صفحه 6 از 70 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaad نمایش پست ها
    بالاخره جواب سر نه ماه اومد و كيس تاييد شد. وكيل : ويكتوريا چن
    سلام دوست عزیز،
    تبریک میگم.
    جواب پتیشن I-140 براتون اومده و ۹ ماه طول کشیده؟ یا اپلیکیشن I-485 شما قبول شده و منظورتون از تایید کیس، فرم ۴۸۵ هست؟

Junior Member

سلام ممنونم کیس ما eb2 بود و i-140 بعد ۹ ماه تایید شد . من ایرانم و i-485 نداشتم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaad نمایش پست ها
    سلام ممنونم کیس ما eb2 بود و i-140 بعد ۹ ماه تایید شد . من ایرانم و i-485 نداشتم.
    مرحله بعد از پذیرفته شدن پتیشن اقدام برای گرین کارت هست. در حقیقت با پذیرش این پتیشن شما برای گرفتن گرین کارت دیگه نیازی به داشتن یک employer که برای گرین کارت شما اپلای کنه ندارید. فرم I-485 همون تقاضای گرین کارت هست که به همراه اون انگشت نگاری و معاینات پزشکی باید انجام بشه. معمولا این مرحله بیشتر طول میکشه.

۹ ماه برای پذیرفته شدن پتیشن خیلی طولانی هست و معمولا اینجا ماکزیمم تا سه ماه جواب پتیشن I-140 میاد. البته من نمیدونم برای بچه هایی که از ایران اقدام میکنن شاید طولانی تر باشه زمان بررسی. اما چک کنید با دفتر ویکتریا چن و مطمئن بشید که همه چیز برای شما مسیر عادی خودش را طی میکنه.

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    مرحله بعد از پذیرفته شدن پتیشن اقدام برای گرین کارت هست. در حقیقت با پذیرش این پتیشن شما برای گرفتن گرین کارت دیگه نیازی به داشتن یک employer که برای گرین کارت شما اپلای کنه ندارید. فرم I-485 همون تقاضای گرین کارت هست که به همراه اون انگشت نگاری و معاینات پزشکی باید انجام بشه. معمولا این مرحله بیشتر طول میکشه.

۹ ماه برای پذیرفته شدن پتیشن خیلی طولانی هست و معمولا اینجا ماکزیمم تا سه ماه جواب پتیشن I-140 میاد. البته من نمیدونم برای بچه هایی که از ایران اقدام میکنن شاید طولانی تر باشه زمان بررسی. اما چک کنید با دفتر ویکتریا چن و مطمئن بشید که همه چیز برای شما مسیر عادی خودش را طی میکنه.

موفق باشید
    نه. براي كسي كه خارج آمريكاست بعد تاييد I-140 پروسه ويزا وجود داره و تاييد I-140 از uscis ميره به مركز ملي ويزا. اين پروسه برا كسي كه داخل امريكاست متفاوته و بعد يا همزمان با اون I-485 بايد تاييد شه.

سلام دوستان
    کسی می دونه از مدارکی که بعد از قبول شدن I 140 باید برای NVC ارسال بشه گواهی سوء پیشینه هم لازمه یا نه؟

Junior Member

https://travel.state.gov/content/vis...ry/IR.html#fn2

با سلام مال ايران معتبر نيست و لازم هم نيست. همچنين دوستان هيچ احتياجي به گرفتن تاييد دادگستري و وزارت امور خارجه رو ترجمه هاشون ندارن.

Junior Member

سلام دوستان. پتیشن من برای NIW دوماهه اکسپت شد. DS260 رو هم پر کردم. الان میخوام مدارک رو برای NVC بفرستم. کسی میدونه مدارک مالی هم نیاز هستش یا نه؟
    من فقط دارم عقدنامه و شناسنامه و کارت پایان خدمت و مدارک تحصیلی رو میفرستم. مدرک دیگه ای هم نیازه؟
    ممنون میشم جواب منو بدید

اپدیت جدید برای این ویزا اومده

USCIS Proposes Rule to Welcome International Entrepreneurs

Release Date: August 26, 2016

https://www.uscis.gov/news/news-rele...-entrepreneurs

https://www.uscis.gov/sites/default/...793250_OFR.pdf

https://www.justice.gov/eoir/page/file/920996/download

Matter of DHANASAR , Petitioner
    Decided December 27, 2016
    U.S. Department of
    Homeland Security
    U.S. Citizenship and Immigration Services
    Administrative Appeals Office
    The world is not in your books and maps, it’s out thereGandalf /Hobbit
    The Road goes ever on and on -- Down from the door where it began ,,,Now far ahead the Road has gone -- And I must follow, if I can ,, Pursuing it with eager feet -- Until it joins some larger way ,,, Where many paths and errands meet --And whither then? I cannot say **** Bilbo baggins , lord of the rings by JRR TOLKIEN

با سلام
    من خودم می خواهم برای eb1 اقدام کنم. از دوستان کسی می تونه کمک کنه؟ من فرم i-140 رو پر کردم اما می خوام از کامل بودنش مطمین بشم. لطفا راهنمایی کنید.

Junior Member mehdi67 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها

موفق باشید
    من از ویکتوریا چن پرسیدم خودش میگفت حداقل 9 ماه طول میکشه و عادیه.
    مثل اینکه میشه هر دو فرم 140 و 485 رو با هم بفرستیم که اینجوری کل پروسه در صورت تایید حدودا 9 ماه تموم میشه. ولی یه کم ریسکیه. کسی هست که هر دو فرم رو با هم همزمان فرستاده باشه؟
    “It’s not knowing what to do; it’s doing what you know.” Tony Robbins"

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)