صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 41

موضوع: بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

پیش فرض پاسخ : بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

سلام
    تا کی وقت داره؟
    چه رشته هایی رو شامل میشه؟
    میشه یه اطلاعات کلی بدین؟
    ممنونم

Member
    رشته و دانشگاه
    QLD,Australia,PhD in Management

پیش فرض پاسخ : بورسیه NZIDRS، New Zealand International Doctoral Research Scholarships

نقل قول نوشته اصلی توسط carcass نمایش پست ها
    به من گفتن معدل فوق لیسانس باید بالای 3.6 از 4 باشه. موضوع ریسرچ و اهمیتش تو اقتصاد نیوزلند هم مهمه. ولی متاسفانه بلالای 100 نفر شرکت میکنن و حداکثر 10 نفر قبول میشن
    اهمیت معدل رو به من هم گفتند . اما در مورد پروپوزالم من بهشون گفتم که آیا لازمه که پروپوزالی رو که برای پذیرش نوشتم ،بشینم حالا مخصوص این بورسیه هم روش کار کنم ، که دانشگاه گفت آنچنان اهمیتی نداره و میل خودمه ! تعداد شرکت کنندگان رو نمیدونستم . آیا این ده نفر که میگید از کل دانشگاه های نیوزلند هستند یا هر دانشگاه مثلا ده نفر سهمیه داره ؟!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedshaho1 نمایش پست ها
    سلام
    تا کی وقت داره؟
    چه رشته هایی رو شامل میشه؟
    میشه یه اطلاعات کلی بدین؟
    ممنونم
    سلام

مهلتش تا 15 جولای هست . تا اون موقع البته باید یک پذیرش از یک دانشگاه در نیوزلند داشته باشید که بتونید اقدام کنید .

برای انواع رشته های دکترا هست .

لطفا اون لینکی که در اول این بحث گذاشته شده رو برای اطلاعات بیشتر چک کنید.

Junior Member

من به خود (NZIDRS (scholarship@enz.govt.nz ایمیل دادم و احتمال قبول شدنمو پرسیدم جواب دادن میتونی شرکت کنی ولی رقابت خیلی زیاده چون بالای 100 نفر شرکت میکنن و کمتر از 10 نفر قبول میشن.پس فکر میکنم منظورش از 10 نفر تعداد کل اسکولارشیپه که هر سال تعلق میگیره. من که خودم منصرف شدم چون 300 400 تومن هزینه ترجمه مدارک. 400 500 هزینه اسسمنت و 120 هزینه پست مدارک میشه. امیذوارم دوستانی که شرکت میکنن موفق باشن

Member
    رشته و دانشگاه

بله همونطور که دوست قبلی گفتند مراحلش سختتر از اونی هست که فکر میکردیم ! من امروز اپلیکیشنش رو به دقت خوندم دیدم این موارد وجود داره ، هر کسی میتونه در مورد حل و فصل اینها نظر بده لطفا :

1) کلی در مورد پروپوزال و اثراتش و اینها باید در اپلیکیشن فرم نوشته بشه ، پس اونقدر ها هم این موضوع بی تاثیر نمیتونه باشه
    2) provisional supervision form باید از خود دانشگاه خواسته بشه که براتون پر کنند و بفرستند
    s) از همه مهمتر فکر کنم اینه که credential evaluation report میخواد ، یعنی به یکی از موسساتی که نام برده اند تو انگلیس یا امریکا باید مدارک دانشگاهیتون رو بفرستید تا ارزیابی کنند . (which is very ridiculous) ، اگر کسی در مورد اینکه این مورد رو چطوری باید انجام داد اطلاعات دقیقی داره لطفا در اختیار بذاره :

تا جایی که من متوجه شدم 4 تا موسسه هست ، کسی میدونه کدوم ارزونتره و کمتر طول میکشه ؟
    ترنسکریپتها مستقیما باید توسط دانشگاه به این موسسات فرستاده بشه ، درسته ؟ کسی میدونه مثلا ترنسکریپ ترجمه شده ی دانشگاه آزاد رو چجوری باید به اینها فرستاد ؟ یا اگر مدرک لیسانس از ایران و فوق از خارج ایران باشه ایا دو بار باید این پروسه رو طی کرد ؟ هزینه ها جدا ؟

