صفحه 61 از 70 نخستنخست ... 115152535455565758596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

نقل قول نوشته اصلی توسط Lakestan نمایش پست ها
    از برخی افراد جاب آفر طلب کردن.
    از برخی ها هم خواستن فرم دی اس 5535 را پر و ارسال کنن
    جناب لاکستان.باز نگفتید وضعیت بهتر شده یا نه.آیا هنوز فرمان مهاجرتی ترامپ برقرار هستش؟!و وضعیت بد هستش برای ایرانیها مخصوصا ایرانیهایی که از خاک ایران اقدام میکنند؟!چون جایی خوندم اصلا ویزای مهاجرتی صادر نمیشه!بعد خواستن جاب آفر اگر اشتباه نکنم تقریبا غیر ممکنه.چون برای ایرانیها در خاک ایران امکانش نیتسش.درسته؟!این فرم دی اس 5535 چی هستش؟!شنیده بودم برای برندگان لاتاری درخواست میشه.یعنی اگر این فرم رو خواستند و ما هم پر کردیم دیگه همه چی حله و کارها مثل دوره اوباما انجام میگیره؟!خوشحال میشم کسی از دوستان که اطلاع درستی داره و به تازگی تجربه داره درباره وضعیت ویزای مهاجرتی niw توضیح بده و بگه وضع به بدی چند ماه پیش هستش یا بهتر شده؟!آیا چیزی تغییر کرده؟!آیا فرمان مهاجرتی ترامپ برای ایرانیان تغییری کرده و بهتر شده؟!همسر من سال پیش اسفند ماه مصاحبش بود و تا الان موندیم.من خودم هم پروندم در اداره مهاجرت اپروو شده.برای همین منتظر نظر و تجربه دوستان درمورد وضعیت الان و موجود شدم.بعضی دوستان میگند وضع بهتر شده.میخواستم بدونم تجربیات و دانسته دوستان هم همین تایید میکنه؟!و اینکه ارتباط نزدیک فامیلی منظور سیتیزن بودن افراد درجه یک فامیل هستش یا تنها اقامتشون و اینکه برنده لاتاری گرین کارت شده باشند یا گرین کارت داشته باشند کفایت میکنه.چون پدر من سه سال پیش برنده گرین کارت لاتاری شده بود.با تشکر از همه دوستان عالم و اگاه.

Junior Member

سلام. لکستان هستم.
    این پرسش شما پرسش من و خیلی از دوستان دیگه هم هست. در اینترنت که چیزی براش پیدا نکردم هر چی جستجو کردم در طی چند سال گذشته.
    اما حدسم اینه تا زمانی که قوانین مهاجرتی همین قوانین کنونی باشه اپرووال شما معتبر باشه.
    قبل از این داستان منع مهاجرت کلا کسی در ویزای مهاجرت رد نمی شد مگر افراد کمی بدلایل کلیرنس و ....
    اما در شرایط کنونی و قانون منع مهاجرت حدسم اینه که اگر کسی بدلیل این قانون رفیوز شد بتونه بعد از برداشتن منع مجددا درخواست احیای پروندش را بده. حدسم اینه. در اینترنت چیزی براش نیافتم

نقل قول نوشته اصلی توسط daanaa نمایش پست ها
    باز هم از جوابتون ممنون جناب lakestan عزیز و گرامی.اما منظور من اقدام برای ویزای دانشجویی نبود.منظورم این بود که اگر کسی پرونده ویزای مهاجرتی niw رد بشه باز از نو میتونه اقدام بکنه.یعنی اینکه در مرحله اول اپروو بشه و مدارک رو اداره مهاجرت با اسناد قبول بکنه و اگر بعد در سفارت به دلیل نقص مدارک یا هر بهانه دیگه ای که افسر میاره پرونده رد بشه و ویزا niw رو نگیریم باز میتونیم اقدام بکنیم.یعنی چند بار بعد رد شدن توسط سفارت میتونیم اقدام بکنیم و دنباله پرونده رو بگیریم؟!سوال من در حقیقت این بود.چون گویا در حال حاضر بسیاری به دلیل بهانه گیریهای افسرها رد میشند مخصوصا افرادی که از خاک ایران اقدام کردند.سوال من این بود که در صورت نگرفتن ویزا و رد شدن به هر دلیلی در سفارت تا کی و چند بار میشه سماجت کرد و پی کار رو گرفت؟!با تشکر بسیار از دوستانی که کمک و راهنماییشون همیشه با ما کمک کرده.

