صفحه 14 از 70 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    سلام
    ما برای بعد از اپروو شدن وکیل نداریم ولی وکیل قبلیمون در سایتش یک FAQ گذاشته و توی اون گفته احتمالا" کیس های EB1و EB2/NIW شامل این محدودیت خواهند بود و باید دنبال مدارکی برای Waiveکردن باشند.
    در سایت مربوط به سفارت آنکارا ، دگمه کنسل کردن وقت برای ما وجود نداره !!! و تلفن زدن هم ما را به نتیجه ای نرسوند . فقط یک ایمیل را بعد از چند روز جواب دادند که توش گفته بود ، بعد از گذشتن زمان وقت اصلیتون ، خواهید تونست از سایت ، وقت جدید درخواست کنید . ولی من زیاد مطمئن نیستم که اینطور باشه ! به هر حال باید ببینیم که چی پیش می آد .
    شما کدوم سفارت وقت مصاحبه دارید ؟ وقتتون را توی سایتregister کردید ؟
    ما سفارت ابوظبی وقت داریم روز دوشنبه. وقتمون رو هم register کردیم. ولی من به سایت که مراجعه کردم، دیدم میشه کنسل کرد منتها هنوز کنسل نکردم. نمی دونم مرحله بعدیش چیه و آیا میشه از الان وقت بعدیمون رو خودمون ست کنیم یا نه؟
    خیلی بلاتکلیفیه بدیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط alinana نمایش پست ها
    ما سفارت ابوظبی وقت داریم روز دوشنبه. وقتمون رو هم register کردیم. ولی من به سایت که مراجعه کردم، دیدم میشه کنسل کرد منتها هنوز کنسل نکردم. نمی دونم مرحله بعدیش چیه و آیا میشه از الان وقت بعدیمون رو خودمون ست کنیم یا نه؟
    خیلی بلاتکلیفیه بدیه.
    منظورتون سایت usvisa-info هست ؟ کجاش دگمه کنسلی داره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    سلام
    شما مقاله و citation دارید؟
    بله دوست گرامی، 14 مقاله ISI و 160+ سایتیشن دارم. اما از کجا باید بدونم فیلدم داخل TAL هست یا نه؟ چون اصلا به اون چند واژه داخل TAL نمیشه استناد کرد و فیلدهای گسترده تری رو در بر می گیره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tgorji نمایش پست ها
    بله دوست گرامی، 14 مقاله ISI و 160+ سایتیشن دارم. اما از کجا باید بدونم فیلدم داخل TAL هست یا نه؟ چون اصلا به اون چند واژه داخل TAL نمیشه استناد کرد و فیلدهای گسترده تری رو در بر می گیره.
    سلام
    با اين حساب كمي فرمايش وكيل شما براي من عجيبه. به شما پيشنهاد ميدم با وكلاي آمريكايي كه معتبرند و free evaluation دارند يه گفتگويي داشته باشيد و اونها از طريق رزومه ي شما، به شما ميگن كه كيس شما قابليت كار كردن داره يا نه.مي تونيد با اين lawfirm كار كنيد و نظر اونها رو هم بپرسيد:http:// www.wegreened.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Michigan State University College of Law

فرمایش شما دقیقا صحیحه

برای مرحله مصاحبه هیچ نیازی به داشتن وکیل نیست

از طرف وکیل مهاجرت

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistnobel نمایش پست ها
    سلام
    از این مرحله به بعد چندان نیازی به وکیل ندارید. کارها ی باقیمانده خیلی ساده ولی زمان بر هستند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Michigan State University College of Law

سلام بله . منبع کنفرانس سالیانه کانون وکلای مهاجرت آمریکا در New Orleans تاریخ هفته گذشته
    خودم در کنفرانس شرکت کرده بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط edh777 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،

میخواستم سوال کنم که منظور شما از این حرف تاثیر فرمان اجرایی روی این نوع کیسها در مرحله IVP هست؟ اگر اینطور هست، آیا مرجعی برای این نتیجه گیری دارید؟

ممنون از راهنمایی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tgorji نمایش پست ها
    با توجه به اینکه رشته ی شما مهندسی مکانیک هست، تا حد زیادی مطمئنم که این رشته در scope رشته های مورد نیاز آمریکا برای کسب شرایط eb2-niw هست (البته من وکیل نیستم و برای اطمینان حتما از چند وکیل دیگه پیگیری بفرمایید.)

Junior Member

سلام
    با اين حساب كمي فرمايش وكيل شما براي من عجيبه. به شما پيشنهاد ميدم با وكلاي آمريكايي كه معتبرند و free evaluation دارند يه گفتگويي داشته باشيد و اونها از طريق رزومه ي شما، به شما ميگن كه كيس شما قابليت كار كردن داره يا نه.مي تونيد با اين lawfirm كار كنيد و نظر اونها رو هم بپرسيد:http:// www.wegreened.com
    بله بسبار ممنون از راهنماییتون. ولی دوست گرامی، فرض کنید کیس مثلا بنده OK بشه و راهی آمریکا شوم. بدون شغل چه باید کرد؟ من اگه از خارج آمریکا نتونم شغل پیدا کنم (همه چی که با ایمیل انجام میشه)، آیا وارد آمریکا که شدم می تونم؟ فرض من هزینه کلان وکیل رو بدم و کیسم موفق بشه، بدون شغل چه فایده ای داره وارد آمریکا شدن؟

Junior Member

با توجه به اینکه رشته ی شما مهندسی مکانیک هست، تا حد زیادی مطمئنم که این رشته در scope رشته های مورد نیاز آمریکا برای کسب شرایط eb2-niw هست (البته من وکیل نیستم و برای اطمینان حتما از چند وکیل دیگه پیگیری بفرمایید.)
    بله دوست عزیز، وکیل آمریکایی هم گفته رشته ات مورد نیازه. ولی شاید از Technology Alert List خبر نداشته باشه، یا از section 501 که فقط مخصوص ایرانی هاست.
    دوست گرامی، رشته شما چی هست؟ آیا همچین احتمالی رو داره تخصصتون؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shkn نمایش پست ها
    سلام بله . منبع کنفرانس سالیانه کانون وکلای مهاجرت آمریکا در New Orleans تاریخ هفته گذشته
    خودم در کنفرانس شرکت کرده بودم.
    سلام
    ببخشید من متوجه نشدم، در اون کنفرانس گفته شده که این فرمان در مرحله IVP، برای کیسهای EB2-NIW,EB1 اثر داره یا نه؟یا کماکان همانند گذشته مرحله IVP طی یک مصاحبه روتین (بدون نیاز به WAIVER) برای این کیسها انجام میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)