صفحه 44 از 70 نخستنخست ... 343536373839404142434445464748495051525354 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

سلام. مصاحبه من و خانواده اوایل آوریل بود. AP برای من خورد. ازون موقع سایت سفارت در ارمنستان رو چک میکردیم و هر هفته یه تعداد Case number میذاشتن که کلیر شدید و بیایین ویزاهاتون رو بدیم. الان یه ماهی میشه که کلا اون قسمت خالیه و هیچ کیس جدیدی رو نذاشتن. اگر از دوستان فردی اخیرا کلیر شده لطفا اطلاع بدید. واقعا وضعیت نگران کننده ایه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samadg نمایش پست ها
    سلام. مصاحبه من و خانواده اوایل آوریل بود. AP برای من خورد. ازون موقع سایت سفارت در ارمنستان رو چک میکردیم و هر هفته یه تعداد Case number میذاشتن که کلیر شدید و بیایین ویزاهاتون رو بدیم. الان یه ماهی میشه که کلا اون قسمت خالیه و هیچ کیس جدیدی رو نذاشتن. اگر از دوستان فردی اخیرا کلیر شده لطفا اطلاع بدید. واقعا وضعیت نگران کننده ایه.
    سلام
    از بعد از بن ۳ اون قسمت خالی شده
    پیشنهادم بهتون اینه توی سایت ceac کیستون و دنبال کنید
    اخرین اپدیتتون و ببینین
    این که دو خطی یا اور شدین و بررسی کنید
    قاعدتا ولی کلیید هم بشیم احتمال داره ازمون ویور بخان. البته خود افیسر بر اساس کیس و اطلاعاتمون هم میتونه تصمیم بگیره

Junior Member

سلام
    از بعد از بن ۳ اون قسمت خالی شده
    پیشنهادم بهتون اینه توی سایت ceac کیستون و دنبال کنید
    اخرین اپدیتتون و ببینین
    این که دو خطی یا اور شدین و بررسی کنید
    قاعدتا ولی کلیید هم بشیم احتمال داره ازمون ویور بخان. البته خود افیسر بر اساس کیس و اطلاعاتمون هم میتونه تصمیم بگیره

Junior Member

سلام دوستان عزیز. من یه سوال داشتم که خیلی ممنون میشم پاسخ بدین. من 8 فوریه مصاحبه دارم در سفارت آمریکا توی کوالالامپور. چون 6 ساله اینجا زندگی میکنم. از طریق National interest waiver اقدام کرده بودم که approved شد. الان نمیدونم به عنوان waiver چی باید ارائه بدم. چون case من خودش در راستای منافع ملی آمریکاس. برای hardship چی باید بگم؟

متشکرم

Junior Member

در مورد ویور هم با چن تماس گرفتم گفتند نمیتونند کمک کنند چون فرم دی اس رو خودم ارسال کردم. از دوستان تا حالا ویور به سفارت فرستادن؟

Junior Member

در مورد ویور هم با چن تماس گرفتم گفتند نمیتونند کمک کنند چون فرم دی اس رو خودم ارسال کردم. از دوستان تا حالا ویور به سفارت فرستادن؟
    من هم به چن ایمیل زدم قبول نکرد
    من منتظرم ببینم سفارت چیزی میخاد یا نه
    چون الان AP هستیم منتظرم ببینم چی میشه
    امیدوارم این بن مسخره برداشته بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط KKAATTY نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز. من یه سوال داشتم که خیلی ممنون میشم پاسخ بدین. من 8 فوریه مصاحبه دارم در سفارت آمریکا توی کوالالامپور. چون 6 ساله اینجا زندگی میکنم. از طریق National interest waiver اقدام کرده بودم که approved شد. الان نمیدونم به عنوان waiver چی باید ارائه بدم. چون case من خودش در راستای منافع ملی آمریکاس. برای hardship چی باید بگم؟

متشکرم
    بخش مشکل برای کیس های ما همون هاردشیپ هست وگرنه NIW بودنمون که اپرو شده. مگر پوزیشن مشخصی تو امرکا داشته باشین بگین من نرم اون و از دست میدم
    یا دلیلی مشابه
    امیدوارم تا زمان مصاحبه شما این بن برداشته بشه

Junior Member

ما هم راهی مصاحبه هستیم. برای ویورر دنبال راهی هستیم.
    با اینکه اقامت کانادا داریم و در تمام دستورات اجرایی گفته شده ویور به صورت خودکار اعمال میشه ولی بستگی به نظر آفیسر ممکنه نامه ویور بخان.

Junior Member

سلام
    من به دفتر وکالت##### ایمیل زدم و در مورد ویور پرسیدم.
    همچنین کفتم که تو مرحله ap هستم. جواب زیر رو داد:
    Hi Mohammad,Thank you for your email. We are very sorry to hear that the embassy refused your case.

You may apply for a waiver and try to persuade the embassy to issue your visas. However, please note that we filed 4 waivers this past month for visa applicants around the world. In each instance, the applicant reported to us that the consulate did not look at the waiver documents. Rather, the consulate had refused the visa before the person had a chance to even submit their documents.

If you still want us to assist you with filing for a waiver, we can. But please understand that we are not aware of a single waiver having been granted.

We are currently in the process of working with lawyers around the country to determine how we should handle this moving forward.

Emily Astfalk
    Legal Assistant

ویرایش توسط rtrt : March 6th, 2018 در ساعت 04:41 AM دلیل: حذف نام شرکت

ApplyAbroad Senior Veteran
    Apdentist آواتار ها

https://www.bloomberg.com/news/artic...rt-u-s-economy
    برای ویور میتونید به حرف این استاد دانشگاه هم رفر کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)