صفحه 39 از 70 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

سلام
    سپاس از راهنمایی شما.
    شما به مهر مترجم بشنده کردید یا مهر وزارت خارجه هم زدید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamigili نمایش پست ها
    سلام
    سپاس از راهنمایی شما.
    شما به مهر مترجم بشنده کردید یا مهر وزارت خارجه هم زدید؟

من مهر وزارت امور خارجه هم زدم ولي نميدونم واقعا نياز بود يا خير
    ريسك نكردم و محض احتياط دادم براي تاييد

Junior Member

سلام کسی از دوستان اطلاع دارد که نحوه محاسبه سطح تخصص در فرم تاییدیه I-140 به چه صورت است و ایا SKILL LEVEL :5 به معنی سطح بالای تخصص است یا سطح پایین ؟

Junior Member

سلام
    با تشکر از راهنمایی های خوبتون.
    ما 21 نوامبر مصاحبه داریم. میشه بگید تو جواب سوال اصلی به آفیسر چی گفتید.
    سوالات چالشی دیگه چی بود؟
    مدارک تمام مقاطع رو از شما خواستن؟
    سپاس

Junior Member

سلام بر همگی
    من و خانومم هر دو دانشجو هستیم در امریکا و من میخواستم برای NIW-EB2 اقدام کنم. یک سوال داشتم و ممنون میشم که کسانی که اطلاعات دقیق دارند من رو راهنمایی کنند
    با توجه به اینکه ما هر دو با ویزای سینگل در امریکا هستیم اگر الان برای EB2 اقدام کنم و تابستون خانومم بخواد بره ایران، احتمال داره که به خانومم ویزا ندند؟ راستش شنیدم اپلای برای I140 ارتباطی به ویزا نداره اما خیلی مطمئن نیستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_mk نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    من و خانومم هر دو دانشجو هستیم در امریکا و من میخواستم برای NIW-EB2 اقدام کنم. یک سوال داشتم و ممنون میشم که کسانی که اطلاعات دقیق دارند من رو راهنمایی کنند
    با توجه به اینکه ما هر دو با ویزای سینگل در امریکا هستیم اگر الان برای EB2 اقدام کنم و تابستون خانومم بخواد بره ایران، احتمال داره که به خانومم ویزا ندند؟ راستش شنیدم اپلای برای I140 ارتباطی به ویزا نداره اما خیلی مطمئن نیستم
    من ساکن کانادا هستم و بعد از فایل کردن I-140 دو بار برای ویزای B1/B2 اپلای کردم و هردوبار هم ویزا گرفتم وارد آمریکا شدم.
    توصیه ای که وکیل به من کرد این بود که بعد از فایل کردن I-140 در دو مرحله اقدام برای ویزا و اقدام برای ورود به خاک آمریکا، آفیسر ویزا و آفیسر CBP مرز باید متقاعد بشن.

این پیغامهای رد و بدل شده بین من و وکیل بود (وکیلی که من و اکثر دوستان ساکن آمریکام یا فعال در این انجمن باهاش کار کردیم Victora Chen بوده):

I am planning to apply for NIV to attend and present my research work at a conference in Feb. 2017 in Florida.
    Does applying for NIV affect my I-140 NIW application? How difficult would it be to obtain NIV and enter the US?

Will you be applying for a B1/B2 visitor visa?
    If so, your pending I-140 alone should not affect your visa application and vice versa if your stay in the US will be temporary and you will return to your home country at the end of your temporary stay. You should be able to demonstrate that your stay in the US will be temporary, e.g., have a set itinerary for your stay, book a round trip ticket, maintain strong ties to your home country (residence, family, employment) etc. The issuance of your visa and your entry to the US will be up to the discretion of the US consular/border officer.

برای مورد شما که F1/F2 هستش بهتره با وکیل مشورت کنید. ممکنه آفیسرها در هر کدوم از مراحل گیر بدن. توصیه شخصی من اینه که در این شرایط ریسک نکنید و فایل کردن I-140 رو بعد از برگشتن از آمریکا انجام بدید.

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

چرا concurrent اقدام نمیکنید؟
    بعد از چند ماه براتون EAD و AP میاد. هم میتونید کار کنید هم سفر بدون ویزا.
    البته ریسک هست و مشکلات خودشا داره. اما به هر حال خطرش کمتر از 140 خالی هست
    نقل قول نوشته اصلی توسط got نمایش پست ها
    من ساکن کانادا هستم و بعد از فایل کردن I-140 دو بار برای ویزای B1/B2 اپلای کردم و هردوبار هم ویزا گرفتم وارد آمریکا شدم.
    توصیه ای که وکیل به من کرد این بود که بعد از فایل کردن I-140 در دو مرحله اقدام برای ویزا و اقدام برای ورود به خاک آمریکا، آفیسر ویزا و آفیسر CBP مرز باید متقاعد بشن.

