صفحه 69 از 70 نخستنخست ... 19596061626364656667686970 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 681 تا 690 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Junior Member Roil_bb آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CHemcial Eng

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

بنده از طریق اداره مهاجرت UCSS متوجه شدم که کیس بنده اپرو شده که خبر خوشحال کننده ای هست. بنده از این مرحله به بعد آشنایی چندانی با مراحل کار و مصاحبه سفارت ندارم. ممنون می شوم اگه توضیحاتی در این مورد که بهتر است چه کاری انجام بشه که در روند کار تعللی به وجود نیاید و اینکه به شکل مراحل انجام خواهد شد بفرمایید.
    با تشکر،
    I am looking for FUN... lOL

Junior Member

سلام دوست عزیز
    من 2017 اپروو شدم و اینکه بتونم دقیق به خاطر بیارم که روند بعداز اپرووال به چه صورت بود، حقیقتش در یادم نیست و البته به این خاطر هست که همه چیز روند طبیعی و نرمال خودشو داشت. تا جاییکه به خاطر میارم بعد از اپروال، پرونده به nvc فرستاده میشه برای کارهای مقدماتی ivp و برای من حدود 4 ماه طول کشید. و بعد از این مرحله مدارک به سفارت جهت مصاحبه ارسال میشه که برای من حدود 2 ماه طول کشید و در ژانویه 2018 وقت مصاحبه در سفارت ابوظبی به من داده شد که البته با آمدن ترامپ اوضاع تغییر کرد.
    در حال حاضر و ظاهرا به دلیل انباشتگی پرونده ها در سفارتها، nvcکند تر عمل میکنه و شنیده های من (که البته صرفا شنیدم و خواندم و ممکنه اصلا مستند نباشه)، مدت زمان این مرحله بین 6-9 ماه هست.
    در مورد مساله ی سفارت و نوبت و وقت دهی که کلا اوضاع و قوانین فعلا دگرگون شده و پیشتر برای ویزاهای مهاجرتی، همیشه سفارت حودش وقتی رو به applicant ها تخصیص میداد اما الان خود applicant این کار رو میبایست انجام بده.

سلام، كيس ما در فوريه تاييد شد، سفارت ابوظبي انتخاب كرديم، چه سوال هايي پرسيدن؟ تسلط كامل به زبان نيازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shimaa_m نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من 2017 اپروو شدم و اینکه بتونم دقیق به خاطر بیارم که روند بعداز اپرووال به چه صورت بود، حقیقتش در یادم نیست و البته به این خاطر هست که همه چیز روند طبیعی و نرمال خودشو داشت. تا جاییکه به خاطر میارم بعد از اپروال، پرونده به nvc فرستاده میشه برای کارهای مقدماتی ivp و برای من حدود 4 ماه طول کشید. و بعد از این مرحله مدارک به سفارت جهت مصاحبه ارسال میشه که برای من حدود 2 ماه طول کشید و در ژانویه 2018 وقت مصاحبه در سفارت ابوظبی به من داده شد که البته با آمدن ترامپ اوضاع تغییر کرد.
    در حال حاضر و ظاهرا به دلیل انباشتگی پرونده ها در سفارتها، nvcکند تر عمل میکنه و شنیده های من (که البته صرفا شنیدم و خواندم و ممکنه اصلا مستند نباشه)، مدت زمان این مرحله بین 6-9 ماه هست.
    در مورد مساله ی سفارت و نوبت و وقت دهی که کلا اوضاع و قوانین فعلا دگرگون شده و پیشتر برای ویزاهای مهاجرتی، همیشه سفارت حودش وقتی رو به applicant ها تخصیص میداد اما الان خود applicant این کار رو میبایست انجام بده.
    سلام، لطفا در مورد سوالاتي كه پرسيدن توضيح بدين، و اينكه تسلط كامل زبان نيازه؟، كيس ما در فوريه تاييد شده و سفارت ابوظبي انتخاب كرديم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Safamehr13 نمایش پست ها
    سلام، لطفا در مورد سوالاتي كه پرسيدن توضيح بدين، و اينكه تسلط كامل زبان نيازه؟، كيس ما در فوريه تاييد شده و سفارت ابوظبي انتخاب كرديم
    سلام
    سوالات، بسیار روتین بودند.
    1-از عنوان رشته و گرایش تحصیلیم تا keywordsهای اصلی ریسچرهام
    2- آیا در شرکتی دولت کار کردم؟ اگه بله زیر 5 سال یا بالاتر
    3-آیا هرگز در آمریکا اقامت داشته ام؟
    اگرچه مصاحبه حدودا 15 دقیقه به درازا کشیده شد اما اینها مهم ترین هایی بودند که به خاطر دارم و باقی سوالات به اندازه ایی پیش پا افتاده بود که از ذهنم خارج شده.
    در مورد همسرم
    ایشون سربازیشون رو معاف بودند و کار در شرکتی خصوصی دارند.از دید آفیسر ایشون به نظر کلیر بودند و در حال حاصر استتوس ایشون، ready هست و البته بعد از مصاحبه هم برای ایشون، فرم ds5535 ارسال نشد.
    نکته مهم: در مورد keywords هایی که اعلام میکنید، پیشتر و حتما چک بفرمایید که جز واژه های safe در رمینه تحقیقاتیتون باشند در عین حال که هرگز و ابدا دروغ یا خلاف حقیقت گفته نشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Safamehr13 نمایش پست ها
    در خصوص تسلط به زبان، بله و حتما و طبیعتا انتظار میره که در حد پاسخ و گفتگویی ساده، بتونید به زبان اصلی صحبت کنید.در مورد خود من، ،آفیسر همون ابتدا و با خوشرویی فراوان، اشاره کرد که فارسی رو نه متوجه میشن و نه میتونن صحبت کنند و اگه ما با این مساله مشکل داریم، مترجمی برامون بیارن که خب ما گفتیم ابدا نیازی نداریم و کاملا اکی هستیم. با توجه به شزایط کووید و لزوم استفاده از ماسک، ممکنه صداها رو نشنوید و اگه جایی متوجه سوال آفیسر نشدید، به راحتی و در کمال ادب، تقاضا کنید که سوال رو مجددا تکرار کنند.

