صفحه 16 از 70 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط tgorji نمایش پست ها
    بله وکلای آمریکایی اصلا توجهی به TAL و section 501 ندارن. با وجود اینکه می دونن ما ایرانییم.
    می تونم بپرسم الان کار شما در چه مرحله ایه؟
    سلام
    بسیار بعید می دونم که وکلای آمریکایی به موضوع TAL توجهی نداشته باشند.اگه به شما اکی دادند که امکان بررسی رو کیستون هست، حتما همه ی زوایا رو بررسی کردند. تا حدی به شما حق میدم که نگران باشید اما می تونید به طور مشخص از وکیلتون بپرسید و موارد مورد نگرانیتون رو بگید و از ایشون توضیح دقیق بخواهید.
    ضمنا دوست عزیز گرین کارت داشتن یک پوئن هست که آمریکا اونو به افراد محقق طی پروسه ی کوتاهتری میده و این دست شماست که بعد از دریافتش تو اون کشور بمونید یا نه. در شرایطی که به هر دلیلی امکان کار مناسب برای رشته ی شما فراهم تباشه (که خب کمی عجیب خواهد بود!!)می تونید برگردید و سپس مجددا اقدام به job offer کنید.
    من الان منتظر ایمیل nvc برای invoice fee و ارسال مدارک تکمیلی هستم

Junior Member

مرسی از اینکه نکات خیلی مهمی رو ذکر کردید و کاملاً قبول دارم صحبت شما رو که خیلی از شرکتها داشتن گرین کارت رو شرط لازم برای استخدام می دونن...ولی برای من که مقصدم کار پژوهشیه، شرط گرین کارت در بیشتر موارد لازم نیست (به غیر از آزمایشگاههای ملی آمریکا که اصلا فقط سیتیزن قبول می کنند)...ولی تا حالا هنوز نتونستم آفری بگیرم از اونجا.....بنظر شما این ریسک رو بکنم و برای EB2-NIW اقدام کنم؟ با در نظر گرفتن اینکه بقول شما ممکنه تا لااقل 2 سال اونجا دنبال شغل باشم؟
    چرا ریسک؟زندگی شما با approve شدن کیستون متوجه چه جور ریسکی میشه ؟ (تکرار می کنم من وکیل نیستم و اینا نظرات شخصی من هست و من هرگز نمی تونم advise خاصی برای سایرین داشته باشم )
    اما یک پیشنهاد دوستانه دارم، مهاجرت داستان سختیه و مسیری پر از استرس و چالش. آدمها باید ببینن آیا اساسا پا گذاشتن در این مسیر و می تونن تاب بیارن یا نه و بعد تو چنین مسیری گام بردارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    سلام
    بسیار بعید می دونم که وکلای آمریکایی به موضوع TAL توجهی نداشته باشند.اگه به شما اکی دادند که امکان بررسی رو کیستون هست، حتما همه ی زوایا رو بررسی کردند. تا حدی به شما حق میدم که نگران باشید اما می تونید به طور مشخص از وکیلتون بپرسید و موارد مورد نگرانیتون رو بگید و از ایشون توضیح دقیق بخواهید.
    ضمنا دوست عزیز گرین کارت داشتن یک پوئن هست که آمریکا اونو به افراد محقق طی پروسه ی کوتاهتری میده و این دست شماست که بعد از دریافتش تو اون کشور بمونید یا نه. در شرایطی که به هر دلیلی امکان کار مناسب برای رشته ی شما فراهم تباشه (که خب کمی عجیب خواهد بود!!)می تونید برگردید و سپس مجددا اقدام به job offer کنید.
    من الان منتظر ایمیل nvc برای invoice fee و ارسال مدارک تکمیلی هستم
    بله باید برای اطمینان از وکیل سوال کنم راجع به TAL

امیدوارم موفق باشید..پس شما هم جاب آفر ندارید؟ و منتظر هستید بعد ورود به آمریکا، کار پیدا کنید؟...
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه در مرحله اول (Approve شدن کیستون)، آماده کردن چه مدرک خاصی خیلی سخت و پیچیده بود؟ مثلا اینیکه وکیل میگه خودشون RECOM برامون درست می کنند، بعد ما (Client ها) بفرستیم به استادا، همه اون 6 نفر امضا کردند؟ (بویژه اگه خارجی بوده باشن یا استاد راهنماتون نبوده باشن)...مرسیی از پاسختون
    ویرایش توسط tgorji : July 12th, 2017 در ساعت 05:30 PM

