صفحه 31 از 70 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

سلام. کلا که به نظرم کاری دیگه نمیشه کرد با این اوضاع و دستور جدید.
    اما شما همون دعوت نامه ها را ببرید چون چیز دیگه ای که ندارید.

گنه کرد در بلخ آهنگری؛ به شوشتر زدند گردن مسگری
    شده داستان ما بیگناهان

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    سلام مجدد دوستان
    الان از سفارت ارمنستان برای من ایمیل اومده که یه سری مدارک برای روز مصاحبه همراهم باشه ویکی از اونا متاسفانه job offer هست
    من جاب افر ندارم! فقط دعوتنامه از چند تا دانشگاه دارم برای ویزیتینگ برم که میدونم جاب افر محسوب نمیشه

چیکار کنم؟
    از شماها هم قبل از وقت سفارت جاب افر خواسته بودن؟؟

البته که با این فرمان جدید کلا رو هواییم
    ولی دوستانی که قبل از من رفتن سفارت بفرمایین از شما قبل از مصاحبه چه مدارکی خواسته خود سفارت؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lakestan نمایش پست ها
    سلام. کلا که به نظرم کاری دیگه نمیشه کرد با این اوضاع و دستور جدید.
    اما شما همون دعوت نامه ها را ببرید چون چیز دیگه ای که ندارید.

گنه کرد در بلخ آهنگری؛ به شوشتر زدند گردن مسگری
    شده داستان ما بیگناهان

دقیقا داشتم امروز به همسرم همینو میگفتم ! که گناه ما فقط به دنیا اومدن اینجاس و مشکل و ریشه های اون جاییکه خود ما هم باهاش مشکل داریم و بعد این میشه نتیجه اش!

راستی یه سوال دیگه از شما دارم
    نامه سفارت خطاب به من هست
    خطاب به همسرم هنوز چیزی نیومده ولی آیا اون هم همون مدارک و برای خودش باید اماده کنه؟ (مثل ترجمه مدارک تحصیلی. رزومه. جاب افر. نامه اشتغال به کار الان از ایران و ...) ؟؟ با فقط برای من الزامیه؟

Junior Member

این مدارک برای principal applicant نیازه. برای افراد وابسته که بهشون derivative میگن نیاز نیست. همون مدارک هویتشون کافیه.
    البته محل کارشون و محل سربازیشون مهمه.
    در ضمن تا ویزای پرینسیپال اپلیکنت نیاد برای بقیه ویزا صادر نمیشه

دقیقا داشتم امروز به همسرم همینو میگفتم ! که گناه ما فقط به دنیا اومدن اینجاس و مشکل و ریشه های اون جاییکه خود ما هم باهاش مشکل داریم و بعد این میشه نتیجه اش!

راستی یه سوال دیگه از شما دارم
    نامه سفارت خطاب به من هست
    خطاب به همسرم هنوز چیزی نیومده ولی آیا اون هم همون مدارک و برای خودش باید اماده کنه؟ (مثل ترجمه مدارک تحصیلی. رزومه. جاب افر. نامه اشتغال به کار الان از ایران و ...) ؟؟ با فقط برای من الزامیه؟

Junior Member

جالبه
    برداشت من مثل شما نیست
    من فکر میکنم از ۱۸ به بعد کلا بسته میشه
    سلام
    آقا یا خانم A_ardeshiry درست میگن، "
    از ۱۸ اکتبر به بعد برای این کشورها کلوزفامیلی حذف میشه و فقط P.P ویور ها می تونن ویزا بگیرند."
    اما ویور شدن یا بودن کار ساده ای نیست، تنها باید امیدوار بود که قانونش دستخوش تغییر بشه و به این سختی و شدت باقی نمونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lakestan نمایش پست ها
    این مدارک برای principal applicant نیازه. برای افراد وابسته که بهشون derivative میگن نیاز نیست. همون مدارک هویتشون کافیه.
    البته محل کارشون و محل سربازیشون مهمه.
    در ضمن تا ویزای پرینسیپال اپلیکنت نیاد برای بقیه ویزا صادر نمیشه

ممنونم از راهنماييتون

Junior Member

@Nheydari
    به نظر من شما اگه مدارک Accompany Applicant (همسرتون) رو به همراه داشته باشید ضرر نمیکنید. مثل رزومه و توضیح یک پاراگرافی زمینه کاری و لیست پابلیکشیشن و مدرک . اگه خواستن ارائه میکنید و AP بلافاصله آغاز میشه و لازم نیست وقتی برگشتید ایران آماده و ایمیل کنید. برای ما در NIV پیش اومده این مورد.

