صفحه 60 از 70 نخستنخست ... 105051525354555657585960616263646566676869 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

سلام جناب danali عزیز.من دانا هستم و از قبل برای ویزای niw اقدام کردم اما در خاک ایران.پدرم هم برنده لاتاری گرین کارت شده سه سال پیش.میخواستم برای راهنمایی و مشاوره از شما بپرسم آیا شما هم از خاک ایران اقدام کردید؟! و اینکه گفتید خواهر و برادرتون ساکن هستند یعنی گرین کارت داشتند یا نه سیتیزن بودن؟!.میخواستم باز از شما بپرسم اگر زحمتی نیستش که مگه داشتن کسی در اونجا مزیتی هستش؟!حتی اگر خواهر و برادر باشند؟!اگر به من کمکی بکنید و راهنماییم بکنید یک دنیا ممنونتون میشم.با تشکر.دوست جدید شما اگر افتخار بدید.دانا.

Junior Member

سلام به دوستان.من یه سوال داشتم.با این تفاصیلی که دوستان گفتند یعنی وضع ویزای niw الان وضع بهتری پیدا کرده و دوستانی که از قبل اقدام کردند و پروسشون طول کشیده دارند به نتیجه میرسند؟!ممنون میشم اگر کسی از دوستانی که از شرایط به تازگی اطلاع داره یه جواب و توضیحی بده و از تجربش بگه.حقیقتش من از خاک ایران اقدام کردم و پدرم هم برنده لاتاری گرین کارت شده سه سال پیش.پرونده من در پروسه هستش.میخواستم بدونم با توجه به شرایط حال حاضر و اینکه پدر من برنده لاتاری گرین کارت شده یکسال پیش و مسافرتی هم به اونجا اشته من چقدر شانس دارم و اینکه آیا شانسم بیشتر میشه یا نه؟!میخواستم بدونم هنوز وضعیت ویزای مهاجرتی niw یا eb بصورت کلی بد هستش و افراد شانس کمی دارند یا نه بهتر شده؟!با تشکر از همه دوستان.منتظر کمک و راهنمایی و تجربه دوستان با تجربه تر هستم.

