صفحه 43 از 70 نخستنخست ... 333435363738394041424344454647484950515253 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 421 تا 430 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط A_ardeshiry نمایش پست ها
    ای کاش اگر کسی تو این مرحله با وکیلی قرارداد داره بیاد و با دید خیرخواهانه بگه که وکیلش چی نوشته برای گرفتن ویور تا حداقل بدونیم تو چه مایه هایی باید دلیل آورد برای اون سه مورد.
    به نظر من حتی وکیلا هم دقیق نمیدونن شرایط جدید چیه و چه الزاماتی داره!! احتمالا چندین نفر قربانی میشن تا وکیلها یاد بگیرن و شرایط شفاف تر بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

یعنی اکسپرس اقدام کردید؟ EB-1 بودید؟ که ۴۰ روزه یا اینکه عادی اقدام کردید؟ زمان ریاست جمهوری جدید یا قبلی؟ والا تو مکاتباتش که می گه فقط قبل از سابمیت Ds-260 قبول وکالت می کنه و بعدش نه. آخه قینتشم زیادهُ تقریبا ۱۰۰۰ تا واسه اپلیکنت اصلی و برای هر همراه هم ۷۰۰ تا. چه خبره مگه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    سلام به نظرتون بهش بگیم الانه وکیلمون بشه برای این مرحله قبول نمیکنه؟ چون سفارت و رفتیم دیگه نمیشه وکالتمون و قبول کنه؟

وکیل من هم ویکتوریا چن بود تو مرحله فایل کردن برای من که دستش هم سبک بود کمتر از 40 روز I140 من اپرو شد!

Junior Member

سلام به نظرتون بهش بگیم الانه وکیلمون بشه برای این مرحله قبول نمیکنه؟ چون سفارت و رفتیم دیگه نمیشه وکالتمون و قبول کنه؟

وکیل من هم ویکتوریا چن بود تو مرحله فایل کردن برای من که دستش هم سبک بود کمتر از 40 روز I140 من اپرو شد!
    نظر خوبیه
    پیشنهاد بدین. اگه قبول کرد اطلاع بدید

Junior Member

در سایت DOS و در خصوص منع ویزا مورد زیر را هم نوشته که بیان میکنه که نیازی به تهیه نامه و اپلیکیشن و این چیزها نیست
    As specified in the Proclamation, consular officers may issue a visa based on a listed waiver category to nationals of countries identified in the PP on a case-by-case basis, when they determine: that issuance is in the national interest, the applicant poses no national security or public safety threat to the United States, and denial of the visa would cause undue hardship. There is no separate application for a waiver. An individual who seeks to travel to the United States should apply for a visa and disclose during the visa interview any information that might demonstrate that he or she is eligible for a waiver.
    https://travel.state.gov/content/tra...ouncement.html
    در خصوص افرادی هم که مصاحبه رفتن و الان در AP هستن متن زیر را نوشته. لذا بنظرم اگر کسی در AP رد نشه احتمالا یک سری سوالات بعد از اتمام AP براش ایمیل میشه و پاسخ به اونها مبنای تصمیم آفیسر خواهد بود.

If your visa application was refused under Section 221(g) pending updated supporting documents or administrative processing, you should proceed to submit your documentation. After receiving any required missing documentation or completion of any administrative processing, the U.S. embassy or consulate where you were interviewed will contact you with more information.

https://travel.state.gov/content/tra...ouncement.html

دلیلم برای نظرم متن زیره که نوشته سازمانهای مسوول باید یک دستورالعمل تهیه کنن که چه کسانی شامل معافیت میشن. بعد طبق اون دستورالعمل آفیسر از شما سوال میپرسه
    The Secretary of State and the Secretary of Homeland Security shall coordinate to adopt guidance addressing the circumstances in which waivers may be appropriate for foreign nationals seeking entry as immigrants or nonimmigrants.
    https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2017/09/24/enhancing-vetting-capabilities-and-processes-detecting-attempted-entry

بنابراین خیلی بعید میدونم که آفیسر سلیقه ای رفتار کنه و تصمیم بگیره. وگر نه هر کسی به طرقی میتونه ثابت کنه که شامل undue hardship میشه

