صفحه 7 از 70 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 694

موضوع: ويزاي Eb1 و Eb2

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

پیش فرض پاسخ : ويزاي Eb1 و Eb2

سلام دوستان. العان با این EO که پرزیدنت ترامپ امضا کرده فکر می کنید میشه مثل قبل برای EB-1 & EB-2 ازایران اقدام کرد؟ لطفا کسی جدیدا اقدام کرده برای این نوع از گرین کارت؟ و در چه مرحله ای قرار داره کارهاش؟ مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر / دانشگاه علم و صنعت

سلام دوست عزیز. بله میشه. من اقدام کردم و Approve شدم، مصاحبه هم رفتم و الان در مرحلۀ کلیرنس هستم. یکی دیگه از دوستان اسفند 95 از همین طریق اقدام کرده بود Approve شد و دوست دیگه ای هفتۀ گذشته. روند این نوع ویزا به شکل سابق ادامه داره، پرونده ها دریافت و بررسی میشه و در صورت تکمیل بودن مدارک قبول می شن و ارسال میشن برای مصاحبه و کارهای بعدیش.

موفق باشید.

سلام. من وکیل ندارم.دارم خودم اقدام میکنم. ممنون میشم اگر بزرگواری کنید و به این چند سوال من پاسخ بدید.

1_ کسانی که خودشون برای Eb1a اقدام میکنند، که در سایت گفته شدن نیاز به استخدام کننده ندارند، فرم i_140 را چطور پر میکنند؟ منظورم اینه که خودشون هم به عنوان petitioner در بخش اول فرم،هم به عنوان (the person home u are filing ) در بخش سوم فرم ، مشخصات خودشونو مینویسند؟ آیا لازمه من حتما یک petitioner در امریکا داشته باشم؟(فقط به عنوان پر کننده و اقدام کننده فرم، نه استخدام کننده)
    2_ما که از ایران اقدام میکنیم چطور باید هزینه بررسی اولیه رو که 700 دلار هست بدیم؟ آیا هزینه در همون مرحله اول همینه یا من اشتباه میکنم؟
    3_آیا سند پرداخت این هزینه با سایر مدارک و مستندات یکجا باید پست بشن؟ راهی برای ایمیل وجود نداره؟ در سایت دو آدرس و دو شیوه پست ذکر شده ، فرقشون با هم چیه؟
    For U.S. Postal Service (USPS) First-Class and Priority Mail Express deliveries
    USCIS
    Attn: I-140
    P.O. Box 660128
    Dallas, TX 75266

For overnight/courier deliveries (non-USPS)
    USCIS
    2501 S. State Highway 121 Business
    Suite 400
    Lewisville, TX 75067

In this link: https://www.uscis.gov/i-140-addresses#Alone

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hesgan نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. بله میشه. من اقدام کردم و Approve شدم، مصاحبه هم رفتم و الان در مرحلۀ کلیرنس هستم. یکی دیگه از دوستان اسفند 95 از همین طریق اقدام کرده بود Approve شد و دوست دیگه ای هفتۀ گذشته. روند این نوع ویزا به شکل سابق ادامه داره، پرونده ها دریافت و بررسی میشه و در صورت تکمیل بودن مدارک قبول می شن و ارسال میشن برای مصاحبه و کارهای بعدیش.

موفق باشید.
    با سلام
    ويزاي EB2 شما و دوستانتون در عرض ٣ ماه approve شدند؟

سلام.من خودم دارم برای Eb1a اقدام میکنم. بدون وکیل. ممنون میشم اگر دوستان مطلع ، بزرگواری کنند و به این سوالات من پاسخ بدن.
    1_با توجه به اینکه این کیس نیازی به استخدام کننده نداره، در فرم ، ایا در قسمت اول و سوم , هر دو اسم خودم رو بنویسم؟ یا باید حتما شخصی در امریکا به عنوان petitioner برای من اقدام کنه و در بخش اول اسم اون باشه؟
    2_در سایت دو نوع پست با دو آدرس در دو ستون کنار هم آمده. کدام را باید اقدام کنم ؟
    . For U.S. Postal Service (USPS) First-Class and Priority Mail Express deliveries
    USCIS
    P.O. Box 660128
    Dallas, TX 75266

For overnight/courier deliveries (non-USPS)
    USCIS
    2501 S. State Highway 121 Business
    Suite 400
    Lewisville, TX 75067