Junior Member

ویزا صادر میشه اما محدود و در صورت استثنا بودن و معافیت و ...
    جاب آفر هم از خاک ایران سخته ولی غیرممکن نیست. خیلی ها گرفتن.
    اون فرم 5535 هم فرمی است که در صورت درخواست افسر باید پر کنید و براشون ایمیل کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط daanaa نمایش پست ها
    جناب لاکستان.باز نگفتید وضعیت بهتر شده یا نه.آیا هنوز فرمان مهاجرتی ترامپ برقرار هستش؟!و وضعیت بد هستش برای ایرانیها مخصوصا ایرانیهایی که از خاک ایران اقدام میکنند؟!چون جایی خوندم اصلا ویزای مهاجرتی صادر نمیشه!بعد خواستن جاب آفر اگر اشتباه نکنم تقریبا غیر ممکنه.چون برای ایرانیها در خاک ایران امکانش نیتسش.درسته؟!این فرم دی اس 5535 چی هستش؟!شنیده بودم برای برندگان لاتاری درخواست میشه.یعنی اگر این فرم رو خواستند و ما هم پر کردیم دیگه همه چی حله و کارها مثل دوره اوباما انجام میگیره؟!خوشحال میشم کسی از دوستان که اطلاع درستی داره و به تازگی تجربه داره درباره وضعیت ویزای مهاجرتی niw توضیح بده و بگه وضع به بدی چند ماه پیش هستش یا بهتر شده؟!آیا چیزی تغییر کرده؟!آیا فرمان مهاجرتی ترامپ برای ایرانیان تغییری کرده و بهتر شده؟!همسر من سال پیش اسفند ماه مصاحبش بود و تا الان موندیم.من خودم هم پروندم در اداره مهاجرت اپروو شده.برای همین منتظر نظر و تجربه دوستان درمورد وضعیت الان و موجود شدم.بعضی دوستان میگند وضع بهتر شده.میخواستم بدونم تجربیات و دانسته دوستان هم همین تایید میکنه؟!و اینکه ارتباط نزدیک فامیلی منظور سیتیزن بودن افراد درجه یک فامیل هستش یا تنها اقامتشون و اینکه برنده لاتاری گرین کارت شده باشند یا گرین کارت داشته باشند کفایت میکنه.چون پدر من سه سال پیش برنده گرین کارت لاتاری شده بود.با تشکر از همه دوستان عالم و اگاه.

Junior Member

سلام برای گرفتن ویزا از طریق niw 3 شرط را باید در waiver رعایت کنید تا از قانون ترامپ معاف بشید
    1 رد ورود شما منجر به سختی های ناخوشایند خواهد شد
    2 ورود شما تهدیدی برای امنیت امریکا نخواهد بود
    3 و به نفع منافع ملی امریکا خواهید بود
    من از ایران اقدام کردم داشتن فامیل درجه یک مزیت حساب میشه ولی به گفته چن کیس قوی نخواهد بود فقط خوبی فامیلی این است که اگر روش دیگری را امتحان کنید دیگه نمی تونید از فامیل استفاده کنید
    اگر با niw اقدام کنید یعنی مهاجرتی اقدام کردید و در سیستم ثبت میشه و طبیعتا برای ویزای دیگه به مشکل خواهید خورد
    ببینید این موضوع مال وقتی است که niw قبول میشید ولی به عنوان یک ایرانی اجازه ورود ندارید اونوقت از فامیلی استفاده می کنید به عنوان اولین هارد شیپ