Junior Member

Waiver رو به صورت Individual based پردازش میکنن که عدم قطعیت رو خیلی بالا میبره (تصمیم افسر مصاحبه). در P.P من و همسرم در Waiver قرار میگیریم. تفسیرش به این معناست که حتی برای Application من و Accompany ممکنه P.P جداگانه اعمال بشه و یکیمون نگیره و ... .
    البته یک نکته ای هم بگم. در دوران رییس جمهوری فعلی و با وجود این دستورات اجرایی قدیم و جدید دو بار ویزای NIV گرفتم (Waiver: Canadian PR) . برخورد آفیسرهای ویزا و پذیرفته شدن ویزامون راحتتر از دوره رییس جمهور قبلی بوده.
    امیدوارم که دوباره قضات فدرال یک جودایی P.P رو معلق کنن (البته دیگه خیلی سخته) و کار به دادگاه عالی بکشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    سلام
    آقا یا خانم A_ardeshiry درست میگن، "
    از ۱۸ اکتبر به بعد برای این کشورها کلوزفامیلی حذف میشه و فقط P.P ویور ها می تونن ویزا بگیرند."
    اما ویور شدن یا بودن کار ساده ای نیست، تنها باید امیدوار بود که قانونش دستخوش تغییر بشه و به این سختی و شدت باقی نمونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط got نمایش پست ها
    @Nheydari
    به نظر من شما اگه مدارک Accompany Applicant (همسرتون) رو به همراه داشته باشید ضرر نمیکنید. مثل رزومه و توضیح یک پاراگرافی زمینه کاری و لیست پابلیکشیشن و مدرک . اگه خواستن ارائه میکنید و AP بلافاصله آغاز میشه و لازم نیست وقتی برگشتید ایران آماده و ایمیل کنید. برای ما در NIV پیش اومده این مورد.
    راستش رزومه کامل و اصل مدرک تحصیلی را در نظر داشتیم ببریم ولی مثلا مدرک من رفت امریکا تو اون موسسه های مجاز equivalent شد ولی برای ایشون و نفرستادیم! یا ترجمه رسمی دادگستری مدارکش و نداریم
    فکر میکنین لازمه مدرک دکتراش و بدیم دالترجمه؟

ممنون از اینکه جواب میدین

Junior Member

بنظرم لازم نیست. همون رزومه کافیه تازه اگه خواستن بهشون بدید. اگه نخواستن بهشون ندید چون حساسیت بیشتر میشه.
    هزینه بی موردیه

راستش رزومه کامل و اصل مدرک تحصیلی را در نظر داشتیم ببریم ولی مثلا مدرک من رفت امریکا تو اون موسسه های مجاز equivalent شد ولی برای ایشون و نفرستادیم! یا ترجمه رسمی دادگستری مدارکش و نداریم
    فکر میکنین لازمه مدرک دکتراش و بدیم دالترجمه؟

ممنون از اینکه جواب میدین

Junior Member

ا
    تحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا روز جمعه،‌ هفتم مهرماه، نخستین شکایت رسمی از فرمان مهاجرتی جدید رئیس جمهور این کشور در مورد اتباع هشت کشور را تقدیم دادگاه کرد.

این اتحادیه که با حروف اختصاری «ای‌سی‌ال‌یو» شناخته می‌شود در نامه خود به قاضی یک دادگاه منطقه‌ای، فرمان مهاجرتی جدید را «نقض قانون اساسی آمریکا و قانون مهاجرت فدرال» توصیف کرد.

امید که یا کلا متوقف بشه یا تغییرات اساسی مثبت داشته باشه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)