In this link: https://www.uscis.gov/i-140-addresses#Alone
    3_آیا باید حتما کل مدارکم و سند پرداخت مالی را پست کنم؟ امکان ایمیل نیست؟
    4_آیا هزینه بررسی اولیه، همان 700 دلار را باید در همین ابتدای کار بپردازم؟ در صورتیکه پاسخ مثبت است چگونه از ایران پرداخت کنم؟ میتونم به یکی از دوستانم در امریکا بگم چک رو پرداخت کنه و کپیشو برای من بفرسته و من همون کپی رو همراه مدارکم پست کنم؟
    5_من اینطور فهیده ام که در همین مرحله اول باید سند پرداخت مالی، اسناد هویت، اسناد دارایی های مالی، مستندات کاری در تایید کیفیت کارم، اسناد تحصیلی، cv رزومه ، و توصیه نامه ها، همه رو با هم یکجا بفرستم. حدود 100 صفحه میشه. درست متوجه شده ام؟
    ممنون.

Junior Member dsptop10 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق - صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)

موفق باشید.
    سلام، تبریک میگم
    امکان داره رزومه خودتونو ذکر کنید، ایران دکترا گرفتین؟ چند مقاله و سایتیشن و ...
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D of Biophysics

موفق باشید.

مرسی از پاسخ شما و در تایید صحبت شما٬ بله من با یکی از وکلا که چند تا از دوستام با ایشون گرین کارت گرفته بودن صحبت کردم. کیس من رو بالای ۹۹/۶ درصد تضمین کردند و به عنوان approval & refunded در نظر گرفتند و گفتن در صورت عدم پذیرش هزینه وکالت برگردونده می شود. و گفتند هنوز قانون امضایی ترامپ اجرایی نشده اسن. مرسی از پاسختون.

Junior Member

موفق باشید.
    سلام دوست عزیز، می‌شه در مورد مصاحبه تون بیشتر توضیح بدین؟ چون همسرم و من ماه دیگه مصاحبه داریم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahr2831 نمایش پست ها
    سلام کیس من EB2/NIW است. در تاریخ 17 ژوئن در آنکارا همراه با همسر و فرزندم مصاحبه داشتیم. به من و همسرم کلیرنس خورد. در تاریخ 29 آگوست آپدیت (به قول دوستان مهاجرسرا) دوخطی داشتیم. در پاسخ دوستی که فرموده بودند چون EB1 هستند به ایشان کلیرنس نمی خورد باید بگم در فروم EB1 مهاجرسرا کسانی که از طریق EB1 اقدام کرده اند و بهشان کلیرنس خورده است، هستند. در این نوع ویزا هم ممکن است کلیرنس شامل فرد بشود.
    سلام دوست عزیز، می‌شه در مورد مصاحبه تون بیشتر توضیح بدین؟ چون همسرم و من ماه دیگه مصاحبه داریم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Michigan State University College of Law

سلام دوست عزیز,
    البته به همین سادگی که میفرمایید نیست. حضور وکیل در چگونگی تهیه نوصیه نامه ها و همچنین نوشتن لایحه نهایی برای پرونده بسیار تعیین کننده ست

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali7788 نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    نه الزامی برای داشتن وکیل نیست. از بچه هایی که میدونم برای EB2_NIW اپلای کردن و گرین کارت گرفتن تعداد کمی خودشون مستقل بدون وکیل اقدام کردن. برای EB1 هم همین موضوع صادق هست. علت اینکه اغلب وکیل میگیرند این هست که تعدادی فرم باید پر بشه و یک پرونده نسبتا مفصل برای فرم I-140 و قرار گرفتن در مجموعه NIW میبایست تهیه بشه. خیلی ها که از آمریکا اقدام میکنن ریسک نمیکنند و از طریق وکیل اقدام میکنند تا یک وقت اشتباهی پیش نیاد در انجام مراحل. دلیلش هم این هست که اگر تقاضای شما رد بشه مثلا برای کسی که ویزای دانشجویی F1 داره، به تبع رجکت شدن درخواست گرین کارت اون فرد دیگه نمیتونه ویزای F1 خودش رو نگه داره.

بچه هایی که EB1 اقدام مبکنند، ظرف دو هفته پروندشون بررسی میشه و البته هزینه درخواست بیشتری هم پرداخت میکنند. اما اونهایی که EB2 اپلای میکنند مدت بیشتری باید صبر کنند تا پرونده بررسی بشه (سه ماه برای NIW I-140) و البته هزینه کمتری داره اپلای کردن.
    من با مسیر اپلای کردن از آمریکا آشنا هستم و با مراجعه به این سایت اطلاعات و مراحل و مدارک مورد نیازش رو می تونید پیدا کنید.
    https://www.uscis.gov/working-united...reference-eb-1

موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)