صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 41

موضوع: بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

پیش فرض بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

سلام دوستان

من فکر میکنم جای یک تاپیک مجزا برای این بورسیه خالیه . خیلی سخته که فردی بخواد فقط راجع به این موضوع بدونه و کل تاپیکهای جنرال دیگه رو بگرده .

امیدوارم دوستانی که تجربه ی اقدام برای این بورسیه رو داشتند بتونند به بقیه در این تاپیک کمک کنند.

مواردی که در مورد این بورسیه میدونیم اینه که :

این بورس همونطوری که اسمش روش هست ، به دانشجویان دکتری خارجی داده میشه

شهریه رو تا سه سال میپردازه و سالیانه 25000 دلار نیوزلند هم میده + بیمه

از هر رشته ای میتوان برای این بورس اقدام کرد

برای اقدام کردن باید اول پذیرش داشت

سایت اطلاعات اقدام : http://www.enz.govt.nz/our-services/scholarships/nzidrs

مراحل پذیرش و بورسیه جدا هستند و ....

و اما به عنوان سوال اول من میخواستم بدونم که اگر چند تا پذیرش از دانشگاههای نیوزیلند داشته باشیم ، با همه ی اونها میشه اقدام کرد یا باید یکی رو اقدام کرد ؟ یا مثلا ما یک اپلیکشن برای بورسیه پر میکنیم و اسم همه ی جاهایی که پذیرش داریم ازشون رو میگذاریم ؟! اگر فقط یک دانشگاه باید انتخاب بشه ، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که آیا تفاوتی وجود داره بین دانشگاههای مختلف ؟( در تسهیل این پروسه ی فاند ) .

Member
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

سوال دوم هم خودم میپرسم ، اینکه ایا لازم هست که نمره تافل یا ایلتس برای این بورس فرستاده بشه اگر با پذیرش قطعی داریم اقدام میکنیم براش؟

در فایل مدارک مورد نیاز نوشته شده که :

Exceptions

You are exempt from providing a test result only if you meet one of the following criteria:

- You have received an offer of a place into the PhD Programme of the New Zealand University you wish to attend (evidence required in the form of a letter of offer). Your offer must not be conditional on English language proficiency.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

پیش فرض پاسخ : بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    سلام دوستان

من فکر میکنم جای یک تاپیک مجزا برای این بورسیه خالیه . خیلی سخته که فردی بخواد فقط راجع به این موضوع بدونه و کل تاپیکهای جنرال دیگه رو بگرده .

امیدوارم دوستانی که تجربه ی اقدام برای این بورسیه رو داشتند بتونند به بقیه در این تاپیک کمک کنند.

مواردی که در مورد این بورسیه میدونیم اینه که :

این بورس همونطوری که اسمش روش هست ، به دانشجویان دکتری خارجی داده میشه

شهریه رو تا سه سال میپردازه و سالیانه 25000 دلار نیوزلند هم میده + بیمه

از هر رشته ای میتوان برای این بورس اقدام کرد

برای اقدام کردن باید اول پذیرش داشت

سایت اطلاعات اقدام : http://www.enz.govt.nz/our-services/scholarships/nzidrs

مراحل پذیرش و بورسیه جدا هستند و ....

و اما به عنوان سوال اول من میخواستم بدونم که اگر چند تا پذیرش از دانشگاههای نیوزیلند داشته باشیم ، با همه ی اونها میشه اقدام کرد یا باید یکی رو اقدام کرد ؟ یا مثلا ما یک اپلیکشن برای بورسیه پر میکنیم و اسم همه ی جاهایی که پذیرش داریم ازشون رو میگذاریم ؟! اگر فقط یک دانشگاه باید انتخاب بشه ، ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که آیا تفاوتی وجود داره بین دانشگاههای مختلف ؟( در تسهیل این پروسه ی فاند ) .
    براساس مطالبی که در وب سایتشون نوشتن، دانشگاه مقصد شما برتری خاصی رو در فرآیند بورس واستون ایجاد نمی کنه.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه آکلند

سوال دوم هم خودم میپرسم ، اینکه ایا لازم هست که نمره تافل یا ایلتس برای این بورس فرستاده بشه اگر با پذیرش قطعی داریم اقدام میکنیم براش؟

در فایل مدارک مورد نیاز نوشته شده که :

Exceptions

You are exempt from providing a test result only if you meet one of the following criteria:

- You have received an offer of a place into the PhD Programme of the New Zealand University you wish to attend (evidence required in the form of a letter of offer). Your offer must not be conditional on English language proficiency.
    دوست عزیز به نظر من چون این فرآیند رقابتیه شما باید حداکثر مدارکی که می تونید رو ارسال کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

سلام من هم میخوام برای این بورس اقدام کنم در قدم اول باید چی کار کنم؟ میشه کسایی که اطلاع دارن بگن مراحلش چیاست؟ و اینکه اگه الان اقدام کنیم به 15 جولای میرسیم یا نه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه

قدم اول همون گرفتن پذیرش هست .

قانونا باید به جولای برسیم چون خود این دانشگاه های نیوزیلند به من گفتند که الان اقدام کن که ما قبل از جولای بهت نتیجه رو بگیم . اپلای کردن برای بورسیه که فکر نمیکنم زمان زیادی ببره ، فقط باید مدارک رو حاضر کرد و آپلود کرد

ولی به هر حال منم بار اولم هست . امیدوارم دوستان دیگه اگر تجربه ای دارند بیان کنند

مرسی

Junior Member

سلام
    با مدرک لیسانس میشه اقدام کرد؟یا حتما باید فوق داشت؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra4208 نمایش پست ها
    سلام
    با مدرک لیسانس میشه اقدام کرد؟یا حتما باید فوق داشت؟
    با توجه به عنوان بورسیه و اطلاعات لینک زیر فکر نمیکنم که با لیسانس بشه اقدام کرد :

http://www.enz.govt.nz/our-services/scholarships/nzidrs

Member
    رشته و دانشگاه

خب من پذیرش رو گرفتم بلاخره و میخوام برای این بورسیه اقدام کنم الان . خواستم نکته ای رو که یکی از استادان همین دانشگاهی که پذیرش گرفتم در مورد این بورسیه گفت به دوستان اطلاع بدم : اینکه نمرات بیشترین اهمیت رو در این بورس دارند.

بازم اطلاعات تکمیلی رو در میون میذارم ،

از دوستان هم اگر کسی داره اپلای میکنه برای این بورس ، لطفا اعلام کنند.

مرسی

Junior Member

خب من پذیرش رو گرفتم بلاخره و میخوام برای این بورسیه اقدام کنم الان . خواستم نکته ای رو که یکی از استادان همین دانشگاهی که پذیرش گرفتم در مورد این بورسیه گفت به دوستان اطلاع بدم : اینکه نمرات بیشترین اهمیت رو در این بورس دارند.

بازم اطلاعات تکمیلی رو در میون میذارم ،

از دوستان هم اگر کسی داره اپلای میکنه برای این بورس ، لطفا اعلام کنند.

مرسی
    به من گفتن معدل فوق لیسانس باید بالای 3.6 از 4 باشه. موضوع ریسرچ و اهمیتش تو اقتصاد نیوزلند هم مهمه. ولی متاسفانه بلالای 100 نفر شرکت میکنن و حداکثر 10 نفر قبول میشن

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)