Junior Member

راستی دوستان چرا کسی جواب این سوال من رو نداد؟!
    میخواستم بپرسم اگر پدر یا مادر یکی از کسانی که برای ویزای niw اقدام کرده برنده گرین کارت لاتاری چند سال پیش شده باشه آیا تاثیری در جواب مثبت سفارت و گرفتن ویزای فرد متقاضی از سفارت داره یا نه؟!چون پدر من سه سال پیش برنده گرین کارت لاتاری شد و از طرفی شنیدم ایرانیهای دو تابعیتی و کسانی که از خارج از خاک ایران اقدام میکنند شانس خیلی بیشتری در گرفتن ویزا از سفارت در این شرایط بد دارند گفتم شاید اگر یکی از والدین فرد متقاضی ویزای niw برنده گرین کارت لاتاری شده باشه تاثیر مثبتی داشته باشه.چون در دادن ویزا انتساب خانوادگی با افراد درجه یک بسیار موثره میگن و خیلیها با توجه به گرین کارت پدر و مادر و همسرشون اقدام میکنند برای گرفتن ویزا و ورود به امریکا.باز هم خیلی میبخشید سوالاتم زیاد و طولانی شد.با تشکر فراوان از افراد با تجربه ای که به ما تازه کارها اطلاعات مفید و حیاتی میدن.در ضمن پرونده من در مرحله اول اپروو شده.گفتم اگر این هم بگم خالی از لطف نیستش.اما توسط هیچ وکیلی اقدام نکردم و پرونده توسط پسر خالم به اداره مهاجرت در اونجا تحویل داده شد.دیگه نمیدونم این هم در روند کار و موفقیت یا عدم موفقیت من موثر هستش یا نه!با تشکر از کمک دوستان بسیار عزیز در این فروم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dan7ali نمایش پست ها
    با سلام
    قبلا چن 3 مدل قرارداد می بست اول مثل شما کاملا گارانتی می کرد یعنی اگر کیس شما رد می شد به صورت کامل پول شما را برمی گرداند . دوم گارانتی نمی کرد یعنی در صورت رد شدن کیس پولی به شما تعلق نمی گرفت و سوم که اصلا کیس را قبول نمی کرد.
    البته اصل ماجرا از nvc میشه که بعد از قبولی niw است وقت سفارت و گرفتن گرین کارت و .... است برای هر قسمت 5000 دلار بوده
    سلام جناب danali.من در این فروم چند تا سوال مهم از شما پرسیدم که امید داشتم با توجه به تجربتون جواب بدید و کمک بکنید.یه سوال اضافه تر هم داشتم و اون اینکه آیا شما از خاک ایران اقدام کردید؟!فقط یک تابعیت داشتید؟!و بعد اگر کیس کسی با موفقیت برای ویزای niw مواجه نشه باز میتونه اقدام بکنه مثل ویزای دانشجویی؟!کیس شما هم ویزای niw و eb بود؟!اگر به سولاتم جواب بدید یه دنیا ممنونتون میشم.با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط A_ardeshiry نمایش پست ها
    سلام
    ۱- وکیل بر حسب تجربه می تواند مرحله اول سا همان اپرووال ۱۴۰ را حدس بزند و به نظرم ۳۰-۴۰ درصد پایینه!
    ۲-العان گیرم که شما مرحله اول اپروو شوید٬ با توجه به تراول بن درصد بین ۱-۵٪ ویزای مهاجرتی می گیرند که ممکن است تازه آنها دوملیتی باشند و استثنا هستند و از طرفی دیگر براساس ویور ویزا می گیرند.
    ۳-به دوستانی که هنوز وارد این پروسه اقامتی نشده اند بالای ۱۰۰٪ توصیه می شود از خارج از آمرکا وارد این پروسه نشوند و شما العان می توانید با ویزای دانشجویی یا فرصت مطالعاتی وارد آمریکا شوید(البته باید حائز شرایط ویزا باشید) و بهد از ۹۰ روز می توانید تغییر استاسوس بدهید دز همونجا و برای گرین کارت اقدام کنید و شامل تراول بن هم نمی شود.
    ۴-اکیدا توصیه می شود زمان٬ پول و اعصاب و روان خود را با درگیر شدن در این پروسه هدر ندهید و اگر واقعا قصد مهاجرت کامل دارید اول بروید دانشجویی یا فرصت و اصلا شاید خوشتان نیامد و اگر اوکی بودید از اونجا پیگیر اقامت باشید.
    سلام جناب اردشیری.ممنون از جوابتون.من فقط میخواستم بگم من مرحله اول اپروو شدم و سوالاتم برای مراحل بعد بود.حقیقتا من از قبل اقدام کردم.میخواستم بدونم کل پروسه چقدر زمان میبره؟!و اگر کسی موفق نشه میتونه از نو اقدام بکنه مثل ویزای دانشجویی؟!در ضمن کسی از دوستان به من گفت ویزای niw رد شدن به معنای تام نداره و حتی بعد از رد شدن باز ادم میتونه اقدام بکنه و پی گیر مساله باشه و با سماجت میشه به نتیجه رسید حتی بعد از رد شدن.میخواستم ببینم راست گفتند این جناب؟!!با تشکر زیاد از کمک و راهنماییتون جناب اردشیر خان عزیز و گرامی.

Junior Member

داشتن فامیل در اونجا بهتر از هیچیه. شاید برای گرفتن waiver کمک کنه. بسته بنظر افسر

نقل قول نوشته اصلی توسط daanaa نمایش پست ها
    سلام جناب danali عزیز.من دانا هستم و از قبل برای ویزای niw اقدام کردم اما در خاک ایران.پدرم هم برنده لاتاری گرین کارت شده سه سال پیش.میخواستم برای راهنمایی و مشاوره از شما بپرسم آیا شما هم از خاک ایران اقدام کردید؟! و اینکه گفتید خواهر و برادرتون ساکن هستند یعنی گرین کارت داشتند یا نه سیتیزن بودن؟!.میخواستم باز از شما بپرسم اگر زحمتی نیستش که مگه داشتن کسی در اونجا مزیتی هستش؟!حتی اگر خواهر و برادر باشند؟!اگر به من کمکی بکنید و راهنماییم بکنید یک دنیا ممنونتون میشم.با تشکر.دوست جدید شما اگر افتخار بدید.دانا.

Junior Member

طبق قانون اگر کسی برای ویزای مهاجرتی اقدام کرده باشه دیگه احتمال گرفتن ویزای غیرمهاجرتیش نزدیک صفر میشه.

