صفحه 21 از 70 نخستنخست ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    سلام به همگي
    آيا دايي همسر من كه آمريكا هستند مي تونند براي ما bona fide محسوب بشن براي exempt شدنمون؟ فقط نكته اينجاست كه من main applicant هستم و نه همسرم
    سلام
    Nvc Number شما اومده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saf81 نمایش پست ها
    سلام
    Nvc Number شما اومده؟
    بله اومده. شنبه اومد . براي شما چطور؟

Junior Member

بله اومده. شنبه اومد . براي شما چطور؟
    بله براي ما هم امروز اومد

Junior Member

با سلام. من ویزی eb1 اقدام کردمو شهریور مصاحبه دارم.. چندجا پرسیدم ولی کسی پاسخی نداد... آیا از مدارک دایی همسر میتوان برای قانون EO استفاده کرد یا خیر؟؟
    در جایی از همین فروم گفته شده که برای ویزای NIW حتی قبل از قانون منع سفر هم افیسر از بعضیها جاب افر میخواسته... چه برسدبه الان.... ولی تاحالا ندیدم از eb1 ها جاب افر بخوان.... بعنوان مثال رشته من به گونه ایست که حتی تو خود ایران هم استخدام ندارد چه برسد به امریکا.... به معنای واقعی دسته ما self petitioner هست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط algh90 نمایش پست ها
    با سلام. من ویزی eb1 اقدام کردمو شهریور مصاحبه دارم.. چندجا پرسیدم ولی کسی پاسخی نداد... آیا از مدارک دایی همسر میتوان برای قانون EO استفاده کرد یا خیر؟؟
    در جایی از همین فروم گفته شده که برای ویزای NIW حتی قبل از قانون منع سفر هم افیسر از بعضیها جاب افر میخواسته... چه برسدبه الان.... ولی تاحالا ندیدم از eb1 ها جاب افر بخوان.... بعنوان مثال رشته من به گونه ایست که حتی تو خود ایران هم استخدام ندارد چه برسد به امریکا.... به معنای واقعی دسته ما self petitioner هست.
    سلام NIW هم self petitioner محسوب ميشه

Junior Member

سلام به همگي
    آيا دايي همسر من كه آمريكا هستند مي تونند براي ما bona fide محسوب بشن براي exempt شدنمون؟ فقط نكته اينجاست كه من main applicant هستم و نه همسرم
    سلام سفارتها كه ظاهرا دارن فقط اقوام درجه يك رو قبول ميكنن از ما هم براي كيس niw اقوام درجه يك رو خواستن نه دو.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaad نمایش پست ها
    سلام سفارتها كه ظاهرا دارن فقط اقوام درجه يك رو قبول ميكنن از ما هم براي كيس niw اقوام درجه يك رو خواستن نه دو.
    سلام
    شما هم به تازگي مصاحبه داشتيد؟اگه بله،
    كدوم سفارت؟ ازشما هم job offer خواستند؟نامه ي waiver از شما نخواستند؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saf81 نمایش پست ها
    سلام NIW هم self petitioner محسوب ميشه
    بله niw هم self petitioner هست... منظور من اینه که احتمال پیدا کردن جاب افر برای شماهایی که ازین طریق اقدام کردید هست... ولی برای مثال برای من اصلا نیست..
    مثلا کسی که استاد دانشگاه هست باید در همین زمینه استخدام شود در امریکا.. پس در نتیجه جاب افر هم براش وجود دارد...
    بنظر من افیسر روی پرونده دوستان خیلی روی بحث جاب افر تاکید کردن ممکنه به این خاطر بوده که افیسر قانع نشده که این دوستان کارهای خوبی که اینجا دارندو کنار بگذارند و وارد امریکا بشند... خب خیلیها این نوع ویزا را میگیرند و فقط در حد رفت و آمد ازش استفاده میکنند. ..
    از منظر دیگر هم ویزای ای بی 2 باید جاب افر نشان دهند احتمالا افیسر با در نظر گرفتن قانون منع ترامپ و زیر مجموعه بودن niw در ای بی 2 بیشتر رو جاب افر مانور داده...
    بنظر من خود افیسر تصمیم میگیره که شما دارای waiver هستید یا خیر.. و نامه وکیل اصلا براشون ملاک نیست..

بحثی که برای من مطرح هستش اینه که واقعا رشته من که به هیچ عنوان جاب افر نداره و اینکه تو ماهیت ویزای ای بی 1 گفته شده جاب افر نمیخواد.. افیسر چگونه تصمیم میگیرد.. چون یجورایی کسانی که تونستن تو niw و ای بی 1 قبول بشن کاملا نشان دادند که افراد مفیدی برای اونجا هستند. واقعا لحظات سختیه برای ماهایی که مصاحبه داریم.

Junior Member

سلام
    شما هم به تازگي مصاحبه داشتيد؟اگه بله،
    كدوم سفارت؟ ازشما هم job offer خواستند؟نامه ي waiver از شما نخواستند؟

سلام
    من ارمنستان 22 جون مصاحبه داشتم كه همون موقع هم از من جاب افر خواستن ولي من گفتم كه شما اصلا نمي تونين از ايران براي كار اقدام كنين چون موقع پر كردن درخواست ازتون ميپرسه كه اجازه كار تو امريكا دارين يا نه كه جواب منفيه. در نهايت بحث رفت رو مكاتبات با دانشگاهها و كارفرماها و نامه ها به اونا رو از من جزو مدارك ناقصي خواستن ( چون يكي از متنهاي نامه ها رو براشون برده بودم) كه با چند بار ايميل به سفارت ظاهرا بحث اونا هم تموم شد كه پريروز ليست همه اقوام درجه يك به همراه تاريخ تولد و كشور و شهر رو خواستن كه بايد بفرستم. هنوز هم در مورد waiver بحث نشده و فكر هم نمي كنم اونقدر قبولش داشته باشن چون بند اولش در مورد ما منتفيه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaad نمایش پست ها
    سلام
    من ارمنستان 22 جون مصاحبه داشتم كه همون موقع هم از من جاب افر خواستن ولي من گفتم كه شما اصلا نمي تونين از ايران براي كار اقدام كنين چون موقع پر كردن درخواست ازتون ميپرسه كه اجازه كار تو امريكا دارين يا نه كه جواب منفيه. در نهايت بحث رفت رو مكاتبات با دانشگاهها و كارفرماها و نامه ها به اونا رو از من جزو مدارك ناقصي خواستن ( چون يكي از متنهاي نامه ها رو براشون برده بودم) كه با چند بار ايميل به سفارت ظاهرا بحث اونا هم تموم شد كه پريروز ليست همه اقوام درجه يك به همراه تاريخ تولد و كشور و شهر رو خواستن كه بايد بفرستم. هنوز هم در مورد waiver بحث نشده و فكر هم نمي كنم اونقدر قبولش داشته باشن چون بند اولش در مورد ما منتفيه.
    سلام و بسیار ممنونم از توضیحتون
    عجب داستانی شده، یعنی از شما هم که پیش از اجرای این EO به مصاحبه دعوت شده بودید درخواست JOB OFFER کردند!!!! و اینکه آیا توضیح شما رو پذیرفتند در خصوص عدم امکان داشتن پیشنهاد شغلی وقتی تو ایران هستید؟
    من این جمله رو متوجه نشدم :" كه با چند بار ايميل به سفارت ظاهرا بحث اونا هم تموم شد"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)