صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 47

موضوع: گرفتن گرین کارت از طریق (NIW(EB2

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارت از طریق (NIW(EB2

یه مشکل دیگه این ویزا زمان بر بودنشه همون که ریجکت شد 4 ماه منتظر بود

سلام
    برای گرفتن این گرین کارت (EB2-NIW)
    1- مقاله تو فیلدتون (حداقل و حداکثر نداره، اما اسم اول بودن ونبودن مهمه، هر دوتاش هم بدرد میخوره)
    2- سایتشن ایندیپند (حداقل 50 به بالا، از نظر من این آپشن از آپشن اول مهمتره، چون ساپورتی واسه آپشن اول است)
    3- ریویو واسه ژورنالهای مختلف (حداقل 5 مقاله از حداقل دو ژورنال خوب تو زمینه کاریتون)
    4- چهار عدد ریکامندر (حداقل 3 تاشون باید ایندیپند (یعنی تو دانشگاهی که بودید یا همکاری مقاله ای نداشته باشید،) باشند. این ریکامندرها حداقل یکیشون باید از آمریکا باشه. (اینها را میشه از کسانی که سایتتون کردن و یا تو کنفرانسهای بین المللی پیدا کرد. (این ریکامندرها هر چه آدمهای قویتری باشن، درخواستتون قویتر میشه و حداقل باید دکترا باشن).

و کلا بدون وکیل احتمالش خیلی پایینه (چون نوشتن ریکامندرهای مختلف و استفاده کردن ازشون تو پتیشن لتر خیلی مهمه و از اون مهمتر نوشتن پتیشن لتر)

50 تا در مدت سه چهار سال دکترا واقعا زیاده. ایا راهی هست که بشه سایتیشن رو سریعتر بالا برد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ariarastegar نمایش پست ها
    سلام
    برای گرفتن این گرین کارت (EB2-NIW)
    1- مقاله تو فیلدتون (حداقل و حداکثر نداره، اما اسم اول بودن ونبودن مهمه، هر دوتاش هم بدرد میخوره)
    2- سایتشن ایندیپند (حداقل 50 به بالا، از نظر من این آپشن از آپشن اول مهمتره، چون ساپورتی واسه آپشن اول است)
    3- ریویو واسه ژورنالهای مختلف (حداقل 5 مقاله از حداقل دو ژورنال خوب تو زمینه کاریتون)
    4- چهار عدد ریکامندر (حداقل 3 تاشون باید ایندیپند (یعنی تو دانشگاهی که بودید یا همکاری مقاله ای نداشته باشید،) باشند. این ریکامندرها حداقل یکیشون باید از آمریکا باشه. (اینها را میشه از کسانی که سایتتون کردن و یا تو کنفرانسهای بین المللی پیدا کرد. (این ریکامندرها هر چه آدمهای قویتری باشن، درخواستتون قویتر میشه و حداقل باید دکترا باشن).

و کلا بدون وکیل احتمالش خیلی پایینه (چون نوشتن ریکامندرهای مختلف و استفاده کردن ازشون تو پتیشن لتر خیلی مهمه و از اون مهمتر نوشتن پتیشن لتر)

نقل قول نوشته اصلی توسط civilfbg نمایش پست ها
    50 تا در مدت سه چهار سال دکترا واقعا زیاده. ایا راهی هست که بشه سایتیشن رو سریعتر بالا برد؟
    سلام،
    اگه مقاله خوب باشه، سایت هم میخوره (مخصوصا اگه ریویو باشه)، پیشنهادم اینه که یک مقاله ریویو تو زمینه کاریتون بنویسید و تو ژورنال با ایمپکت بالا چاپ کنید. و اینکه من تو کامنتهای مقالاتی که ریوایز خوردن، دیدم که ریویورها، یک یا چند مقاله خوب واسه بالا رفتن کیفیت مقاله پیشنهاد میدن که به رفرنسها اضافه کنیم. و درسته که ایندیپند بهتره، اما اگه تا 20% سایتشنها دیپند هم باشند، اشکال نداره.
    از دیگر آیتمهایی که میتونه کیفیت اپلیکشنتون را بالا ببره، 1- داشتن اختراع (مخصوصا اگه آمریکا به ثبت رسیده باشه، یا اینکه بین المللی باشه). 2- جز ادیتورال بورد ژورنال بودن. 3- تو روزنامه یا تلویزیون از کارتون تعریف شده باشه. 4- سابقه کاری مرتبط داشتن. همه اینها میتونه ساپورتی واسه اپلیکشنتون باشن.

Senior Member EHSM آواتار ها

دوستان کسی اطلاعی از گرفتن ریکامندیشن داره؟ چندتا لازم هست و از چه کسانی باید گرفته بشه. کی حاضره یک نفر رو ریکامند کنه. حالا ادوایزر آدم ممکنه حاضر بشه (مممممکنننننه تازه). نمیدونم آیا حالا اصلا میشه از ادوازر برای این کار ریکام گرفت یا باید از کسی گرفت که بطور مستقیم باهاش کار نکرده باشی. این تایپیک خیلی اطلاعاتی توش نیست.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    دوستان کسی اطلاعی از گرفتن ریکامندیشن داره؟ چندتا لازم هست و از چه کسانی باید گرفته بشه. کی حاضره یک نفر رو ریکامند کنه. حالا ادوایزر آدم ممکنه حاضر بشه (مممممکنننننه تازه). نمیدونم آیا حالا اصلا میشه از ادوازر برای این کار ریکام گرفت یا باید از کسی گرفت که بطور مستقیم باهاش کار نکرده باشی. این تایپیک خیلی اطلاعاتی توش نیست.
    من الان وسط این پروسه هستم. گرفتن ریکام از افرادی که من رو نمیشناختن آسون تر بود تا استاد راهنمای خودم. در هر حال فعلا تونستم از دونفر استاد امریکایی بگیرم و منتظر سومی هستم.

دوستان برای مشاهده وضعیت و روند بررسی پرونده ویزاهای مهاجرتی سایرین می تونید از سایت زیر استفاده کنید. www.trackitt.com

Junior Member

دوستان اگه کسی بتو نه به من کمک کنه ممنون میشم,
    master از انگلیس دارم
    ۶ سال سابقه کار به عنوان engineering Scientist در یه شرکت آمریکایی در انگلیس دارم
    یه مقاله مرتبط دارم با یه citation توی یه کتاب
    سال گذشته یه نامه از شرکت آمریکایم گرفتم که از من دعوت کرد که برای training مهندساشون برم اونجا و رفتم
    توی نامه شون به سفارت امریکا نوشتن که من دانشی دارم که توی امریکا هیچکی نداره و کلی تعریف از بنده ی حقیر !! و الانم نامه رو دارم

میخواستم ببینم با این اوصاف میتونم از این طریق green card بگیرم ؟

Junior Member

سلام دوست عزیز , میتونین در مورد بالاکمک کنین؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    من الان وسط این پروسه هستم. گرفتن ریکام از افرادی که من رو نمیشناختن آسون تر بود تا استاد راهنمای خودم. در هر حال فعلا تونستم از دونفر استاد امریکایی بگیرم و منتظر سومی هستم.

Banned
    رشته و دانشگاه
    ME - WVU

نقل قول نوشته اصلی توسط PedramAz نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم بگید منظورتون از افراد ی اساتیدی که شما رو نمیشناختن چی بود و دقیقا چه کاری کردید که قبول کردن رکام بنویسن باشد تا دوستان رو راهنمایی کنید.
    مرسی

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)