صفحه 24 از 70 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

سلام دوستان وقت بخير

كسي هست اخيرا (بعد اجرايي شدن EO) براي ويزاي EB2-NIW رفته باشه سفارت ايروان؟!
    اگر كسي هست به من هم در مورد سوالات و مسائل و چاشهاي مصاحبه و روند گرفتن ويزا و زمان آماده شدن ويزا توضيح بده ممنون ميشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tgorji نمایش پست ها
    من از یک منبع کاملاً موثق شنیدم که در جواب این سوال: Are you legally authorized to work in the US? باید گفت: Yes
    من هميشه ميزدم NO

واسه همين هم تا الان امريكا دعوت به مصاحبه نشدم تصورم اين بود چون مجوز رسمي كار كردن و ندارم بايد بگم "نه"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    من هميشه ميزدم NO

واسه همين هم تا الان امريكا دعوت به مصاحبه نشدم تصورم اين بود چون مجوز رسمي كار كردن و ندارم بايد بگم "نه"
    دقیقا بعد از این سوال، می پرسن:
    آیا از موسسه t,r جهت کار در آمریکا نیاز به صدور ویزا دارید؟ اینجا هم میگیم: Yes

ApplyAbroad Hero robotic آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

نقل قول نوشته اصلی توسط tgorji نمایش پست ها
    من از یک منبع کاملاً موثق شنیدم که در جواب این سوال: Are you legally authorized to work in the US? باید گفت: Yes

منبع موثق اسم دارد. شفاف بیان کنید
    هرکه را اسرار حق آموختند
    مهر کردند و دهانش دوختند

Junior Member

سلام، من يه سوال داشتم خواهش ميكنم هركس اطلاعي داره بهم كمك كنه و جواب بده، توي شرايط سختي هستم. من مستر از امريكا گرفتم و در حال حاضر كاليفرنيا هستم، ميخواستم از طريق Eb2 براي گرين كارت اقدام كنم، تعداد سايتيشنام هنوز خيلي كمه ولي يكي از دوستام قبول كرده به عنوان كارفرمرا اسپانسرم بشه. كسي اينجا وكيل معتمد ميشناسه توي كاليفرنيا كه من بتونم بهش كيس بدم؟ با يكي از وكيلاي ايراني كه خيلي سرشناس هست و ادعا داره صحبت كردم فرمودن حتي براي مشاوره اوليه هم دقيقه اي منو شارژ ميكنن!!!
    كسي وكيل خوب ميشناسه ترجيحاً ايراني توي لس انجلس كه براي مشاوره اوليه حداقل پول نگيره و قابل اعتمادباشه؟؟؟
    اگه ميشناسين لطفا بهم معرفي كنين، چه همينجا چه پي وي

Member
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر - آزاد شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshad24 نمایش پست ها
    سلام، من يه سوال داشتم خواهش ميكنم هركس اطلاعي داره بهم كمك كنه و جواب بده، توي شرايط سختي هستم. من مستر از امريكا گرفتم و در حال حاضر كاليفرنيا هستم، ميخواستم از طريق Eb2 براي گرين كارت اقدام كنم، تعداد سايتيشنام هنوز خيلي كمه ولي يكي از دوستام قبول كرده به عنوان كارفرمرا اسپانسرم بشه. كسي اينجا وكيل معتمد ميشناسه توي كاليفرنيا كه من بتونم بهش كيس بدم؟ با يكي از وكيلاي ايراني كه خيلي سرشناس هست و ادعا داره صحبت كردم فرمودن حتي براي مشاوره اوليه هم دقيقه اي منو شارژ ميكنن!!!
    كسي وكيل خوب ميشناسه ترجيحاً ايراني توي لس انجلس كه براي مشاوره اوليه حداقل پول نگيره و قابل اعتمادباشه؟؟؟
    همه اونایی که خوبن فکر کنم 100 دلار بابت نیم ساعت یا یک ساعت شارژ می کنن البته اگر بعدش قرار داد ببندی همون رو جز پیش پرداخت محاسبه می کنن اما شما قبلش می تونی توی وب سایتشون و تلفنی بپرسی که همچین خدماتی رو در حال حاضر می دن یا نه/ من می شناختم یک سالی هست باز نشست شده به نام Douglas مشهور بود .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshad24 نمایش پست ها

سلام كارهاي من و Victoria Chen انجام داد
    سرشناس هست و خيلي هم كارش خوبه
    اگه كيس شما پراميسينگ نباشه اصلا قبولتون نميكنه
    ولي براي جواب به سوالات ساده اوليه هم شارژتون نميكنه

سايتيشن شما چند تاست؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Medicine, ULaval

سلام دوست عزيز
    من يه لحظه پيامتون رو ديدم كنجكاو شدم، من كانادا زندگي ميكنم رشته ام معماريه با سايتشن ٥٥، اميدي هست؟
    اين ويكتوريا چن چقدر زمانبر هست كارش؟
    كلا چقدر طول ميكشه
    ممنون ميشم از پاسختون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghasempour نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    من يه لحظه پيامتون رو ديدم كنجكاو شدم، من كانادا زندگي ميكنم رشته ام معماريه با سايتشن ٥٥، اميدي هست؟
    اين ويكتوريا چن چقدر زمانبر هست كارش؟
    كلا چقدر طول ميكشه
    ممنون ميشم از پاسختون

سلام
    به رشته شما و ساير فعاليتهاي پژوهشيتون بستگي داره ولي سايتيشن ٥٥ خوبه
    من كمتر از ٢ ماه كيسم اپرو شد ولي اماده كردن مدارك مخصوصا ريكامنديشن لترها براي من طول كشيد، حدود ٣-٤ ماه

الانم كه منتظر وقت سفارت هستم براي ويزاي مهاجرتي

Question پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

سلام دوستان. NIW-EB2 من دوهفته پیش قبول و به NVC فرستاده شده. منتظرم باهام تماس بگیرن برای مدیکال و عدم پیشینه و .... چون اقامت کانادا دارم از دستور اجرایی جدید میتونم معاف بشم و برای ویزای مهاجرت از مونتریال کانادا اقدام کنم. جدیدا دوتا جاب آفر دارم از آمریکا میگیرم. یکیشون گفته میخاد O1 برام اقدام کنه. به نظرتون بهتره برای IVP برم یا اینکه O1&I-485؟ کدومشون سریعتر میتونه باشه؟ خیلی ممنون میشم اگه دوستانی که تجربه دارن بگن بعد از قبول شدن NIW چقدر طول کشید تا NVC باهاشون تماس بگیره و برای مصاحبه برن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)