سلام وقتتون بخیر
    امکانش هست وکیلتون رو معرفی کنید . شماره تماس . ایمیل یا هر راه ارتباطی دیگه . خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید.

Junior Member

سلام دوستان

بعد از تایید پتیشن I-140، برای مصاحبه سفارت چه مدارکی باید اماده . همراه داشته باشیم؟
    به نظر شما در این مرحله بهتر است فقط متقاضی برای مصاحبه و گرفتن ویزا اقدام کنه یا اعضای خانواده را با خود هم همراه داشته باشد؟
    ایا تاییدیه واکسناسیون داخل ایران قبول می کنند یا خیر؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi_Fadaei نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر
    امکانش هست وکیلتون رو معرفی کنید . شماره تماس . ایمیل یا هر راه ارتباطی دیگه . خیلی ممنون میشم اگه لطف کنید.
    سلام

https://www.wegreened.com
    https://www.wegreened.com

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Foadhi نمایش پست ها
    سلام دوستان

بعد از تایید پتیشن I-140، برای مصاحبه سفارت چه مدارکی باید اماده . همراه داشته باشیم؟
    به نظر شما در این مرحله بهتر است فقط متقاضی برای مصاحبه و گرفتن ویزا اقدام کنه یا اعضای خانواده را با خود هم همراه داشته باشد؟
    ایا تاییدیه واکسناسیون داخل ایران قبول می کنند یا خیر؟
    سلام
    1-هر متقاضی ویزای niw پیش از فایل شدن پتیشتنش می بایست سفارت انتخابی خود رو اعلام کنه و در این صورت و بعد از دریافت ایمیل زمان مصاحبه می بایست به لینک اشاره شده در متن ایمیل مراجعه کرده و بر همون اساس، مدارک رو کامل و به سفارت ارائه کنه. (اگرچه سفارت عمدتا مدارک هویتی شما نظیر پاسپورت، شناسنامه ، کارت پایان خدمت ، عکس، مدارک ازدواجی و ... شما رو میگیره اما بهتره و توصیه میکنم شما همه ی مدارک تحصیلی به همراه کلیه مدارک که نشون میده exceptional ability دارید رو با خودتون همراه داشته باشید)
    2-از نظر شخص من بهتره همه ی اعضا با هم به مصاحبه برن (البته این نظر شخصی من هست)
    3-بله.واکسنهای داخل ایران مورد تایید هستند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)