صفحه 18 از 70 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

کلّ مصاحبه بد از انگشت نگاری ۳ دقیقه بیشتر نشد و این که اصلا نگفتن که چه مدارکی کم داریم یا چه مدارکی بفرستید، گفتن بعدا بهتون گفته می‌شه که چیا بفرستین. تعداد مقالات رو پرسید و کجا الان مشغول هستین و کجا دکترا خوندید و تمام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paxon نمایش پست ها
    کلّ مصاحبه بد از انگشت نگاری ۳ دقیقه بیشتر نشد و این که اصلا نگفتن که چه مدارکی کم داریم یا چه مدارکی بفرستید، گفتن بعدا بهتون گفته می‌شه که چیا بفرستین. تعداد مقالات رو پرسید و کجا الان مشغول هستین و کجا دکترا خوندید و تمام
    متاسفانه من نمی تونم خیلی راهنمایی خاصی بکنم ولی تصور می کنم شما می بایست یه نامه waiver تهیه کنید. بهتون پیشنهاد میدم که از وکیلتون بخواهید که براتون نامه waiver تهیه کنند، علاوه بر این از سایر دوستانی که طی این هفته یا هفته های پیش رو، شرایطی مشابه شما داشتند و دارند و visa براشون issue شده یا خواهد شد (بعد از مرحله clearance) می تونید بپرسید که چه مدارکی به آفیسر دادند که qualified برای issue ویزا شدند.
    و اینکه درخواست ویزای شما reject نشده که؟ از شما فعلا خواستن که مدارک بیشتری ارائه کنید، درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    راستی چه جور سوالاتی پرسید؟ کل زمان مصاحبه چقدر برای شما طول کشید؟ آیا در موزد اینکه پیشتر سفری به آمریکا داشتید یا نه پرسید؟ و یا ویزای شینگن داشتید یا نه؟
    دقیقا چه چور مدارکی رو به شما گفت که بعدا به دستشون برسونید؟
    ما امروز بالاخره رفتیم سفارت. متاسفانه به ما گفتن که باید جاب آفر رسمی همراه با labor certificate داشته باشین تا ویزا رو بهتون بدیم. گفت هر وقت بیارین، بهتون میدیم. خب اگر ما این مدارک و داشتیم که دیگه از طریق NIW اقدام نمی کردیم!
    اصلا هم توجهی به تقاضای waiver من که وکیل برام آماده کرده بود ، نکرد. حتی برگشت گفت: این وکیل ها الکی پول میگیرن و این مدارک و آماده می کنن و قول های الکی می دن!
    بالای یک ساعت با ما حرف زد. البته بگم که اصلا برخوردش مناسب نبود.
    من چندتا برگشتم گفتم طبق قانون ...، خیلی بی ادبانه پاسخ داد: شما نمی خواد به من بگی قانون چیه و به قانون کاری داشته باشی، شما همون در زمینه ساینس فعال باش!
    بعدشم با یک حالت منت، گفت من باید ردت می کردم ولی بهت یک فرصت می دم که اگر جاب آفر بیاری میگیری ویزا رو !
    اصلا روز خوبی نبود
    کسی در زمینه جاب آفر رسمی و labor certificate نظری داره؟ میشه تهیه کرد؟
    سپاس

Junior Member

راستی در مورد سوالات:
    همه چی پرسیدن. کلا به من گفت از اول لیسانست و کارهایی که کردی رو تعریف کن. همه رو دونه دونه نت برمیداشت. تمام سوابق کاری ام رو پرسید. در مورد ریز جزئیات زمینه پژوهشی ای که از طریق اون برای niw اقدام کرده بودم رو کامل پرسید. گفت اصلا کسی که باید در واقع شما رو برای niw بررسی کنه، ما هستیم و نه uscis! کلا حرف هاش خیلی عجیب بود و با هم اطلاعات ما تناقض داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alinana نمایش پست ها
    راستی در مورد سوالات:
    همه چی پرسیدن. کلا به من گفت از اول لیسانست و کارهایی که کردی رو تعریف کن. همه رو دونه دونه نت برمیداشت. تمام سوابق کاری ام رو پرسید. در مورد ریز جزئیات زمینه پژوهشی ای که از طریق اون برای niw اقدام کرده بودم رو کامل پرسید. گفت اصلا کسی که باید در واقع شما رو برای niw بررسی کنه، ما هستیم و نه uscis! کلا حرف هاش خیلی عجیب بود و با هم اطلاعات ما تناقض داشت.
    سلام عجب!!!كلي شوكه شدم و نمي دونم اصلا يعني چي؟!؟ labor certificate و job offer به مفهوم رسميش يعني چي؟

Junior Member

راستی در مورد سوالات:
    شما كدوم سفارت رفتيد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    سلام عجب!!!كلي شوكه شدم و نمي دونم اصلا يعني چي؟!؟ labor certificate و job offer به مفهوم رسميش يعني چي؟
    پس الان با توجه به تجربیات دوستان، متوجه شدیم که از این به بعد برای EB2-NIW حتما باید job offer بهمراه labor certificate داشته باشیم (تا این خودش بتونه bona fide محسوب بشه). امکان فراهم کردن job offer خارج از آمریکا هم بسیار بسیار بسیار پایینه (طبق تجربه 8 ماهه من که دارم دنبال job offer می گردم) کلا job offer ها اکثرا گرین کارت یا حداقل حضور در آمریکا رو جهت مصاحبه می خوان. نمونه اش خود من که هفته پیش یه job offer خیلی عالی رو از دست دادم فقط به صرف اینکه خارج آمریکا هستم قبول نکردن باهام مصاحبه کنند.

Junior Member

راستی در مورد سوالات:

سلام دوست عزیز، شما رو با چه ماده‌ای جواب کردند، یعنی‌ تو کاغذی که به شما دادند چه ماده‌ای رو نوشته؟ چون من احتمال میدم برا ما هم که گفته مدارک اضافی خواهیم خواست همون جاب آفر بخواد.

Junior Member

اصلا ماده ای روش ننوشته. یکی از اون برگه های نقض مدارک بهم داد و توی قسمت others نوشت که باید job offer & labor certificate بیاره. یعنی کلا EB2 معمولی شد فایلمون!

Junior Member

اصلا ماده ای روش ننوشته. یکی از اون برگه های نقض مدارک بهم داد و توی قسمت others نوشت که باید job offer & labor certificate بیاره. یعنی کلا EB2 معمولی شد فایلمون!
    سلام
    با وکیلتون در میون گذاشتید؟
    بسیار عجیبه آخه. در مفهوم پایه ای niw، هر دو مورد job offer و labor certificate بای پس شده هستند. متوجه بود که کیس شما،niwهست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)