صفحه 53 از 70 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط A_ardeshiry نمایش پست ها
    با عرض تبریک به شما می شه یه هیستوری از پروسه خودتون بزارید من ندیدم توی پست هاتون نوی این پیچ که کیستون چی بود و کی و کجا مصاحبه رفتید و ... فقط دیدم انگار دو ملیتی بودید! ملیت دومتون کجا بود و هرمورد دیگه ای که فگر می کنید می تونه مفید باشه برامون.
    مرسی زیاد
    Mr Ardeshiri
    did you got your visa stamp?
    did they ask you for job offer?

thank you

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasberry نمایش پست ها
    Mr Ardeshiri
    did you got your visa stamp?
    did they ask you for job offer?

thank you
    Hi
    My i-140 approved close to 3 weeks ago and I am waiting for email from NVC or department of state currently.
    best

Junior Member

Hi
    My i-140 approved close to 3 weeks ago and I am waiting for email from NVC or department of state currently.
    best
    Congratulations
    Where is your interview?
    do you have sny idea how long the administrative processing takes?

thank you

Junior Member

با عرض تبریک به شما می شه یه هیستوری از پروسه خودتون بزارید من ندیدم توی پست هاتون نوی این پیچ که کیستون چی بود و کی و کجا مصاحبه رفتید و ... فقط دیدم انگار دو ملیتی بودید! ملیت دومتون کجا بود و هرمورد دیگه ای که فگر می کنید می تونه مفید باشه برامون.
    مرسی زیاد
    بله پست اول من به دليل پينگليش بودن دليت شد.ماكيسمون EB2-NIW بودو از نيوزيلند روى پاس نيوزيلند اقدام كرديم. ٢٣ ژانويه مصاحبه داشتيم و تا مارچ تاريخ ما هيچ آپديتى نداشت و از وكيل خواستيم كه پيگيرى كنه چون عملا ٦٠ روز گذشته بود. بعد از پيگيرى اون هر هفته دوشنبه تاريخ همسرم تغيير پيدا كرد البته تاريخ من و بچمون تا مدتها بدون تغيير بود كه از ٢٣آپريل براى هر ٣ مون يكى شد و در نهايت تاريخ من و بچمون از AP به Ready تبديل شد و بعد از يك روز دوباره همه AP شد و حدود يك ساعت بعد همه issued شد و نيم ساعت بعد تماس گرفتند كه پكيجهاتون را خودتون ميتونيد تحويل بگيريد يا پست بشه كه ما ترجيحا خودمون تحويل گرفتيم. واقعا پرسه استرس زايى هست اميدوارم كه به زودى اين پرسه براى همه به پايان برسه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nicole11ir نمایش پست ها
    بله پست اول من به دليل پينگليش بودن دليت شد.ماكيسمون EB2-NIW بودو از نيوزيلند روى پاس نيوزيلند اقدام كرديم. ٢٣ ژانويه مصاحبه داشتيم و تا مارچ تاريخ ما هيچ آپديتى نداشت و از وكيل خواستيم كه پيگيرى كنه چون عملا ٦٠ روز گذشته بود. بعد از پيگيرى اون هر هفته دوشنبه تاريخ همسرم تغيير پيدا كرد البته تاريخ من و بچمون تا مدتها بدون تغيير بود كه از ٢٣آپريل براى هر ٣ مون يكى شد و در نهايت تاريخ من و بچمون از AP به Ready تبديل شد و بعد از يك روز دوباره همه AP شد و حدود يك ساعت بعد همه issued شد و نيم ساعت بعد تماس گرفتند كه پكيجهاتون را خودتون ميتونيد تحويل بگيريد يا پست بشه كه ما ترجيحا خودمون تحويل گرفتيم. واقعا پرسه استرس زايى هست اميدوارم كه به زودى اين پرسه براى همه به پايان برسه.
    Hi
    did they ask you to answer questionaire ds-5535?

thank you

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rasberry نمایش پست ها
    Hi
    did they ask you to answer questionaire ds-5535?

thank you
    we filled out a form with these information when the loyer submitted document to the embassy. But not exactly the same form.

Junior Member

سلام می خواستم بدانم که آیا با شرایط جدید پیش آمده که دادگاه فرمان تراول ترامپ را تایید کرده، آیا یکی مثل من که دانشجوی دکتری آمریکا هست می تونه ویزای EB-1 یا EB-2 بگیره؟(پاسپورت ایرانی)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali2551 نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدانم که آیا با شرایط جدید پیش آمده که دادگاه فرمان تراول ترامپ را تایید کرده، آیا یکی مثل من که دانشجوی دکتری آمریکا هست می تونه ویزای EB-1 یا EB-2 بگیره؟(پاسپورت ایرانی)
    در ادامه می خواستم ذکر کنم که ویزای F1 بنده august 2018 صادر می شود

Junior Member

آخرین امید هم ناامید شد این همه زمان و هزینه رفت که رفت. . . .

Junior Member

سلام دوستان
    برای EB-2چند تاتوصیه نامه لازم هستش؟من ویزام f-1هستش و میخواستم برای EB-2 اقدام کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)