صفحه 4 از 70 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

سلام

بنده مقطع دکتری هستم و بزودی دفاع می کنم.

3 مقاله ISI
    14 Pub-Med
    4 Scopus

50 تا سایتیشن
    دارم

عنوان استعدادهای درخشان

عنوان سومی در مسابقه کشوری تنیس روی میز

مجری چندین طرح پژوهشی

می خواستم بدونم آیا واجد شرایط برای extraordinary ability هستم؟

1. آیا self-citation ها هم معیاری برای این ارزش یابی هست؟ و یا اینکه تنها citation هایی براشون مهمه که از طرف دیگران باشد.

2. ممکن هست راهنمایی بفرمایید اولین اقدام برای extraordinary ability چیست؟ آیا اول باید فرم I-140 را پر کنم؟ میشه لطفا مراحل اقدام رو بگین

3. به نظر کسانی که تجربه دارن آیا بهتر است اول برای ویزاهایی نظیر J اقدام بشه و بعد برای این نوع ویزا اقدام کرد؟

بسیار ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر / دانشگاه علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط shahr2831 نمایش پست ها
    سلام ضمن تبریک به شما. سوالم این بود که شما مطمئن هستید پس از مصاحبه وارد پروسه کلیرنس نخواهید شد؟
    بله. در این نوع ویزا این مرحله از کار (شامل بک گراند چک و غیره) در حین بررسی پرونده انجام میشه. در حال حاضر گرین کارت هم توسط NVC برای ما صادر شده و شماره ها تعلق گرفته. فقط مدیکال می مونه که اون رو باید به سفارت آمریکا در ابوظبی تحویل بدیم. همون روز بسته ای دریافت خواهیم کرد که باهاش وارد آمریکا می شیم. پس از ورود بسته رو به دفتر مخصوص ادارۀ مهاجرت تحویل می دیم و بستۀ دیگه ای دریافت خواهیم کرد. (این پروسه ای هست که یکی از همکارانم به تازگی طی کرده و خردادماه امسال وارد آمریکا شده)

نقل قول نوشته اصلی توسط hesgan نمایش پست ها
    بله. در این نوع ویزا این مرحله از کار (شامل بک گراند چک و غیره) در حین بررسی پرونده انجام میشه. در حال حاضر گرین کارت هم توسط NVC برای ما صادر شده و شماره ها تعلق گرفته. فقط مدیکال می مونه که اون رو باید به سفارت آمریکا در ابوظبی تحویل بدیم. همون روز بسته ای دریافت خواهیم کرد که باهاش وارد آمریکا می شیم. پس از ورود بسته رو به دفتر مخصوص ادارۀ مهاجرت تحویل می دیم و بستۀ دیگه ای دریافت خواهیم کرد. (این پروسه ای هست که یکی از همکارانم به تازگی طی کرده و خردادماه امسال وارد آمریکا شده)
    شما کاملا" مطمئن هستید که پروسه این نوع ویزا ( EB1 , EB2 ) کلیرنس نداره ؟
    ویرایش توسط chemistnobel : August 30th, 2016 در ساعت 02:03 PM

Junior Member

سلام دوستان می خواستم بدونم با داشتن قرارداد ۱ ساله از یک کمپانی در آمریکا ویزای کار چند ساله صادر می شه
    ؟ و آیا امکان تمدید ویزا کار بعد از ۱ سال بدون خروج از آمریکا وجود داره؟ ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام کیس من EB2/NIW است. در تاریخ 17 ژوئن در آنکارا همراه با همسر و فرزندم مصاحبه داشتیم. به من و همسرم کلیرنس خورد. در تاریخ 29 آگوست آپدیت (به قول دوستان مهاجرسرا) دوخطی داشتیم. در پاسخ دوستی که فرموده بودند چون EB1 هستند به ایشان کلیرنس نمی خورد باید بگم در فروم EB1 مهاجرسرا کسانی که از طریق EB1 اقدام کرده اند و بهشان کلیرنس خورده است، هستند. در این نوع ویزا هم ممکن است کلیرنس شامل فرد بشود.

Junior Member

با سلام و تبریک خدمت دوستانی که موفق به اخذ این نوع ویزا شدند. دوستان می تونن اسم دفتر حقوقی که اقدام کردند رو معرفی کنند؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر / دانشگاه علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط shahr2831 نمایش پست ها
    سلام کیس من EB2/NIW است. در تاریخ 17 ژوئن در آنکارا همراه با همسر و فرزندم مصاحبه داشتیم. به من و همسرم کلیرنس خورد. در تاریخ 29 آگوست آپدیت (به قول دوستان مهاجرسرا) دوخطی داشتیم. در پاسخ دوستی که فرموده بودند چون EB1 هستند به ایشان کلیرنس نمی خورد باید بگم در فروم EB1 مهاجرسرا کسانی که از طریق EB1 اقدام کرده اند و بهشان کلیرنس خورده است، هستند. در این نوع ویزا هم ممکن است کلیرنس شامل فرد بشود.

سلام و عرض ارادت. بله درست می فرمایید. در مجموع نمیشه یک الگوی ثابت رو پیدا کرد که برای همه مصداق داشته باشه. پارامترهای زیادی هست که روی مدت زمان و شرایط تاثیر میذاره.

به امید موفقیت همۀ دوستان.

دوستان برای مشاهده وضعیت و روند بررسی پرونده ویزاهای مهاجرتی سایرین می تونید از سایت زیر استفاده کنید.
    www.trackitt.com

پیش فرض دوست عزیز ، ضمن تبریک بابت این موفقیت ، می خواستم اگر امکان داره شرکت مهاجرتی و یا وک

نقل قول نوشته اصلی توسط adiadi نمایش پست ها
    سلام بر شما
    من موفق به گرفتن گرین کارت از طریق EB2 شدم
    برای این نوع ویزا لازم است حداقل مدرک لیسانس داشته باشید. مدارک بالاتر مثل کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی برای گرفتن این ویزا بهتر است. شما علاوه بر داشتن مدرک تحصیلی، لازم است در رشته و یا شغل خود شخص برجسته ای باشید. مثلا اختراع ثبت شده در مراکز مورد تایید بین المللی داشته باشید یا دارای تعدادی مقاله ISI باشید که این مقالات توسط دیگران مورد ارجاع (رفرنس دهی یا Citation) قرار گرفته باشند. تجربیات شخصی من اینکه، اینجانب مدرک دکترای تخصصی دارم و چند سال است عضو هیات علمی دانشگاه در ایران هستم اما بیش از 40 مقاله ISI و حدود 100 مورد citation داشتم. رزومه و مدارک خود را حدود یک سال و نیم قبل برای یک وکیل در آمریکا ارسال کردم و کارها نسبتا خوب پیش رفت. اوایل آذر ماه 1394 در سفارت آمریکا در آنکارا مصاحبه شدم. همان انگشت نگاری و مصاحبه مثل سایر دوستان و اواسط دی ماه نتیجه مصاحبه مشخص شد و چند روز قبل هم دوباره به آنکارا آمدم و پاسپورت را تحویل سفارت دادم تا ویزا در آن قرار گیرد.
    دوست عزیز ، ضمن تبریک این موفقیت ، می خواستم اگر امکان داره نام و مشخصات شرکت مهاجرتی و یا وکیلی که از طریق اون اقدام کردید را معرفی نمائید ، با تشکر

با سلام و تبریک ، اگر امکان داشته باشه می خواستم وکیلتون رو معرفی کنید تا بتونیم از طریق اون اقدام کنیم .با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)