Junior Member

سلام. ازتون فرم ds-5535 را هم خواستن؟
    اگر بله لطفا بفرمائید حین مصاحبه بود یا چند ماه بعد از مصاحبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dan7ali نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان
    من پارسال اواخر فرودین برای اینتر ویو رفتم و هارد شیپ را که چن آماده کرده بود تحویل دادم هفته پیش ایمیلی از سفارت مبنی بر اینکه ایا جاب افر داری دریافت کردم. آیا به نظر شما معنی خوبی داره ؟و اینکه من نتوستم جاب پیدا کنم و فقط لیستی از ایمیل های مکاتبه را دادم به نظر شما چجوری می تونم جاب آفر پیدا کنم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Lakestan نمایش پست ها
    سلام. ازتون فرم ds-5535 را هم خواستن؟
    اگر بله لطفا بفرمائید حین مصاحبه بود یا چند ماه بعد از مصاحبه؟
    یله تقریبا 10 ماه بعد

Junior Member

دوستان
    ممنونم میشم اگه کسی که برای ویزای EB2 اقدام کردن و یا ویزا گرفتن یک update از خودشون بدن . حداقل میشه فهمید اصلا واسه کسی visa صادر میکنن یا نه .
    من دسامبر ۲۰۱۷ واسه مصاحبه به پاریس رفتم.dual nationality هم هستم. از اون موقع ویزای من در AP هستش . هر ۲ ماه هم به سفارت ایمیل میزنم و میگن توی AP هستش و نمیدونن چقد طول میکشه . ظاهر هم فقط روی کاغذ dual nationality از travel ban معاف هست .
    اگر کسی هم نظری داره خوشحال میشم راهنمای کنه که چکاری میشه کرد .

نقل قول نوشته اصلی توسط AAAAA63 نمایش پست ها
    دوستان
    ممنونم میشم اگه کسی که برای ویزای EB2 اقدام کردن و یا ویزا گرفتن یک update از خودشون بدن . حداقل میشه فهمید اصلا واسه کسی visa صادر میکنن یا نه .
    من دسامبر ۲۰۱۷ واسه مصاحبه به پاریس رفتم.dual nationality هم هستم. از اون موقع ویزای من در AP هستش . هر ۲ ماه هم به سفارت ایمیل میزنم و میگن توی AP هستش و نمیدونن چقد طول میکشه . ظاهر هم فقط روی کاغذ dual nationality از travel ban معاف هست .
    اگر کسی هم نظری داره خوشحال میشم راهنمای کنه که چکاری میشه کرد .

من هم دو تابعیتی هستم. مصاحبه آوریل ۲۰۱۸ برای EB2. از اون زمان تا حالا من و همسرم (ایشون با پاس ایرانی) در مرحلهء AP هستیم. سفارت دو ماه بعد از مصاحبه اعلام کرد که تنها علت انتظار، بررسی کیس همسرم هستش، و بررسی کیس من به پایان رسیده. هر شصت روز من درخواست آپدیت از سفارت کردم و پاسخ این بوده که سفارت همچنان منتظر اعلام نتیجس. ما هر دو سالهاست ساکن اروپا هستیم و تنها عامل تاخیر، به اعتقاد من، محل تولده نه مشکل دیگه ای.

Junior Member

بله, ظاهرا محله تولد مشکل هست و دو تابعیتی هم خیلی اثری نداره . کیس خیلی ها رو به بهانه AP بلوک کردن.

Junior Member meng آواتار ها

اما به نظر من این پروسه برای ایرانی هایی که در خود آمریکا ساکن هستند، امکان پذیر و عملی می باشد:

این لینک ها را مشاهده بفرمایید:

http://blog.wegreened.com/chemistry/...l-engineering/

http://blog.wegreened.com/electrical...l-engineering/

http://blog.wegreened.com/art-athlet...l-despite-rfe/

http://blog.wegreened.com/physics/su...ation-physics/

http://blog.wegreened.com/niw/succes...ns-management/

Never Say Never
    Impossible Is Impossible

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)