صفحه 38 از 70 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

با سلام
    یه سوالی ازتون دارم. اگر هم بشه مشکل مدرک رو حل کرد (ممکنه از شما اصلش رو نخواهند اگر WES و اصل ریز نمرات رو داشته باشد). سوال این هست که وقتی بورس هستید قاعدتا ممنوع الخروج باید باشید اگر العان هیات علمی یا مشغول به حدمت باشید٬ نه؟ اگر آره این مشکل رو چکار خواهید کرد. شاید بتونید برای مصاحبه اجازه خروج بگیرید ولی ممکنه برای رفتن نهایی به مشکل بخورید. به نظر من بین مرحله اول تا مصاحبه تلاش کنید بورستون رو بخرید و مدرکتون رو آزاد کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mamigili نمایش پست ها
    سلام
    مشکل من مدرک دکتری است.
    چون بورس دانشگاه بودم تو گرو دانشگاه است.
    به خودم هم نمیدن. فقط برای ترجمه دادن به دارالترجمه طرف قرارداد خودشون.
    ولی WES رو یه نسخه اصلی گرفتم. فکر میکنید قبول کنن؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

سلام
    امیدوارم با توجه به اینکه USCISخودش اعلام کرد که روند اعطای ویزاها برای کشور ما به حالت نرمال برگشته این استوری همه دوستان بشه و همه بعد از مصاحبه همبن پسام رپ بذاریم

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مصاحبه ما امروز بود
    بسيار راحتتر از اونكه فكر ميكردم و براش اماده شده بودم
    اقايي بسيار با شخصيت با ما مصاحبه كرد به زبان انگليسي و سوال اصلي اين بود
    رفتي امريكا ميخاي چيكار كني؟!

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

دوستان یه سوال
    برای نشان دادن پوزیشن شغلی یک شخص٬ آخرین حکم کارگزینی کافیه با باید گواهی اشتغال به کار گرفت که مدت اشتغال رو هم نشون بده؟ دوستان هیات علمی چه مدرکی ارايه کردند؟ سوال بعدی اینکه تمام مدارک یا نامه هایی که به عنوان مدرک باید ارائه کرد و فارسی هستند باید ترجمه شود؟ بطور رسمی یا خودمون هم میتونیم اگر تواناییش رو داشته باشیم؟

Junior Member

لطفا دیگران را با این اطلاعات نترسونید.
    برای کسانی که در دوران آموزش دانشگاهی بورس بودند معمولا یک تعهد مالی ازشون گرفته میشه (چیزی در قالب تعهد محضری و چک). در صورتیکه فرد پس از اتمام تحصیل حاضر به کار برای اون نهاد نباشه (برای یک تعداد سال مشخص باید کار کنند) اونوقت چک به اجرا گذاشته میشه و مدرک پایان نامه هم به فرد داده نمیشه. در شرایطی که فرد حاضر به کار نباشه و یا بعد از به اجرا گذاشتن چک و .... به هیچ وجه فرد ممنوع الخروج نمیشه. ممنوع الخروجی چیز دیگری است که به حکم قضایی نیاز داره.
    موضوع این فرد که سوال پرسیده بود بحث این بود که به دلیل بورس بودن و داشتن تعهد خدمت دسترسی به مدرک پایان تحصیلات نداره. من خیلی کم دیدم و شنیدم که در مصاحبه مدرک تحصیلی فرد رو بخوان ببینن. معمولا رزومه کفایت میکنه. اگر هم مدرک را خواستن میتونید یک نامه یا هر گواهی مرتبط جایگزین دیگری ارائه بدید و اگر نپذیرفتن اونوقت براشون توضیح بدید داستان را. در مصاحبه اون چیزی که معمولا میگیرن ترجمه اصل مدارک هویتی است.

نقل قول نوشته اصلی توسط A_ardeshiry نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوالی ازتون دارم. اگر هم بشه مشکل مدرک رو حل کرد (ممکنه از شما اصلش رو نخواهند اگر WES و اصل ریز نمرات رو داشته باشد). سوال این هست که وقتی بورس هستید قاعدتا ممنوع الخروج باید باشید اگر العان هیات علمی یا مشغول به حدمت باشید٬ نه؟ اگر آره این مشکل رو چکار خواهید کرد. شاید بتونید برای مصاحبه اجازه خروج بگیرید ولی ممکنه برای رفتن نهایی به مشکل بخورید. به نظر من بین مرحله اول تا مصاحبه تلاش کنید بورستون رو بخرید و مدرکتون رو آزاد کنید.

