صفحه 20 از 70 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadmshirazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کسیم niw است و ۶ jully وقت مصاحبه داشتم. آفیسر به علت EO توی برگه آبی Job offer و familly رو علامت زد ولی ap رو علامت نزد. ولی در سایت ceac نوشته administrative Processing. به نظرتون این به خاطر کمبود مدرک است یا ap خوردم؟ دوستان در ضمن سایت سفارت هم کیس نامبر من رو نمیشناسه!
    سلام دوست عزیز،
    کجای سایت برا شماadministrative Processing نوشته ؟ و کی‌ اون رو برا شما اعلام کردند؟ چون ما سه روز پیش مصاحبه داشتیم ولی‌ هنوز چیزی دریافت نکردیم، و این که تو برگه‌ آبی شما چه ماده‌ای رو اعلام کرده و شما رو الانadministrative Processing نوشته?

دوست عزیز در سایت https://ceac.state.gov/ceac/ میتونید وضعیت کیستون را ببینید. در برگه آبی در قسمت other جاب آفر و در قسمت فامیلی spouse رو خط زد و family رو اضافه کرد. فقط به خاطر executive order. گزینه اول تو برگه آبی administrative processing است که برای من علامت نخورده ولی تو سایت administrative processing زده.

Junior Member

سلام به همگي
    آيا دايي همسر من كه آمريكا هستند مي تونند براي ما bona fide محسوب بشن براي exempt شدنمون؟ فقط نكته اينجاست كه من main applicant هستم و نه همسرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paxon نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    وضعیت شما رو کجا ap زده،سایت سفارت آمریکا زده ? مال ما اصلا تغییری نکرده و هنوز appointment نوشته ، ما واقعا گیج شدیم و نمی‌دونیم باید چی‌ کار کنیم. این که شما الان دنبال جاب آفر میگردین یا این که از طریق وکیل دارین کار رو پیگیری می‌کنین؟
    سلام
    من تو سایت ceacچک کردم زده ap. راستش من هر چی راجع بهش می خونم، بیشتر ناامید میشم. گرفتن جاب آفر با labor certificate اونم از خارج از امریکا تقریبا غیرممکنه. فکر کنم اینا بیشتر مدنظرشون این بوده که ما رو بپیچونن و بفرستن دنبال نخود سیاه. البته ببخشید انقدر صریح و واضح گفتم. واسه همین فعلا تصمیم دارم بی خیال این قضیه بشم.
    تو سایت dos نوشته که بعد از یکسال می تونید دوباره تقاضای وقت بکنید. فکر کنم این تنها راه باشه. آفیسر ما که حداقل کاری کرد که نتونیم حالا حالاها پیگیری کنیم. چون حتی اگر رد می کردن کلا، بهتر بود و قابل پیگیری. منتها این جوری که هم ap می زنن و هم نقص مدرک، کلا نمیشه از هیچ مرجعی پیگیریش کرد و باید صبر کرد. طبق یافته های من حتی اگر به سفارت یا USCIS هم ایمیل بزنیم، جواب های کلی میدن که مثلا باید صبر کنید تا ap تموم بشه!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alinana نمایش پست ها
    سلام
    من تو سایت ceacچک کردم زده ap. راستش من هر چی راجع بهش می خونم، بیشتر ناامید میشم. گرفتن جاب آفر با labor certificate اونم از خارج از امریکا تقریبا غیرممکنه. فکر کنم اینا بیشتر مدنظرشون این بوده که ما رو بپیچونن و بفرستن دنبال نخود سیاه. البته ببخشید انقدر صریح و واضح گفتم. واسه همین فعلا تصمیم دارم بی خیال این قضیه بشم.
    تو سایت dos نوشته که بعد از یکسال می تونید دوباره تقاضای وقت بکنید. فکر کنم این تنها راه باشه. آفیسر ما که حداقل کاری کرد که نتونیم حالا حالاها پیگیری کنیم. چون حتی اگر رد می کردن کلا، بهتر بود و قابل پیگیری. منتها این جوری که هم ap می زنن و هم نقص مدرک، کلا نمیشه از هیچ مرجعی پیگیریش کرد و باید صبر کرد. طبق یافته های من حتی اگر به سفارت یا USCIS هم ایمیل بزنیم، جواب های کلی میدن که مثلا باید صبر کنید تا ap تموم بشه!
    سلام
    براي niw تنها شرطش job offer هستش؟
    يعني اگر شرايط exempt هم داشته باشيم باز هم حتما بايد job offer & labor certificate داشته باشيم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saf81 نمایش پست ها
    سلام
    يعني اگر شرايط exempt هم داشته باشيم باز هم حتما بايد job offer & labor certificate داشته باشيم؟
    سلام
    راستش فکر کنم جا با جا فرق داشته باشه ولی در مورد ما دقیقا همین طور بود که فرمودید. گفت باید هر دوتاش باشه.

Junior Member

سلام
    جسارتا می تونم بپرسم شما کدوم سفارت مصاحبه داشتین؟ از شما هم زیاد سوال پرسیدن؟ از شما هم labor certificate خواستن یا فقط job offer؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadmshirazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کسیم niw است و ۶ jully وقت مصاحبه داشتم. آفیسر به علت EO توی برگه آبی Job offer و familly رو علامت زد ولی ap رو علامت نزد. ولی در سایت ceac نوشته administrative Processing. به نظرتون این به خاطر کمبود مدرک است یا ap خوردم؟ دوستان در ضمن سایت سفارت هم کیس نامبر من رو نمیشناسه!
    سلام
    جسارتا می تونم بپرسم شما کدوم سفارت مصاحبه داشتین؟ از شما هم زیاد سوال پرسیدن؟ از شما هم labor certificate خواستن یا فقط job offer؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alinana نمایش پست ها
    سلام
    سلام دوست عزیز
    ما سفارت ابوظبی بودیم. طبق روال ۲۰ دقیقه مصاحبه ما طول کشید. از من job offer یا relationship family خواست. البته من ی پیشنهاد کاری در دانشگاه داشتم. ازم گرفت ولی به عنوان جواب آفر حساب نکرد. چون حقوق تعریف نشده بود. این طور که من متوجه شدم شما بعد از اینکه job offer رو دریافت کردین باید از وزارت کار آمریکا تاییدیه (labor certificate) تهیه کنید که معمولا شرکت ها به افراد خارج از کشور job offer نمی دهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Saf81 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز
    لطفا سایت DOS را بخوانید. (https://travel.state.gov/content/tra...ouncement.html) شرایط employed base مشخص شده است. اگه جاب آفر نداشته باشین و اگه فامیل نزدیک (شامل پدر بزرگ و عمو و .... هم می باشد) داشته باشین از EO معاف می باشید. یعنی یا job offer یا relationship family. ولی واقعا در عمل چی باشه نمی دونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)