صفحه 5 از 70 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط fereshtemousav نمایش پست ها
    با سلام و تبریک ، اگر امکان داشته باشه می خواستم وکیلتون رو معرفی کنید تا بتونیم از طریق اون اقدام کنیم .با تشکر
    من از طریق این وکیل از داخل امریکا برای NIW اقدام کردم و الان کیسم در جریانه ولی از کار وکیل تا اینجا راضی هستم و دوستم هم تازگی از همین طریق گرین کارتش رو گرفته. وبسایتش رو چک کنید پر از اطلاعات مفید هست.

http://www.wegreened.com/eb1_niw_app...upZRoCOzPw_wcB

نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    من از طریق این وکیل از داخل امریکا برای NIW اقدام کردم و الان کیسم در جریانه ولی از کار وکیل تا اینجا راضی هستم و دوستم هم تازگی از همین طریق گرین کارتش رو گرفته. وبسایتش رو چک کنید پر از اطلاعات مفید هست.

http://www.wegreened.com/eb1_niw_app...upZRoCOzPw_wcB
    Yes! I didn't work with her (Victoria Chen) and I wasn't fully satisfied with my lawyer. I know a lot of friends who have worked with Victoria or already working with her. She is more expensive, but she is very organized and does her job well.
    Thanks for sharing

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    Yes! I didn't work with her (Victoria Chen) and I wasn't fully satisfied with my lawyer. I know a lot of friends who have worked with Victoria or already working with her. She is more expensive, but she is very organized and does her job well.
    Thanks for sharing
    همونطورکه شما گفتید خیلی منظم هستند و یک وبسایت خیلی عالی برای پیگیری کیس ها دارند. هزینه هم 4800 دلار البته برای من گارانتی برگشت کامل پول در صورت denial هم دادند.

Junior Member

سلام دوستان

میشه راهنمایی کنین کسی که از ایران برای NIW اقدام کرده و I140 او تایید شده، چقدر از زمان ارسال مدارک به NVC چقدر طول میکشه برای مصاحبه صدا کنن؟

به جر شناسنامه، سند ازدواج، کارت خدمت آیا مدرک دیگری هم لازمه؟ سو پیشینه چطور؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tgorji نمایش پست ها
    با سلام و تبریک خدمت دوستانی که موفق به اخذ این نوع ویزا شدند. دوستان می تونن اسم دفتر حقوقی که اقدام کردند رو معرفی کنند؟
    من از طريق دفترحقوقي ويكتوريا چن wegreened.com براي ويزاي eb2/NIW اقدام كردم. كارشون خيلي دقيق و عاليه. اول رزومه شما رو ميبينم و اگر اوكي بدن كه ميشه، صددرصد ميشه. درضمن كلا ٤٨٠٠ دلار ميگيره اونم اگر كيس موفق نشه همه رو برميگردونه.
    براي كيس ما دقيقا ٩ ماه طول كشيد و الان حدود دو هفته است كه approval گرفتيم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط as_vender نمایش پست ها
    سلام.

ضمن تبریک به شما. می شود لطف کنید بگویید رشته تحصیلی شما چه بود که موفق شدید از این طریق گرین کارت بگیرید؟ بعد هم چقدر زمان کلیرنس شما طول کشید؟

ممنون

من هم به شماتبریک میگم
    میشه بفرمایید هزینه مربوط به وکیل حدودا چقدر است ؟
    متشکرم

نقل قول نوشته اصلی توسط alinana نمایش پست ها
    من از طريق دفترحقوقي ويكتوريا چن wegreened.com براي ويزاي eb2/NIW اقدام كردم. كارشون خيلي دقيق و عاليه. اول رزومه شما رو ميبينم و اگر اوكي بدن كه ميشه، صددرصد ميشه. درضمن كلا ٤٨٠٠ دلار ميگيره اونم اگر كيس موفق نشه همه رو برميگردونه.
    براي كيس ما دقيقا ٩ ماه طول كشيد و الان حدود دو هفته است كه approval گرفتيم.
    Congratulations!!
    By "approval" do you mean you got your petition (I-140) accepted? Or you have already received your green card? I-140 petition usually takes 3-4 month.
    Shane Parker is another lawyer and is cheaper than Victoria Chen (he charged 3,000 two years ago) although he is not as organized as Victoria. I know there are still people who prefer Shane as he is cheaper.
    One other thing is that usually your I-140 will approve and lawyers don't work on a case which has low chance. Also I know people who never paid a cent to lawyers and got green card through EB2 path.

Good luck

Junior Member

بالاخره جواب سر نه ماه اومد و كيس تاييد شد. وكيل : ويكتوريا چن

Member pooriya2014 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.sc in Biomedical Engineering islamic azad university

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaad نمایش پست ها
    بالاخره جواب سر نه ماه اومد و كيس تاييد شد. وكيل : ويكتوريا چن
    تبريك ، براي مصاحبه هم ايشون پلن خاصي دارن؟ چون الان كليرنسا خيلي افزايش پيدا كرده........

Junior Member

اون چيزي كه من ديده بودم يه فايل راهنما برا روز مصاحبه بود راستش هنوز تاييد از سمت وكيل به من اعلام نشده و من تاييدم رو خودم تو سايت uscis ديدم هنوز نامه به وكيل نرسيده .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)