اما کلا من امیدوار هستم که این معافیتها شامل EB1 و NIW بشه. باید فقط صبر کرد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

دوستان فکر می کنید اگر آفر ریسرچ پوزیشن یا پست داک داشته باشیم و استاد مربوطه یک نامه خیلی خوب بنویسه که نشون بده به تخصص ما خیلی نیاز داره و وجود ما خیلی به پیشرفت علم و اقتصاد آمریکا کمک می کنه می تونه آفسیر رو مجاب کنه که به ما ویزا بده و از تراول بن چشم پوشی کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamigili نمایش پست ها
    نظر خوبیه
    پیشنهاد بدین. اگه قبول کرد اطلاع بدید
    سلام
    متاسفانه قبول نکرد وکیلم باشه. جواب چن:

Unfortunately due to our current case load, we are only allowing clients to retain us to assist with their immigrant visa applications before the DS-260 is submitted. Since you have already submitted your DS-260 we cannot be retained to assist you. We wish you the best of luck with your immigrant visa application.

Junior Member

یعنی اکسپرس اقدام کردید؟ EB-1 بودید؟ که ۴۰ روزه یا اینکه عادی اقدام کردید؟ زمان ریاست جمهوری جدید یا قبلی؟ والا تو مکاتباتش که می گه فقط قبل از سابمیت Ds-260 قبول وکالت می کنه و بعدش نه. آخه قینتشم زیادهُ تقریبا ۱۰۰۰ تا واسه اپلیکنت اصلی و برای هر همراه هم ۷۰۰ تا. چه خبره مگه.
    من EB2 بودم ولی express و نمیدونم چون چن فایل کرده برام من هم اون موقع ها اصلا دقت نکردم
    فقط میدونم 14 اکتبر فایل شدم 21 نوامبر اپرو
    من زمان اوباما فایل شدم ولی اکتبر امسال رفتم سفارت در نتیجه ap خدامیدونه کی تموم بشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

با سلام
    فکر میکنم چون EB2 بودید حالت express نداره. ولی خیلی خوب و زود تایید شد.
    سوالی کخ برام پیش اومده اینه که بعد از اپرو٬ کی ایمیل ارسال مدارک به NVC اومد و شما کی ارسال کردیدو می خوام بدونم که این تایم بخاطر تاخیر ارسال یا نقص مدارک بوده یا کلا همین حدودا زمان می بره؟
    با تشکر

من EB2 بودم ولی express و نمیدونم چون چن فایل کرده برام من هم اون موقع ها اصلا دقت نکردم
    فقط میدونم 14 اکتبر فایل شدم 21 نوامبر اپرو
    من زمان اوباما فایل شدم ولی اکتبر امسال رفتم سفارت در نتیجه ap خدامیدونه کی تموم بشه

Junior Member

با سلام
    فکر میکنم چون EB2 بودید حالت express نداره. ولی خیلی خوب و زود تایید شد.
    سوالی کخ برام پیش اومده اینه که بعد از اپرو٬ کی ایمیل ارسال مدارک به NVC اومد و شما کی ارسال کردیدو می خوام بدونم که این تایم بخاطر تاخیر ارسال یا نقص مدارک بوده یا کلا همین حدودا زمان می بره؟
    با تشکر

منداولش اینجوریه مدارک و میفرستین NVC حدود ۱۲ هفته بعد نامه را دریافت میکنین که مدارک بررسی شده و کامل بوده
    بعد قاعدتا به فاصله یک و نیم ماه تا نهایتا ۲ ماه باید برین سفارت
    برای من این بخش طولانی شد و حدود ۴ ماه طول کشید چون خوردیم به اگوست و سپتامیر که این دو ماه کتگوری ما برگشت به غقبه و وقت داده نمیشه

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

سلام به همگی!
    کسی توی این دو سه هفته نرفته برای مصاحبه سفارت؟ لطفا بیایید از تجربه مصاحبه و نقاط قوت و احیانا نقص پروندتون بگید تا بقیه دوستان بتوانند استفاده کنند. یا بفرمایید تجربه افرادی را که تو اون روز با شما توسفارت بودن چطور بود!
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)