت.

Junior Member

دوست گرامی، سپاسگزارم از پاسخ شما به سوالات خودم و دیگر دوستان

ببینید، برای من که در حال سرچ برای پست داک هستم، آیا بنظر شما فیلد من ممکنه با مشکل:

1- TAL

یا

2- section 501 EXCLUSION OF CITIZENS OF IRAN SEEKING EDUCATION
    RELATING TO THE NUCLEAR AND ENERGY SECTORS OF IRAN

مواجه بشه؟

فیلد من:

Mechanical Engineering, thermal and fluid science, Solar energy conversion

اینا هست. خیلی متشکرم اگر پاسخ بدین.

Junior Member

لازمه دوباره توضیح بدم که وکیل گفته باید و بهتره برای EB2-NIW جاب آفر پست داک داشته باشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tgorji نمایش پست ها
    لازمه دوباره توضیح بدم که وکیل گفته باید و بهتره برای EB2-NIW جاب آفر پست داک داشته باشم
    سلام
    شما مقاله و citation دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    ما حدود یک و نیم ماه پیش برای این هفته دعوت به مصاحبه شدیم که با توجه به وضعیت اخیر تصمیم گرفتیم که مصاحبه را نریم تا بعد ببینیم چی پیش می آد
    ما هم هفته دیگه وقت مصاحبه داریم ولی من تا این لحظه کنسل نکردم. با انجمن وکلای ایرانی امریکا تماس گرفتم، گفتن نیازی نیست کنسل کنید! خیلی بلاتکلیفیم و واقعا نمی دونیم چیکار کنیم. حتی یک مثال مشابه هم نیست که بشه بهش استناد کرد!
    شما طبق نظر وکیل کنسل کردین یا این که تصمیم شخصی بوده؟
    وقتی کنسل می کنید، می تونید زمان مصاحبه بعدی رو خودتون تعیین کنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alinana نمایش پست ها
    ما هم هفته دیگه وقت مصاحبه داریم ولی من تا این لحظه کنسل نکردم. با انجمن وکلای ایرانی امریکا تماس گرفتم، گفتن نیازی نیست کنسل کنید! خیلی بلاتکلیفیم و واقعا نمی دونیم چیکار کنیم. حتی یک مثال مشابه هم نیست که بشه بهش استناد کرد!
    سلام
    تا دوستمون جواب شما رو بدن، من می تونم ازتون بپرسم که دلیل انجمن وکلای ایرانی امریکا که گفتند کنسل نکنید چیه؟ دلیل خاصی آوردن ؟ آیا به این خاطر که کیس شما niw هست؟(با توجه به اینکه یکی از دوستان دیروز شرایط بررسی case by case رو همین جا گذاشتند، و یکی از مواردش، national interest بودن هست، شاید واقعا جای نگرانی نباشه و کیس هایی شبیه به موارد niw، مانند گذشته مورد بررسی قرار بگیرن)

نقل قول نوشته اصلی توسط alinana نمایش پست ها
    سلام
    ما برای بعد از اپروو شدن وکیل نداریم ولی وکیل قبلیمون در سایتش یک FAQ گذاشته و توی اون گفته احتمالا" کیس های EB1و EB2/NIW شامل این محدودیت خواهند بود و باید دنبال مدارکی برای Waiveکردن باشند.
    در سایت مربوط به سفارت آنکارا ، دگمه کنسل کردن وقت برای ما وجود نداره !!! و تلفن زدن هم ما را به نتیجه ای نرسوند . فقط یک ایمیل را بعد از چند روز جواب دادند که توش گفته بود ، بعد از گذشتن زمان وقت اصلیتون ، خواهید تونست از سایت ، وقت جدید درخواست کنید . ولی من زیاد مطمئن نیستم که اینطور باشه ! به هر حال باید ببینیم که چی پیش می آد .
    شما کدوم سفارت وقت مصاحبه دارید ؟ وقتتون را توی سایتregister کردید ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    بنا به این تعریف به نظر می رسه کیس هایی شبیه به ما می تونن شانس داشته باشند.ممنونتون میشم اگه رفرنس این رو هم بفرمایید
    اين متن رو از سايت ديگه اي برداشتم و اونجا هم نگفته بودند كه رفرنسش چيه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    سلام
    تا دوستمون جواب شما رو بدن، من می تونم ازتون بپرسم که دلیل انجمن وکلای ایرانی امریکا که گفتند کنسل نکنید چیه؟ دلیل خاصی آوردن ؟ آیا به این خاطر که کیس شما niw هست؟(با توجه به اینکه یکی از دوستان دیروز شرایط بررسی case by case رو همین جا گذاشتند، و یکی از مواردش، national interest بودن هست، شاید واقعا جای نگرانی نباشه و کیس هایی شبیه به موارد niw، مانند گذشته مورد بررسی قرار بگیرن)
    انجمن وکلای امریکا برای من نوشته که اصلا NIW خودش به عنوان bona fide بحساب میاد چون national interest هست.
    وکیل خودمم که کیس من و فایل کرده ، گفت کنسل نکنم و برم و تقاضای waiver بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)