Junior Member

بله باید برای اطمینان از وکیل سوال کنم راجع به TAL

امیدوارم موفق باشید..پس شما هم جاب آفر ندارید؟ و منتظر هستید بعد ورود به آمریکا، کار پیدا کنید؟...
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه در مرحله اول (Approve شدن کیستون)، آماده کردن چه مدرک خاصی خیلی سخت و پیچیده بود؟ مثلا اینیکه وکیل میگه خودشون RECOM برامون درست می کنند، بعد ما (Client ها) بفرستیم به استادا، همه اون 6 نفر امضا کردند؟ (بویژه اگه خارجی بوده باشن یا استاد راهنماتون نبوده باشن)...مرسیی از پاسختون
    در حال حاضر job offer ندارم. از نظر من مرحله ي آماده كردن و دسته بندي مقالات تحت عنوان پروژه هاي مختلف كمي كلافه كننده بود و كند پيش مي رفت.ساده ترين مرحله امضا از independent recommender ها بود كه كل پروسه اش براي من كمتر از ١٠ روز بود و همگي كساني كه من انتخاب كرده بودم در سريعترين زمان ممكن جواب به من دادن كه مشكلي با امضا ندارند و به محض ارسال نامه ي وكيل ، من امضاشون رو داشتم و البته dependent ها نظير استاد راهنما و همكار پژوهشي شما، شما و تواناييهاتون رو به خوبي مي شناسه و طبيعتا گرفتن تاييديه از اونها ساده تر هست.

Junior Member

ضمنا همگي independent هاي من خارجي بودن (از كشورهاي استراليا، ايتاليا و ژاپن) و هيچكدوم من رو به جز از طريق مقالاتم نميشناختند.

Junior Member

فوری

سلام دوستان، درصورت امکان زود جواب بدین، ما چند روز دیگه وقت مصاحبه داریم و امروز سفارت یه ایمیل زده و از همسرم رزومه و جاب هیستوری خواسته، جریان اینه که همسر من هیات علمی‌ دانشگاه هستش یه مدت شغل اجرائی (معاون دانشگاه) داشته، الان به نظرتون اونو بنویسیم یا نه؟ اگه بنویسیم چه اتفاقی میفته و اگه ننویسیم چه می‌شه؟ به نظرتون پوئن منفی‌ حساب می‌شه برامون ؟ و امکان ریجکت شدنمون به این خاطر هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paxon نمایش پست ها
    فوری

سلام دوستان، درصورت امکان زود جواب بدین، ما چند روز دیگه وقت مصاحبه داریم و امروز سفارت یه ایمیل زده و از همسرم رزومه و جاب هیستوری خواسته، جریان اینه که همسر من هیات علمی‌ دانشگاه هستش یه مدت شغل اجرائی (معاون دانشگاه) داشته، الان به نظرتون اونو بنویسیم یا نه؟ اگه بنویسیم چه اتفاقی میفته و اگه ننویسیم چه می‌شه؟ به نظرتون پوئن منفی‌ حساب می‌شه برامون ؟ و امکان ریجکت شدنمون به این خاطر هست؟
    دوست عزیز، من پاسخ شما رو یه جای دیگه دادم که انگار به دلایلی نظرات من رو منتشر نمیکنه. به خاطر همین دوباره اینجا میگم:

اول اینکه به نظر من اگر بنویسید بهتره به این دلایل: صداقت، آرامش خیال هنگام مصاحبه، خوب بودن شغل همسر برای این نوع ویزا
    دوم اینکه عضویت در هیات علمی هیچ امتیاز منفی نیست، حتی معاونت دانشگاه، هر چند که شاید دلتون بخواد این دومی رو توی رزومه ننویسید، ولی من دلیلش رو نمیفهمم.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام
    میخواستم لینک خبری رو که در سایت رسمی nvc گذاشته شده و نشون میده که گروههای eb1 و کسایی که job offer ندارند ویزا نمی گیرند مگر اینکه رابطه کاری با یک آمریکایی را نشون بدن بزارم

https://travel.state.gov/content/tra...ouncement.html

?What immigrant visa classes are exempted from the Executive Order, based on the Supreme Court’s order
    Qualified applicants in the immediate-relative and family-based immigrant visa categories are exempt from the E.O. under the Supreme Court’s order, because having a credible claim of a bona fide close familial relationship is inherent in the requirements for the visa. Likewise, qualified employment-based immigrant visa applicants generally are exempt from the E.O., because they have a credible claim of a bona fide, formal, documented relationship with an entity in the United States formed in the ordinary course. Unlike other employment-based immigrant visa applicants, certain self-petitioning employment-based first preference applicants withno job offer in the United States and special immigrant visas under INA section 101(a)(27) may be subject to the E.O., unless theyhave a credible claim of a bona fide close familial relationship with a person in the United States or of a bona fide, formal, documented relationship with an entity in the United States that was formed in the ordinary course, rather than for the purpose ofevading the E.O. Applicants not exempted based on the Supreme Court’s order still may qualify for an exemption, or may qualify for a waiver, in accordance with the E.O. itself. Likewise, diversity visa applicants will need a credible claim of a bona fide close familial relationship with a person in the United States or of a bona fide, formal, documented relationship with an entity in the United States that was formed in the ordinary course, to be exempted under the provisions of the E.O., or qualify for a waiver, before they can be issued a visa during the suspension, because a relationship with a person or entity in the United States is not required for such visas.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paxon نمایش پست ها
    فوری

همسر شما job offer دارند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    همسر شما job offer دارند؟
    نه‌ ندارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)