صفحه 68 از 70 نخستنخست ... 1858596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Handicraft

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

سلام بله دارم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Handicraft

سلام استاد گرامی ومحترم آقای کاندید
    لطف میکنید توی پیغام شخصی برام پیغام بگذاریدخییییییلی نیاز مبرم و اساسی به کمک شما دارم ممنونم میشم مممنونتونم

Senior Member

من مراحل کلی و هزینه وکلا https://www.wegreened.com/ را آپلود کردم. خیلی ها این ها را به اسم " چن " میشناسن چون قبلا اسمشون Chen Immigration Attorneys بود.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    امضا نامرئی

Junior Member

سلام دوستان شانس دریافت ویزای EB1 افرادی با توانایی فوق العاده برای این بازه زمانی چقدر است و اینکه من مخترع هستم تعداد 80 اختراع دارم جشنواره های داخلی شرکت کردم و مقام دارم و اینکه برای نمایشگاه های بین المللی اختراعات شرکت کردم دارای مدال هستم شانس من چقدره اگر ممکنه دوستان راهنمایی کنن

Junior Member

سلام دوستان عزیز،
    من میخوام برای EB2-NIW اقدام کنم.
    یه سوال دارم در مورد سایتیشن مقالات.
    مقالاتم توسط خودم خیلی کم سایت شدن اما اکثرا توسط سایر همکارانمقالاتم سایت شده اند. آیا این موضوع سلف سایتیشن محسوب میشه یا خیر؟
    مثلا من و علی یه مقاله در سال 2017 نوشته ایم. اگر این مقاله توسط علی در مقاله دیگرش سایت شده باشد و نه توسط من، آیا این سایتشن علی برای من (یا مقاله) سلف سایتشن محسوب میشه؟
    ممنون میشم نظرتون رو بگید.

Junior Member

یه سوال دیگه، برای degree evaluation بهتره از طریق چه موسسه ای اقدام کنیم؟ هزینه اش چقدر میشه.

ممنون

ApplyAbroad Hero reza_badkonaki آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط abcdeng نمایش پست ها
    یه سوال دیگه، برای degree evaluation بهتره از طریق چه موسسه ای اقدام کنیم؟ هزینه اش چقدر میشه.

ممنون
    من چند سال پيش ازينا استفاده كردم
    خوب بود كارشون و گرون هم نبودن. يادم نمياد چقدر شد دقيقا ولي ميتوني چك كني از سايتشون
    https://www.evaluationworld.com/
    روزی هزار مرتبه بازنده میشوم
    از بازی ظریف تو شرمنده میشوم
    اینبار فرق میکند اما به شوق برد
    آماده جدال درآینده میشوم

سلام، كسي اطلاع داره كه الان بن ترامپ لغو شده، پروسه ويزاهاي ivp به حالت نرمال برگشته يا نه؟

Junior Member

سلام دوستان گرامی. امیدوارم توی این شرایط کرونایی حال همتون خوب باشه. من فیلمساز هستم و رزومه قابل قبولی دارم برای کیس eb1-a. متاسفانه به دلیل تنگناهای مالی و گرونی سرسام آور دلار، گرفتن وکیل برایم مقدور نیست، میخواهم خودم کارهام رو انجام بدم. تسلط دارم به زبان انگلیسی و سوالی که داشتم در مورد ارایه مدارک هست. مثلا خواسته شده خبری که از شما در جراید کار شده رو ارائه بدین. خواستم بپرسم برای مدارک این چنین، مثل خبر روزنامه و سایت و ... رو چجوری میشه به عنوان مدرک ارائه داد؟! ممنون میشم راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام به همگی
    امید دارم کیس مهاجرت همه کسانیکه از 2017 به بعد اینجا بودند و ناعادلانه به بن ترامپ خورندن، همگی پیشرفت قابل ملاحظه ایی کرده باشه.

کیس من EB2-NIW هست و اپرووال من مریوط به June 2017 میشه. ژانویه 2018 وقت مصاحبه داشتم و البته وکیلم در دوره ivp هم چن بود و با توجه به اوضاع فرامین ترامپ، من ترجیح دادم به مصاحبه نرم و بعد از اون، تا نوامبر 2020 من هر سال با سفارت مکاتبه می کردم و وقت مصاحبم رو postponed میکردم. با اومدن بایدن، با سفارت مکاتبه کردم و اعلام کردم که آماده مصاحبه هستم. سفارت انتخابی من ابوظبی بود و در مارچ 2021 برای ماه June به من وقت مصاحبه تخصیص داده شد. کمتر از 10 روز، ایمیل کنسلس وقت برام اومد به خاطر شیوع پاندمی در ایران و ابوظبی (نه امارات)، به مدت 3 ماه ورود ایرانیها رو بن کرده بود و بعد از اون در سپتامبر اولویت با ویراهای لاتاری بود و نهایتا در اکتبر، سفارت آمریکا در ابوظبی، تقویم کاری خودشو در سایت گذاشت و باید بر اساس تایم های خالی سفارت خودمون وقت میگرفتیم.
    خوشبختانه ما تونستیم در تاریخ 9 نوامبر وقت بگیریم و به مصاحبه بریم.
    مصاحبه از دید من بسیار راحت انجام شد و البته به زبان انگلیسی (آفیسر به فارسی نه متوحه می شد و نه میتونست صحبت کنه)
    در نهایت
    همسر من (معاف از سربازی و کار در شرکت خصوصی) کلیر شدند اما من به دلیل کار در شرکتی نیمه دولتی، ap خوردم.

دوستانی که هنوز به مصاحبه نرفتند، اگه سوالی دارند من در خدمتم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)