نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: برندگان لاتاری 2023 امریکا

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

Lightbulb برندگان لاتاری 2023 امریکا

با سلام
    و پیشاپیش ، عرض تبریک به دوستان عزیزی که امسال در لاتاری ویزای امریکا برنده شدند.

نتایج تا چند ساعت دیگه اعلام میشه ؛

لطفا در صورت تمایل در این تاپیک اعلام کنید

لطفا تجربیات خود از مراحل مختلف مربوط به فرآیند لاتاری را در این تاپیک به اشتراک بگذارید.

با تشکر
    ویرایش توسط sys_co2 : May 7th, 2022 در ساعت 04:33 PM
    Never give Up

پیش فرض پاسخ : برندگان لاتاری 2023 امریکا

دوستان که اطلاع دارن برای من یه همچین ایمیلی اومده:

The Department of State notifies you of being selected as a winner of the Diversity-visa program for the fiscal year. We are sending the winning letters through the selected- email- addresses. To receive the green card; you need to apply and obtain the U.S.- immigrant- visa. the visa will permit you to travel to the United- State to receive your green- card.

Complete-forms DS 230. for yourself and all accompanying family members which will be used to file your immigrant-visa petition at the National Visa Center to process your visa and schedule your visa interview appointment at the U.S.- Embassy- nearest to you for the issuance of your visa.

و در ادامه هم گفته که باید 465 دلار بپردازی برای ویزا
    بعد اینکه من اصلا برای لاتاری یا برنامه مشابهی هیچ جا ثبت نام نکرده بودم ،
    میخوام بدونم این ایمیل بر ای کلاه برداری هست؟
    کسی اطلاع داره ؟
    چند تا لینک هم داخل ایمیلش گذاشته بود

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها

The Department of State notifies you of being selected as a winner of the Diversity-visa program for the fiscal year. We are sending the winning letters through the selected- email- addresses. To receive the green card; you need to apply and
    obtain the U.S

کسی اطلاع داره ؟

سلام،
    کنسول کنتاکی (مسئول برگزاری لاتری) هیچ وقت از عنوان winner در اطلاع رسانی استفاده نمی کنه.
    منتخبین هیچ وقت ایمیل دریافت نمی کنند و باید خودشون با شماره ای که دریافت کردن، در زمان مشخصی وضعیت خودشون را چک کنن. بعد از بررسی وضعیت (توسط خود شخص) در صورت برنده شدن، از این عبارت استفاده میشه : شما انتخاب شدید، انتخاب شدن به معنی دریافت گرین کارت نمی باشد، لطفاً فرم فلان را پر کنید و تشریف ببرید مصاحبه..... (و بعد تراول بن، دهنتون سرویس)

قسمت داخل پرانتز، جزو اطلاع رسانی های خدمات کنسولی کنتاکی نیست، ولی بر اساس حوادث واقعی فیلم برداری شده.

حالا بقیه اش: بعد دو سال بعدش ایمیل می زنی به کنتاکی می گی سلام ترامپ مُرد، بایدن تراول بن را برداشت، قضیه ما چی شد؟ کنتاکی می گه: اون سال تموم شد، برو دوباره اپلی کن.
    برای خواندن مقاله به چه گوش دهیم Link

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها

The Department of State notifies you of being selected as a winner of the Diversity-visa program for the fiscal year. We are sending the winning letters through the selected- email- addresses. To receive the green card; you need to apply and obtain the U.S.- immigrant- visa. the visa will permit you to travel to the United- State to receive your green- card.

Complete-forms DS 230. for yourself and all accompanying family members which will be used to file your immigrant-visa petition at the National Visa Center to process your visa and schedule your visa interview appointment at the U.S.- Embassy- nearest to you for the issuance of your visa.

کسی اطلاع داره ؟

تابلوئه جعلی بودنش
    Never give Up

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    موسیقی

نقل قول نوشته اصلی توسط dv1397 نمایش پست ها
    سلام،
    کنسول کنتاکی (مسئول برگزاری لاتری) هیچ وقت از عنوان winner در اطلاع رسانی استفاده نمی کنه.
    منتخبین هیچ وقت ایمیل دریافت نمی کنند و باید خودشون با شماره ای که دریافت کردن، در زمان مشخصی وضعیت خودشون را چک کنن. بعد از بررسی وضعیت (توسط خود شخص) در صورت برنده شدن، از این عبارت استفاده میشه : شما انتخاب شدید، انتخاب شدن به معنی دریافت گرین کارت نمی باشد، لطفاً فرم فلان را پر کنید و تشریف ببرید مصاحبه..... (و بعد تراول بن، دهنتون سرویس)

قسمت داخل پرانتز، جزو اطلاع رسانی های خدمات کنسولی کنتاکی نیست، ولی بر اساس حوادث واقعی فیلم برداری شده.

حالا بقیه اش: بعد دو سال بعدش ایمیل می زنی به کنتاکی می گی سلام ترامپ مُرد، بایدن تراول بن را برداشت، قضیه ما چی شد؟ کنتاکی می گه: اون سال تموم شد، برو دوباره اپلی کن.
    بن ترامپ که لغو شد دیگه . درسته ؟
    Never give Up

Junior Member

دوستان سلام یه سوال مهم داشتم اگه بتونید کمک کنید ممنون میشم : برندگان لاتاری 2023 که الان وقت مصاحبه دارن اگه فرزندشون در زمان مصاحبه به سن 21 سال رسیده باشه برای گرفتن ویزا دچار مشکل میشن ؟ممنون میشم هر چه سریعتر بهم جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)