صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 47

موضوع: گرفتن گرین کارت از طریق (NIW(EB2

Junior Member

پیش فرض گرفتن گرین کارت از طریق (NIW(EB2

سلام این موضوع برای این ایجاد شده که مراحل و جزیات مختلف برای گرفتن گرین کارت از طریق National Interest waiver بحث و گفتگو بشه. هرکس اطلاعات یا سوالی داره اینجا بپرسه تا پروسه شفاف تر بشه.

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارت از طریق (NIW(EB2

با سلام
    من مدت 6 ساله که وکیل دادگستری (کانون وکلای مرکز) هستم و فوق لیسانس حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی از دانشگاه تهران دارم. به نظرتون آیا با توجه به مدرک ارشد و اطلاعاتی که در طول سابقه ی کاریم در دادن مشاوره حقوقی به شرکتها از حقوق تجاری و اسلامی دارم، در صورت اقدام از این طریق میتونم موفق بشم؟ ضمن اینکه نمیخوام از طریق وکیل مهاجرت اقدام کنم و ترجیح میدم شخصا مطالعات و تحقیقات انجام بدم و اقدام کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

درسته که NIW فقط برای رشته های STEM به درد میخوره؟ اگه یکی رشته اش مدیریت یا اقتصاد باشه میتونه از این طریق اقدام کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fasl_19 نمایش پست ها
    درسته که NIW فقط برای رشته های STEM به درد میخوره؟ اگه یکی رشته اش مدیریت یا اقتصاد باشه میتونه از این طریق اقدام کنه؟
    تا اونجایی که میدونم لزوما نباید STEM باشه. ولی برای این رشته ها بهتر میشه متقاعد کرد. چون مقاله و citation بیشتری دارن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh366 نمایش پست ها
    با سلام
    من مدت 6 ساله که وکیل دادگستری (کانون وکلای مرکز) هستم و فوق لیسانس حقوق تجاری و اقتصادی بین المللی از دانشگاه تهران دارم. به نظرتون آیا با توجه به مدرک ارشد و اطلاعاتی که در طول سابقه ی کاریم در دادن مشاوره حقوقی به شرکتها از حقوق تجاری و اسلامی دارم، در صورت اقدام از این طریق میتونم موفق بشم؟ ضمن اینکه نمیخوام از طریق وکیل مهاجرت اقدام کنم و ترجیح میدم شخصا مطالعات و تحقیقات انجام بدم و اقدام کنم. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
    شما طبق این ویزا باید ثابت کنید که امریکا به شما نیاز داره. حالا این میتونه خارج از امریکا هم باشه اما سخت تره- بیشتر فارغ التحصیل های امریکا از این ویزا استفاده می کنند که تحقیقات زیادی توی زمینه کاریشون داشتن

سلام.

در سایت اداره مهاجرت هیلی کلی نوشته که باید تعدادی مقاله داشته باشیم با citation بالا. ولی نگفته چند تا مقاله و چند تا citation.

ضمنا آیا باید اسم خودم نفر اول باشه یا فرقی نداره. دوستان ممکنه راهنمایی کنن ظاهرا این تاپیک طرفدار نداره؟

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    سلام.

در سایت اداره مهاجرت هیلی کلی نوشته که باید تعدادی مقاله داشته باشیم با citation بالا. ولی نگفته چند تا مقاله و چند تا citation.

ضمنا آیا باید اسم خودم نفر اول باشه یا فرقی نداره. دوستان ممکنه راهنمایی کنن ظاهرا این تاپیک طرفدار نداره؟
    این نکاتی که گفتی کاملا بستگی داره به رشته و کاری که انجام میدین. تو بعضی رشته ها میشه تعداد بالایی مقاله داشت اما در بعضی ها ممکنه حتی ۱ مقاله هم کفایت کنه!

در کل این پارامترها مهم هستن اما یک معیار مشخص واسشون وجود نداره:
    - تعداد مقاله
    - تعداد سایتیشن
    - ژورنال یا کنفرانسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    این نکاتی که گفتی کاملا بستگی داره به رشته و کاری که انجام میدین. تو بعضی رشته ها میشه تعداد بالایی مقاله داشت اما در بعضی ها ممکنه حتی ۱ مقاله هم کفایت کنه!

در کل این پارامترها مهم هستن اما یک معیار مشخص واسشون وجود نداره:
    - تعداد مقاله
    - تعداد سایتیشن
    - ژورنال یا کنفرانسی
    من با وکلیل صحبت کردم. چیزی که مهمه اینه که افیسر قانع بشه شما ادم با توانایی های بالا توی زمینه کاریتون هستین. البته باید ریکام قوی از یه نفر غیر استادتون داشته باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirakk نمایش پست ها
    من با وکلیل صحبت کردم. چیزی که مهمه اینه که افیسر قانع بشه شما ادم با توانایی های بالا توی زمینه کاریتون هستین. البته باید ریکام قوی از یه نفر غیر استادتون داشته باشید.

من شنیدم یکی از عامل های بسیار مهم ریکامندیشن های قوی هست ، طوری که واقعا نشون بده شما نخبه هستید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fasl_19 نمایش پست ها
    من شنیدم یکی از عامل های بسیار مهم ریکامندیشن های قوی هست ، طوری که واقعا نشون بده شما نخبه هستید.
    بله ریکام قوی از یک نفر توی فیلدتون که خیلی معروف باشه. مثلا گر از استادتون بگیرین خیلی بدرد نمیخوره ولی یه نفر دیگه حتی خارج از دپارتمان که ادم خفنی باشه خیلی کمک میکنه.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)