این پیغامهای رد و بدل شده بین من و وکیل بود (وکیلی که من و اکثر دوستان ساکن آمریکام یا فعال در این انجمن باهاش کار کردیم Victora Chen بوده):

I am planning to apply for NIV to attend and present my research work at a conference in Feb. 2017 in Florida.
    Does applying for NIV affect my I-140 NIW application? How difficult would it be to obtain NIV and enter the US?

Will you be applying for a B1/B2 visitor visa?
    If so, your pending I-140 alone should not affect your visa application and vice versa if your stay in the US will be temporary and you will return to your home country at the end of your temporary stay. You should be able to demonstrate that your stay in the US will be temporary, e.g., have a set itinerary for your stay, book a round trip ticket, maintain strong ties to your home country (residence, family, employment) etc. The issuance of your visa and your entry to the US will be up to the discretion of the US consular/border officer.

برای مورد شما که F1/F2 هستش بهتره با وکیل مشورت کنید. ممکنه آفیسرها در هر کدوم از مراحل گیر بدن. توصیه شخصی من اینه که در این شرایط ریسک نکنید و فایل کردن I-140 رو بعد از برگشتن از آمریکا انجام بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamigili نمایش پست ها
    سلام
    با تشکر از راهنمایی های خوبتون.
    ما 21 نوامبر مصاحبه داریم. میشه بگید تو جواب سوال اصلی به آفیسر چی گفتید.
    سوالات چالشی دیگه چی بود؟
    مدارک تمام مقاطع رو از شما خواستن؟
    سپاس

سلام
    سوالات ما با سوالات يه خانم ديكه كه همون روز بوديم خيلي تفاوت داشت ولي از من پرسيد:
    ١- ميخاي بري امريكا چيكار كني؟!
    ٢- پوزيشنت پيد هست؟! كه خوب نبود و گفتم نه! ولي جاب افر از ايران تقريبا غيرممكنه
    ٣- پس از كجا ميخاين امرار معاش كنين؟! گفتم بعد از ٦ ماه مطمئنم ميتونم كار پيدا كنم
    ٤- از همسرم پرسيد چرا معاف شدي؟
    ٥- بهش گفت هم رشته و هم تخصص همسرت هستي؟!

گفت تبريك ميگم با درخواست ويزاي شما موافقت شده و شما قطعا به امريكا ميرين ولي يك سري كار اداري هست كه بايد انجام بشه فقط روال اداري هست و نگران نباشين
    ما امروز يا فردا به شما ايميل ميزنيم هر چه زودتر جواب بدين اين روال اداري شما زودتر به جريان ميفته

همون روز عصر ايميل ٦ سوالي را دريافت كرديم
    برگشتيم ايران ايميل و حواب داديم
    همين
    موفق باشيد اصلا هم استرس نداشته باشين واقعا چيز نگران كننده و سختي نبود

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    سلام
    سوالات ما با سوالات يه خانم ديكه كه همون روز بوديم خيلي تفاوت داشت ولي از من پرسيد:
    ١- ميخاي بري امريكا چيكار كني؟!
    ٢- پوزيشنت پيد هست؟! كه خوب نبود و گفتم نه! ولي جاب افر از ايران تقريبا غيرممكنه
    ٣- پس از كجا ميخاين امرار معاش كنين؟! گفتم بعد از ٦ ماه مطمئنم ميتونم كار پيدا كنم
    ٤- از همسرم پرسيد چرا معاف شدي؟
    ٥- بهش گفت هم رشته و هم تخصص همسرت هستي؟!

گفت تبريك ميگم با درخواست ويزاي شما موافقت شده و شما قطعا به امريكا ميرين ولي يك سري كار اداري هست كه بايد انجام بشه فقط روال اداري هست و نگران نباشين
    ما امروز يا فردا به شما ايميل ميزنيم هر چه زودتر جواب بدين اين روال اداري شما زودتر به جريان ميفته

همون روز عصر ايميل ٦ سوالي را دريافت كرديم
    برگشتيم ايران ايميل و حواب داديم
    همين
    موفق باشيد اصلا هم استرس نداشته باشين واقعا چيز نگران كننده و سختي نبود

سوال دومتون و فراموش كردم جواب بدم
    فقط اخرين مدرك تحصيلي من و گرفت و به مدرك همسرم عليرغم اينكه همراهمون بود كاري نداشت
    مقاطع قبلي را هم نگرفت

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

متاسفانه مجدد این محدودیت براه افتاد:
    Earlier today, the 9th Circuit issued an order staying the Hawaii district court's temporary restraining order against entry restrictions on nationals from Iran, Syria, Yemen, Libya, Somalia, and Chad, except as to foreign nationals who have a credible claim of a bona fide relationship with a person or entity in the United States.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)