صفحه 34 از 70 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط mamigili نمایش پست ها
    سلام
    مطابق یا دستور عمل NVC، باید مدارک با مهر مترجم ارسال بشه که من هم همینطوری اقدام کردم.
    ولی برای شناسنامه من و همسرم که قدیمی بود و همچنین سند ازدواج گفتن که نیاز به government stamp داره.
    ولی به شناسنامه پسرم و کارت پایان خدمت که کامپیوتری بود ایراد نگرفتن.
    بهتره که مدارک هویتی با مهر وزارت خارجه فرستاده بشه (هرچند که میگن نیازی نیست)
    ممنون از پاسختون. من و همسرم شناسنامه و عقدنامه رو حدود ۹ سال پیش که اومدیم کانادا توی ایران ترجمه رسمی کردیم.
    برای NVC کپی ترجمه رسمی شناسنامه ایران رو فرستادیم. اما ترجمه عقدنامه ایران رو گم کردیم و مجبور شدیم ۱ ماه پیش قبل از فرستادن کل مدارک به NVC در کانادا ترجمه رسمی کنیم و بفرستیم.
    با این توضیحاتی که شما دادید فکر کنم به مشکل برخورد کنیم و ازمون ترجمه رسمی عقدنامه از ایران بخوان.
    به نظرتون بهتره فوری عقدنامه رو به ایران بفرستیم برای ترجمه رسمی و به NVC ترجمه جدید رو بفرستم ؟

Junior Member

دوستانی هستن که تو مرحله IVP ویکتوریا چن وکیلشون بوده؟
    آیا خدمات خاصی داده که به شخصه نشه انجام داد؟
    من تو مرحله IVP مستقل عمل کردم.بعد از وضعیت موجود نگرانم که توصیه ای کرده باشه و ارزش هزینه رو داشته باشه و از اینکه باهاش قرارداد نبستم پشیمون بشم.
    من هم مردد بودم که VCHEN رو برای IVP استخدام کنیم یا نه. بعد از مشورت با دوستان اینجا و دوست دیگری ساکن کانادا که شرایطش مشابه من بود تصمیمم عوض شد و خودم اقدام کردم چون مراحل خیلی سر راست و مشخصه و نیازی به V. Chen نیست.

برای مورد ویزا در پستهای قبلی با دوستان بحث کردیم. تنه ویزایی که میشه اقدام کرد در شرایط ما ویزای O1 , H1 هستش. یادتون باشه برای PostDoc ویزای H1 هم میشه اقدام کرد.

Junior Member

بهتره که در رابطه با اعتبار ترجمه هاتون از کسی مشورت بگیرید.
    ترجمه مدارک هویتی نظیر شناسنامه حداکثر 6 ماه (و با احتیاط بیشتر 3 ماه) اعتبار داره.

Junior Member

ترجمه مدارک هویتی نظیر شناسنامه حداکثر 6 ماه (و با احتیاط بیشتر 3 ماه) اعتبار داره.
    دوست عزیز توی وبسایت NVC یا سفارتهای امریکا جایی این مورد نوشته شده که ترجمه مدارک هویتی حداکثر ۶ ماه اعتبار داره؟
    ممنون

Junior Member

سلام
    من موقعی که رفتم سفارت، یک نامه از هاروارد برای visiting scholar داشتم که آفیسر قبول نکرد. البته آفیسر ما خیلی بد بود. کلا حرف متوجه نمی شد و خیلی بدرفتار بود.
    من جاب آفر از یک شرکت خیلی کوچیک گرفته بودم که اون رو این دفعه تحویل دادم و قبول کردن. بیشتر می خوان به نظر من یک چیزی باشه، خیلی کیفیتش مهم نیست.
    من شنیدم که انگار یک سری وکلا هستن که پولی هم جاب آفر جور می کنن
    در مورد ویکتوریا چن، ایشون برای من یک نامه تقاضای waiver داد که همون موقع برای سفارت در روز مصاحبه بردم و بهشون دادم. به نظرم خود مراحل بعد از تاییدیه، نیازی به وکیل نداره مگر این که این قوانین مربوط به ban بخواد دست و پا گیر بشه. خود چن در این زمینه به من خیلی کمک کرد. البته چون کیس من قبل از این بود که بخواد سرویس خدمات ویزا راه بندازه، سوالات من و مجانی جواب می داد و نامه رو هم مجانی برام نوشت
    ولی یک از دوستانم رو می شناسم که می گفت بهتره ریسک نکرد و از خدماتش استفاده کرد چون واقعا کارش و خوب بلده.
    در مورد اعتراضی هم که دادم، راستش چن به من گفت این کار رو بکنم. اولش فکر نمی کردم جواب بده ولی موثر واقع شد خوشبختانه

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

سلام
    خواهشا دوستان از خودشون قانون ارائه نکن. وقتی ترجمه رسمی و با مهر دادگستری دارید و همراه با اصل میبرید جایی این اعتبارش بی نهایته چون روش که تاریخ اعتبار نداره. مثل اینه که بگویید من شناسنامه جدید بگیریم و ....
    اعتبار دائمی هستش وقتی تاریخ اعتبار نداره روی اصل مدرکی یا ترجمه ای (چون اگر روی ترجمه بزنن تا تاریخ فلان اعتبار داره اونوقت پس از اون تاریخ منقضی می شه).

Junior Member

سلام
    جایی ننوشته. برای همین گفتم که مشورت بگیرید.
    ولی منطقی است که اگر شما تو این مدت دارای فرزندی بشید، اطلاعاتش در ترجمه گذشته شما نیست.

Junior Member

متاسفانه بعد از این که IVP رو مستقل انجام دادم دیگه چن حاضر به ارائه خدمات نشد.
    با وجود اینکه مدارک رو برای NVC فرستاده بودم، برای نامه waiver حاضر بودم برای کل پروسه مجددا قرارداد ببندم.

Junior Member

بهتون تبریک میگم.
    فعلا که دارم برای job سرچ میکنم. تا اینجا یا visiting دادن یا اینکه postdoc بدون فاند.

Junior Member

کدوم سفارت بودید؟
    از شما تمکن مالی هم خواستن؟
    یکی از همکارانم مدعی شده که آفیسر قسمتی از مصاحبه رو بصورت انگلیسی انجام داده، چنین امری حقیقت داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)