صفحه 50 از 70 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657585960 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط dan7ali نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من یک ماهی هست که جواب NIW مثبت آمده و برای nvc هم فایل کردم با توجه به اینکه دوباره قانونی وضع شده که ورود ملیت ایران و 5 کشور دیگه به امریکا ممنوع شده است وضعیت الان ما به چه شکل میشه البته من تمام کارها را دارم با وکیل پیش می برم
    خیلی ممنون میشم اگر توضیحی به ما بدید
    Hi,
    I a in the same boat, could you please kindly let me know if you submit any affidavit support? did they ask u at job offer? thank you vey much

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_ardeshiry نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوالی داشتم اینکه العان من برایEB-2NIW) GC) اقدام کردم و هنوز I-140 approval نیومده (نزدیک به دو ماه و نیم میشه)٬ خواستم بدونم العان می تونم اگر job offer داشته باشم از یک دانشگاه توی امریکا و اونها بتونن برام برای ویزای H اقدام کنند. من می تونم این کارو بکنم با توجه به تاخیراتی که در روند GC ها پیش اومده؟
    Hi I am in the same boat, yes you can ask them to apply for H1B, I got my H1B and I did my interview on 8th November I am in AP since then, it is 5 months now I have approved I-140 but I did not apply for consular processing yet

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط got نمایش پست ها
    ما هم راهی مصاحبه هستیم. برای ویورر دنبال راهی هستیم.
    با اینکه اقامت کانادا داریم و در تمام دستورات اجرایی گفته شده ویور به صورت خودکار اعمال میشه ولی بستگی به نظر آفیسر ممکنه نامه ویور بخان.
    Hi I am in the same boat, Did you attend your interview? Did they ask you to submit any waivers? Did you have any job offers?

Thank you very much

Junior Member

دوست گرامی حتما Reschedule کنید. وقتی برید مونتریال بلافاصله نامه Refuse میدن دستتون . چون شامل ویور نمیشید احتمال ریجکت هم ممکنه باشه. آفیسر در روز مصاحبه من با داشتن اقامت دایم کانادا و جاب افر رسمی امضا شده و سابقه کاری در امریکا به سختی گفت ویور در نظر میگیره برام. اونم با در نظر گرفتن اینکه به زودی سیتیزن کانادا میشدم. الان هم که کپی پاسپورت کانادا رو فرستادم بهم میگن هنوز در AP هستی. چون IV در حال پردازشه TN1 هم که یک روزه میتونستم در مرز آمریکا بگیرم دیگه الان نمیتونم به راحتی بگیرم.
    Dear got,
    I a nth same boat,could you please kindly let me know if they asked for waiver Thank you.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasberry نمایش پست ها
    Dear got,
    I a nth same boat,could you please kindly let me know if they asked for waiver Thank you.
    ویور رو آفیسر فقط با توجه به شرایط شما خودش در نظر میگیره و اعمال میکنه. شما اصلا نیازی برای نامه ندارید.
    شرایط شما برای ویور چطوره؟
    شرایط شما برای معاف Exempt چطوره؟
    دو ملیتی هستید؟
    اقامت دایم کانادا دارید و قراره مونتریال برید برای مصاحبه؟
    سابقه کاری در آمریکا دارید؟
    جاب آفر دارید؟
    خویشاوند درجه یک دارید؟
    کمی بیشتر توضیح بدید.

Junior Member

ویور رو آفیسر فقط با توجه به شرایط شما خودش در نظر میگیره و اعمال میکنه. شما اصلا نیازی برای نامه ندارید.
    دو ملیتی هستید؟
    جاب آفر دارید؟
    خویشاوند درجه یک دارید؟
    کمی بیشتر توضیح بدید.
    Thak you so much for your quick response. I am permanent resident and I have job offer and I have applied for H1B visa stamp in Toronto consulate my interview was in November. My I-140 NIW was approved in July 2018 and NVC asked me to send them the necessary documents in October 2017 to schedule an interview in Montral, I am waiting for my H1B stamp but If I didn't get it till June I have plan to send the necessary documents to NVC

Do they condsider the job offer, PR card as waiver

Than you vey much for you help?

