صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 47 , از مجموع 47

موضوع: گرفتن گرین کارت از طریق (NIW(EB2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : گرفتن گرین کارت از طریق (NIW(EB2

نقل قول نوشته اصلی توسط xjopiter نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بنده از داخل ایران از طریق NIW اقدام کردم برای EB2 و تکمیل مدارکم تقریبا یکسال طول کشید (واقعا جور کردن اون همه مدرک کار آسونی نیست) اما پتیشن بنده رجکت شد. دلیلش اصلیش این بوده که آفیسر اطمینان حاصل نکرده که وضعیت اشتغال بنده در آمریکا به چه نحو خواهد بود. کیس من توسط وکیل آمریکاییم که تخصصش NIW هست گارانتی شده بود و وکیلم اعتقاد داشت که هیچ دلیل موجهی برای رجکت کردن وجود نداره اما نظر، نظر آفیسره دیگه و صلاح نیست بدون فراهم کردن مدارک بیشتر روی نظرش اعتراض زد. پیشنهادش این بود که بتونم از آمریکا یه جاب آفر بگیرم تا بهانه آفیسر مهاجرت برطرف بشه. در مورد جاب آفر خیلی اقدام کردم اما تا حالا جواب مثبتی نشنیدم. موندم چکار کنم. کسی میتونه کمک کنه؟ کسی تجربه مشابه داشته؟
    داشتن جاب آفر جزء ملزومات این نوع پتیشن نیست. عجیبه که این تنها علت ریجکت باشه. اگه در مورد رزومه تحقیقاتی و دستاورد هاتون یکم توضیح بدین میشه بهتر تفسیرش کرد.

Junior Member

سلام. من Accept این ویزا رو گرفتم. البته اتفاق جالب هم این بود که ۵ ماهه اومد. یعنی اداره مهاجرت با شرط نخبگی موافقت کرد. حدود ۲۰ روز دیگه هم وقت سفارت دارم. اما خیلیها می گند که به خاطر تراول بن امکان نهایی شدن توسط آفیسر سفارت برای ما که از ایران اقدام می کنیم کمه. آیا کسی اطلاع داره که در این مرحله احتمالات چیه و چه نکاتی مهمه؟ آیا کسی به این مرحله رسیده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه شیراز

نقل قول نوشته اصلی توسط Sourenab نمایش پست ها
    سلام. من Accept این ویزا رو گرفتم. البته اتفاق جالب هم این بود که ۵ ماهه اومد. یعنی اداره مهاجرت با شرط نخبگی موافقت کرد. حدود ۲۰ روز دیگه هم وقت سفارت دارم. اما خیلیها می گند که به خاطر تراول بن امکان نهایی شدن توسط آفیسر سفارت برای ما که از ایران اقدام می کنیم کمه. آیا کسی اطلاع داره که در این مرحله احتمالات چیه و چه نکاتی مهمه؟ آیا کسی به این مرحله رسیده؟
    سلام. اگر ممکنه یه مختصر در مورد رشتتون و سابقه ی پژوهشی و ... بفرمایید.ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sourenab نمایش پست ها
    سلام، نتیجه کار شما به کجا رسید؟

Junior Member

سلام دوستان

بعد از تایید پتیشن I-140، برای مصاحبه سفارت چه مدارکی باید اماده . همراه داشته باشیم؟
    به نظر شما در این مرحله بهتر است فقط متقاضی برای مصاحبه و گرفتن ویزا اقدام کنه یا اعضای خانواده را با خود هم همراه داشته باشد؟
    ایا تاییدیه واکسناسیون داخل ایران قبول می کنند یا خیر؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Foadhi نمایش پست ها
    سلام دوستان

بعد از تایید پتیشن I-140، برای مصاحبه سفارت چه مدارکی باید اماده . همراه داشته باشیم؟
    به نظر شما در این مرحله بهتر است فقط متقاضی برای مصاحبه و گرفتن ویزا اقدام کنه یا اعضای خانواده را با خود هم همراه داشته باشد؟
    ایا تاییدیه واکسناسیون داخل ایران قبول می کنند یا خیر؟
    سلام دوست عزیز من زمان بندی و مدارک مربوط به کیس خودم رو به اشتراک گذاشتم اگه بدردتون میخوره:
    https://www.youtube.com/watch?v=ghVvecV22hc

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

دوستان این وکلای wegreen & Chen و همچنین وکیل Payam Tarifard طبق گفته ی یک تعدادی از دوستان کلاهبردار هستن.
    شرکت چن طبق کیس های اخیر ظاهرا تحت بازرسی قرار داره.
    در مورد Tarifard هم بهم گفتن کلاهبرداری میکنه و مبالغ سنگینی هم (در حد ۱۰ هزارتا) دوستان از دست دادن بدون گرین کارت.

امیدوارم این اطلاعات براتون مفید باشه. گفتم اینجا مطرح کنم. ظاهرا قبلا (سالیان پیش) یکسری ایرانیها از طریق این دو وکیل/دفتر تونستن گرین کارت بگیرن (بخصوص چن) ولی اخیرا چند کیس علیه شون مطرح شده و تحت بازرسی هستن.
    شرکت چن بالای ۹۰ درصد کیسهاشون هندی و چینی های بیکیفیت هستن که ظاهرا chen گرین کارت میگیره براشون.

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)