صفحه 51 از 70 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط got نمایش پست ها
    شرایط ما فکر کنم تقریبا یکیه. شما بین E21 و H1 قرار دارید. من هم بین E21 و O1 گیر کرده بودم. با داشتن اقامت دایم کانادا و جاب آفر آفیسر براتون ویور در نظر خواهد گرفت.
    Dear got
    Regarding my H1B visa, when i did my interview in November the visa officer did not ask me any documents i
    received the questionaire in email format similar to ds -5535 in March, exactly 4 months since my interview date and my case last updated date changd but my status is still administrative processing

I don’t know why they send me this questionaire 4 months after my interview

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samadg نمایش پست ها
    سلام. مصاحبه من و خانواده اوایل آوریل بود. AP برای من خورد. ازون موقع سایت سفارت در ارمنستان رو چک میکردیم و هر هفته یه تعداد Case number میذاشتن که کلیر شدید و بیایین ویزاهاتون رو بدیم. الان یه ماهی میشه که کلا اون قسمت خالیه و هیچ کیس جدیدی رو نذاشتن. اگر از دوستان فردی اخیرا کلیر شده لطفا اطلاع بدید. واقعا وضعیت نگران کننده ایه.
    Dear Samadg
    Did you get your visa?
    How long have you been in administrative processing? Thank you very much

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamigili نمایش پست ها
    سلام
    من به دفتر وکالت##### ایمیل زدم و در مورد ویور پرسیدم.
    همچنین کفتم که تو مرحله ap هستم. جواب زیر رو داد:
    Hi Mohammad,Thank you for your email. We are very sorry to hear that the embassy refused your case.

You may apply for a waiver and try to persuade the embassy to issue your visas. However, please note that we filed 4 waivers this past month for visa applicants around the world. In each instance, the applicant reported to us that the consulate did not look at the waiver documents. Rather, the consulate had refused the visa before the person had a chance to even submit their documents.

If you still want us to assist you with filing for a waiver, we can. But please understand that we are not aware of a single waiver having been granted.

We are currently in the process of working with lawyers around the country to determine how we should handle this moving forward.

Emily Astfalk
    Legal Assistant

Dear mamigili

Did you get your visa? Are you still in administrative processing?

could you please kindly update us?
    Thank you very much

Junior Member

بله ۱۲ ژانویه انجام دادیم و رفتیم AP و بعد از یک هفته ایمیل گرفتیم برای فرستادن اطلاعات مربوط به DS-5535.
    Dear got,

when i did my H1B interview the visa officer gave me a green letter/slip written administrative processing.
    ?Did they give you any letter
    Thank you very much

Junior Member

شرایط ما فکر کنم تقریبا یکیه. شما بین E21 و H1 قرار دارید. من هم بین E21 و O1 گیر کرده بودم. با داشتن اقامت دایم کانادا و جاب آفر آفیسر براتون ویور در نظر خواهد گرفت.
    Dear got,
    A couple of weeks ago, i talked to an iranian attorney and he said our AP is probably pending to this week court on 25th April but it seems their decision will be announced in June. Did the officer tell you any time frame regarding AP? It is very difficult to wait till June

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nheydari نمایش پست ها
    به ما گفت تبريك ميگم شما قطعا به امريكا ميرين ولي AP هست كه حدود ٢ ماه طول ميكشه

از همسرم هم فقط پرسيد چرا سربازي معاف شدي؟!
    ايا تخصصت با همسرت يكيه؟!

بسيار خوش برخورد و با ملايمت و با ملاحظه صحبت كرد
    Hi
    Congratulations!

Did you get your visa?
    How long have you been in administrative processing?

thank you very much

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_ardeshiry نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک سوالی داشتم اینکه العان من برایEB-2NIW) GC) اقدام کردم و هنوز I-140 approval نیومده (نزدیک به دو ماه و نیم میشه)٬ خواستم بدونم العان می تونم اگر job offer داشته باشم از یک دانشگاه توی امریکا و اونها بتونن برام برای ویزای H اقدام کنند. من می تونم این کارو بکنم با توجه به تاخیراتی که در روند GC ها پیش اومده؟
    Hi
    yes you can
    i am in the same boat
    i have applied for H1B visa stamping in November and i am in administrative processing since then

i am thinking to apply for immigrant visa

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tgorji نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسخ شما...واقعاً همین طوره که می فرمایید؟ یعنی بخاطر عدم پیدا کردن شغل تو آمریکا، آفیسر ریجکت نمی کنه؟ پس اگه پرسید: می خواهی آمریکا رفتی چیکار کنی؟ بگیم: میخوام تو همین فیلد تخصصیم کار پیدا کنم؟ میگه خب، چرا الان که خارج آمریکا هستی پیدا نکردی؟ (من برا پست داک کلی نامه تقاضا فرستادم ولی هنوز هیچ جوابی نیومده. می ترسم بر فرض که پتیشنم قبول بشه و رسیدم آمریکا، هنوز شغلی نداشته باشم و نتونم کار پیدا کنم)
    They will ask for job offer

Junior Member

با سلام به دوستان گرامى. ممنون ميشيم اگر دوستانى كه گفتند در AP هستند ما را در اينجا update كنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nicole11ir نمایش پست ها
    با سلام به دوستان گرامى. ممنون ميشيم اگر دوستانى كه گفتند در AP هستند ما را در اينجا update كنند.
    Hi
    i am in AP since November 2017

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)