سلام جناب danali.من در این فروم چند تا سوال مهم از شما پرسیدم که امید داشتم با توجه به تجربتون جواب بدید و کمک بکنید.یه سوال اضافه تر هم داشتم و اون اینکه آیا شما از خاک ایران اقدام کردید؟!فقط یک تابعیت داشتید؟!و بعد اگر کیس کسی با موفقیت برای ویزای niw مواجه نشه باز میتونه اقدام بکنه مثل ویزای دانشجویی؟!کیس شما هم ویزای niw و eb بود؟!اگر به سولاتم جواب بدید یه دنیا ممنونتون میشم.با تشکر.

Junior Member

از برخی افراد جاب آفر طلب کردن.
    از برخی ها هم خواستن فرم دی اس 5535 را پر و ارسال کنن

سلام به دوستان.من یه سوال داشتم.با این تفاصیلی که دوستان گفتند یعنی وضع ویزای niw الان وضع بهتری پیدا کرده و دوستانی که از قبل اقدام کردند و پروسشون طول کشیده دارند به نتیجه میرسند؟!ممنون میشم اگر کسی از دوستانی که از شرایط به تازگی اطلاع داره یه جواب و توضیحی بده و از تجربش بگه.حقیقتش من از خاک ایران اقدام کردم و پدرم هم برنده لاتاری گرین کارت شده سه سال پیش.پرونده من در پروسه هستش.میخواستم بدونم با توجه به شرایط حال حاضر و اینکه پدر من برنده لاتاری گرین کارت شده یکسال پیش و مسافرتی هم به اونجا اشته من چقدر شانس دارم و اینکه آیا شانسم بیشتر میشه یا نه؟!میخواستم بدونم هنوز وضعیت ویزای مهاجرتی niw یا eb بصورت کلی بد هستش و افراد شانس کمی دارند یا نه بهتر شده؟!با تشکر از همه دوستان.منتظر کمک و راهنمایی و تجربه دوستان با تجربه تر هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lakestan نمایش پست ها
    داشتن فامیل در اونجا بهتر از هیچیه. شاید برای گرفتن waiver کمک کنه. بسته بنظر افسر
    سلام جناب lakestan.ممنون از کمک و راهنماییتون.اما چیزی که بعضی دوستان گفتند با نظر شما کمی متفاوته.من این میدونم که اقوام درجه یک ملاک هستند نه عمو و عمه و خاله و....بعد سوال من این بود که منظور از داشتن اقوام درجه بک در خاک آمریکا اینه که اون فرد سیتیزن باشه یا اگر گرین کارت داشته باشه و یا برنده لاتاری گرین کارت هم باشه برای افسر کافی هستش.منظور سوال من در حقیقت این بود.با تشکر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lakestan نمایش پست ها
    طبق قانون اگر کسی برای ویزای مهاجرتی اقدام کرده باشه دیگه احتمال گرفتن ویزای غیرمهاجرتیش نزدیک صفر میشه.
    باز هم از جوابتون ممنون جناب lakestan عزیز و گرامی.اما منظور من اقدام برای ویزای دانشجویی نبود.منظورم این بود که اگر کسی پرونده ویزای مهاجرتی niw رد بشه باز از نو میتونه اقدام بکنه.یعنی اینکه در مرحله اول اپروو بشه و مدارک رو اداره مهاجرت با اسناد قبول بکنه و اگر بعد در سفارت به دلیل نقص مدارک یا هر بهانه دیگه ای که افسر میاره پرونده رد بشه و ویزا niw رو نگیریم باز میتونیم اقدام بکنیم.یعنی چند بار بعد رد شدن توسط سفارت میتونیم اقدام بکنیم و دنباله پرونده رو بگیریم؟!سوال من در حقیقت این بود.چون گویا در حال حاضر بسیاری به دلیل بهانه گیریهای افسرها رد میشند مخصوصا افرادی که از خاک ایران اقدام کردند.سوال من این بود که در صورت نگرفتن ویزا و رد شدن به هر دلیلی در سفارت تا کی و چند بار میشه سماجت کرد و پی کار رو گرفت؟!با تشکر بسیار از دوستانی که کمک و راهنماییشون همیشه با ما کمک کرده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)