Junior Member

دو ملیتی هستید؟
    جاب آفر دارید؟
    خویشاوند درجه یک دارید؟
    کمی بیشتر توضیح بدید.

Dear got,
    What is the difference between waiver and exemption?

Thank you very muh.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasberry نمایش پست ها
    Thak you so much for your quick response. I am permanent resident and I have job offer and I have applied for H1B visa stamp in Toronto consulate my interview was in November. My I-140 NIW was approved in July 2018 and NVC asked me to send them the necessary documents in October 2017 to schedule an interview in Montral, I am waiting for my H1B stamp but If I didn't get it till June I have plan to send the necessary documents to NVC

Do they condsider the job offer, PR card as waiver

Than you vey much for you help?
    شرایط ما فکر کنم تقریبا یکیه. شما بین E21 و H1 قرار دارید. من هم بین E21 و O1 گیر کرده بودم. با داشتن اقامت دایم کانادا و جاب آفر آفیسر براتون ویور در نظر خواهد گرفت.

Junior Member

شرایط ما فکر کنم تقریبا یکیه. شما بین E21 و H1 قرار دارید. من هم بین E21 و O1 گیر کرده بودم. با داشتن اقامت دایم کانادا و جاب آفر آفیسر براتون ویور در نظر خواهد گرفت.
    Dear got
    thank you so much for your response
    yes as i have approved I-140 NIW i have applied for H1B stam on November 8th 2017
    and since then i am in administrative processing I recevid an email from NVC on October 30th 2017 to send them the necessary documents
    but i did not send them yet as i think i have time till October 2018 an i am waiting for my H1B visa stamp i think it is better i get my H1 B visa stamp and enter the US and then apply for I-485 i think it would be faster i need to start my job as soon as possible because myemployer is waiting for me since November

my concern is that i do not know how long this administrative processing takes i am in administrative processing since November
    if i send the necessary documents to NVC and the schedule an interview for me they put me again in AP i think

and meanwhile if i get my H1B visa stamp ido not know if i can apply for I485 in the US while i have an open IV file in the Montreal?

Because i have to start my job in the US as soon as i get my H1B visa stamp
    that is why i did not send the necessary documents to NVC and i did not pay immigration fee and i did not submit DS260 yet

i don’t know i am doing right?
    what do you think?

could you please guide me?

thank you very much

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    سلام
    سوالات ما با سوالات يه خانم ديكه كه همون روز بوديم خيلي تفاوت داشت ولي از من پرسيد:
    ١- ميخاي بري امريكا چيكار كني؟!
    ٢- پوزيشنت پيد هست؟! كه خوب نبود و گفتم نه! ولي جاب افر از ايران تقريبا غيرممكنه
    ٣- پس از كجا ميخاين امرار معاش كنين؟! گفتم بعد از ٦ ماه مطمئنم ميتونم كار پيدا كنم
    ٤- از همسرم پرسيد چرا معاف شدي؟
    ٥- بهش گفت هم رشته و هم تخصص همسرت هستي؟!

گفت تبريك ميگم با درخواست ويزاي شما موافقت شده و شما قطعا به امريكا ميرين ولي يك سري كار اداري هست كه بايد انجام بشه فقط روال اداري هست و نگران نباشين
    ما امروز يا فردا به شما ايميل ميزنيم هر چه زودتر جواب بدين اين روال اداري شما زودتر به جريان ميفته

همون روز عصر ايميل ٦ سوالي را دريافت كرديم
    برگشتيم ايران ايميل و حواب داديم
    همين
    موفق باشيد اصلا هم استرس نداشته باشين واقعا چيز نگران كننده و سختي نبود
    Hi
    could you please let me know if you got your visa?

thank you very much

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)