Junior Member

من خیلی کم دیدم و شنیدم که در مصاحبه مدرک تحصیلی فرد رو بخوان ببینن. معمولا رزومه کفایت میکنه. اگر هم مدرک را خواستن میتونید یک نامه یا هر گواهی مرتبط جایگزین دیگری ارائه بدید و اگر نپذیرفتن اونوقت براشون توضیح بدید داستان را. در مصاحبه اون چیزی که معمولا میگیرن ترجمه اصل مدارک هویتی است.
    با این چیزها ذهنتون رو درگیر نکنید. ما عادت داریم قبل مصاحبه صدتا فکر و خیال میکنیم و کلی نگرانی و تشویش

نقل قول نوشته اصلی توسط mamigili نمایش پست ها
    سلام
    مشکل من مدرک دکتری است.
    چون بورس دانشگاه بودم تو گرو دانشگاه است.
    به خودم هم نمیدن. فقط برای ترجمه دادن به دارالترجمه طرف قرارداد خودشون.
    ولی WES رو یه نسخه اصلی گرفتم. فکر میکنید قبول کنن؟

Junior Member

برای مصاحبه با برای اداره مهاجرت ؟

دوستان یه سوال
    برای نشان دادن پوزیشن شغلی یک شخص٬ آخرین حکم کارگزینی کافیه با باید گواهی اشتغال به کار گرفت که مدت اشتغال رو هم نشون بده؟ دوستان هیات علمی چه مدرکی ارايه کردند؟ سوال بعدی اینکه تمام مدارک یا نامه هایی که به عنوان مدرک باید ارائه کرد و فارسی هستند باید ترجمه شود؟ بطور رسمی یا خودمون هم میتونیم اگر تواناییش رو داشته باشیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

سلام برای اداره مهاجرت.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Lakestan نمایش پست ها
    برای مصاحبه با برای اداره مهاجرت ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

سلام دوست عزیز من نترسوندم فقط پرسیدم.
    دوستان متعدد من بورس بودند و هستند مثلا در دانشگاه تهران. شاید باید اول می پرسیدم خانم هستند یا آقا. چون دوستان من که مرد هستند چون بورس بودند و سربازی هم نرفته بودند٬ حوب کارت پایان خدمت تا پایان دوره تعهد نداشتند و برای هر بار خروج نامه می خواستند. ولی دوستانی هم که کارت پایان خدمت داشتند مشکلی نداشتند البته.

لطفا دیگران را با این اطلاعات نترسونید.
    برای کسانی که در دوران آموزش دانشگاهی بورس بودند معمولا یک تعهد مالی ازشون گرفته میشه (چیزی در قالب تعهد محضری و چک). در صورتیکه فرد پس از اتمام تحصیل حاضر به کار برای اون نهاد نباشه (برای یک تعداد سال مشخص باید کار کنند) اونوقت چک به اجرا گذاشته میشه و مدرک پایان نامه هم به فرد داده نمیشه. در شرایطی که فرد حاضر به کار نباشه و یا بعد از به اجرا گذاشتن چک و .... به هیچ وجه فرد ممنوع الخروج نمیشه. ممنوع الخروجی چیز دیگری است که به حکم قضایی نیاز داره.
    موضوع این فرد که سوال پرسیده بود بحث این بود که به دلیل بورس بودن و داشتن تعهد خدمت دسترسی به مدرک پایان تحصیلات نداره. من خیلی کم دیدم و شنیدم که در مصاحبه مدرک تحصیلی فرد رو بخوان ببینن. معمولا رزومه کفایت میکنه. اگر هم مدرک را خواستن میتونید یک نامه یا هر گواهی مرتبط جایگزین دیگری ارائه بدید و اگر نپذیرفتن اونوقت براشون توضیح بدید داستان را. در مصاحبه اون چیزی که معمولا میگیرن ترجمه اصل مدارک هویتی است.

Junior Member

کاش پستهای قبلی رو میخوندید. قبلا توضیح داده شده. برای USCIS نیازی به ترجمه با مهر مترجم نیست. خودتون هم میتونید ترجمه کنید. در سایت uscis توضیحات مربوطه هم ذکر شده.

سلام برای اداره مهاجرت.

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

من در این مورد پستی ندیدم! ((
    برای نشان دادن پوزیشن شغلی یک شخص٬ آخرین حکم کارگزینی کافیه با باید گواهی اشتغال به کار گرفت که مدت اشتغال رو هم نشون بده؟)) شما هم جواب این بخش رو ندادید. البته با عرض پوزش شما می تونید جواب ندید بجای اینکه از حالت کاش و ... استفاده بفرمایید. اینکه قانون چیه ویا اینکه اونا گیر نداده اند خیلی فرق داره و ممکنه/شاید یه بار هم گیر بدهند اگر بر خلاف قانون باشه. در مجموع مرسی از اینکه وقت می زارید و تجربیاتتون رو شیر می کنید.

کاش پستهای قبلی رو میخوندید. قبلا توضیح داده شده. برای USCIS نیازی به ترجمه با مهر مترجم نیست. خودتون هم میتونید ترجمه کنید. در سایت uscis توضیحات مربوطه هم ذکر شده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)