صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 132

موضوع: U of New Mexico & New Mexico State

Member

پیش فرض پاسخ : U of New Mexico & New Mexico State

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    سلام
    دوستانی که university of new mexico اپلای کردم برای دنبال کردن کاراشون به کدوم آدرس ایمیل می زنن؟
    به این آدرس: goglobal@unm.edu
    اما اگه کارتون به دانشکده مربوط میشه باید بهGraduate Advisor گروهتون ایمیل بزنید.

Junior Member

حدودا کی جواب ها رو می دهند؟جواب فاند و اسکولارشیپ رو هم با پذیرش می دهند؟

Member pouya.jiji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UH, Environmental Eng

دوستان من هنوز فارغ التحصیل نشدم و مدرک فوقمو غیر رسمی فرستادم ولی university of new mexico قبول نکرده واسه review به نظرتون چه کنم؟ هر چقدر هم ایمیل می زنم به هیچ صراطی مستقیم نمیشن.

hi guys, first of all i need to say getting instate tuition scholarship is pretty easy as long as you have the minimum english score and a decent GPA,so that will cut your cost to almost half (from 24000$ per year to 14000$)
    also cost of living here is very low, so if you think about it its not that bad to come here even if there is funding problem(im talking about CS department)

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe61 نمایش پست ها
    سلام دوستان با تجربه برای این دانشگاه. امیدوارم که حالتون خوب باشه
    من شاید بخوام برای دکترای علوم کامپیوتر این دانشگاه اقدام کنم. جناب آقای محمود شریفی عزیز گفتن که این دپارتمان خوب فاند نمیده ولی توی سایت این دپارتمان نوشته اگه ما ترم اول و دوم فاند ندیم از ترم سه به بعد حتما فاند میدیم. تجربه دوستمون آبادی هم که درمورد این دانشگاه اصلا جالب نبود.
    نمی دونم ارزش داره برای این دانشگاه هزینه کنم یا نه؟
    ممنون میشم از کمکتون
    elahe i was also being offered TA position on my 3rd semster

دوستان من هنوز فارغ التحصیل نشدم و مدرک فوقمو غیر رسمی فرستادم ولی university of new mexico قبول نکرده واسه review به نظرتون چه کنم؟ هر چقدر هم ایمیل می زنم به هیچ صراطی مستقیم نمیشن.
    it has to be offical, they never accept the unofficial but they also never check if its offical or not as long as it doesnt say its unoffical

نقل قول نوشته اصلی توسط baharazimi نمایش پست ها
    حدودا کی جواب ها رو می دهند؟جواب فاند و اسکولارشیپ رو هم با پذیرش می دهند؟
    they try to make decision before the applicant comes to NMSU,but there may be cases that they will give the scholarship at the begining of semester.

سلام. من بعد از چند ماه تلاش تونستم از یکی از استادای UNM فاند بگیرم ولی مشکلم واسه ادمیشنه. UNM مدارک رسمی رو هم فارسی میخواد و هم انگلیسی. ولی من فقط مدرک رسمی انگلیسی دارم. به نظر شما اگه فقط انگلیسی رو بفرستم قبول میکنن واسه ادمیشن؟ ضمن اینکه من هم مشکل شما رو دارم و دانشجوی ارشدم. تو سایت دانشگاه گفته ما گواهی مدرک ارشد و یا گواهی مشروط میخوایم و نمیدونم واسه این باید چی کار کنم؟ شما فرستادین مدارکتونو؟

Junior Member

دوستان من به یه مشکلی برخورد کردم موقع سابمیت کردن اپلیکیشن فی یه آدرسی رو به من دادن که به اون مدارکمو بفرستم متاسفانه دپارتمان معماری می گه باید به من می فرستادی!چندین بار ایمیل زدم و پیگیری کردند اما هنوز مدارکمو پیدا نکردند کسی می تونه به من کمک کنه؟من مدارکمو قبل از 15 فوریه فرستادم که در روند اسکولارشیپ قرار بگیرم اما الان مدارکم نرسیده بهشون (

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط baharazimi نمایش پست ها
    دوستان من به یه مشکلی برخورد کردم موقع سابمیت کردن اپلیکیشن فی یه آدرسی رو به من دادن که به اون مدارکمو بفرستم متاسفانه دپارتمان معماری می گه باید به من می فرستادی!چندین بار ایمیل زدم و پیگیری کردند اما هنوز مدارکمو پیدا نکردند کسی می تونه به من کمک کنه؟من مدارکمو قبل از 15 فوریه فرستادم که در روند اسکولارشیپ قرار بگیرم اما الان مدارکم نرسیده بهشون (
    خب آدرس اونجایی که فرستادید کجا بوده؟ آدرس رو بهشون بگید و ازشون خواهش کنید که برن اونجا و مدارکتون رو از اونجا بگیرن.
    تسلط ریاضی خودتون رو برای آزمون GRE بسنجید:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1070293