4) ترجمه ی شناسنامه میخواند که اینم جدیده نسبت به اغلب کشورهای دیگه که در تمام مراحل پاسپورت کفایت میکنه ! اینم آماده سازیش رو در نظر داشته باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samira z نمایش پست ها
    بله همونطور که دوست قبلی گفتند مراحلش سختتر از اونی هست که فکر میکردیم ! من امروز اپلیکیشنش رو به دقت خوندم دیدم این موارد وجود داره ، هر کسی میتونه در مورد حل و فصل اینها نظر بده لطفا :

1) کلی در مورد پروپوزال و اثراتش و اینها باید در اپلیکیشن فرم نوشته بشه ، پس اونقدر ها هم این موضوع بی تاثیر نمیتونه باشه
    2) provisional supervision form باید از خود دانشگاه خواسته بشه که براتون پر کنند و بفرستند
    s) از همه مهمتر فکر کنم اینه که credential evaluation report میخواد ، یعنی به یکی از موسساتی که نام برده اند تو انگلیس یا امریکا باید مدارک دانشگاهیتون رو بفرستید تا ارزیابی کنند . (which is very ridiculous) ، اگر کسی در مورد اینکه این مورد رو چطوری باید انجام داد اطلاعات دقیقی داره لطفا در اختیار بذاره :

تا جایی که من متوجه شدم 4 تا موسسه هست ، کسی میدونه کدوم ارزونتره و کمتر طول میکشه ؟
    ترنسکریپتها مستقیما باید توسط دانشگاه به این موسسات فرستاده بشه ، درسته ؟ کسی میدونه مثلا ترنسکریپ ترجمه شده ی دانشگاه آزاد رو چجوری باید به اینها فرستاد ؟ یا اگر مدرک لیسانس از ایران و فوق از خارج ایران باشه ایا دو بار باید این پروسه رو طی کرد ؟ هزینه ها جدا ؟

4) ترجمه ی شناسنامه میخواند که اینم جدیده نسبت به اغلب کشورهای دیگه که در تمام مراحل پاسپورت کفایت میکنه ! اینم آماده سازیش رو در نظر داشته باشین

1 و 2 که زیاد سخت نیست. 3) UK NARIC از بقیه ارزونتر و سریعتره و فقط باید از دانشنامه و ریزنمرات اسکن بگیرید واسشون سابمیت کنید 50 پوند هزینه اش میشه تمام مدارکتون. 4) کپی برابر با اصل پاسپورتم قبول مبکنن

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون

توی اون یکی سایت WES خونده بودم که باید دانشگاه ها مستقیما اون مدارک رو بفرستند تا اینها ارزیابی کنند برای همین نگران شدم

حالا از راه همون UK NARIC انجام میدم .

احیانا شما نمیدونید که به عنوان آدرسی که UK NARIC از من میخواد تا نتیجه ی ارزیابی رو برگردونه ،من میتونم ادرس NZIDRS رو بدم یا باید ادرس خودم رو بدم ؟پست مستقیم به NZIDRS احتمالا زمان کمتری میبره و مطمئن تره تا به ایران .

Junior Member

سلام دوستان.
    من میخوام برای این بورسیه اقدام کنم ولی هنوز پذیرش از دانشگاه نیوزلند ندارم الان حدود دو هفته ست که به استادا ایمیل زدم ولی جوابمو ندادن. میشه بدون مکاتبه اپلای کرد؟ چقدر طول میکشه تا دانشگاه جواب پذیرش رو بده؟ حتما باید پروپوزال هم داشته باشیم؟ رشته من ارشد میکروبیولوژی هست.

ممنون میشم راهنماییم کنید. خیلی احتیاج به این اطلاعات دارم.

Junior Member

سلام - من می خواهم برای این بورس اقدام کنم. در فرم مربوطه متن زیر بود که من خوب متوجه نشدم. به وب سایتی که داده هم نتونستم وارد بشم. لطفا یکی کمکم می کنه تا با توجه به وقت کم باقیمانده بتونم به موقع سابمیت کنم؟
    Submit a ‘Course by Course’ credential evaluation report from WES - World Education Services (www.wes.org) or a UK Naric ‘Statement of Comparability’ (UK Naric)covering ALL tertiary academic qualifications. NZQA and NOOSR reports will also be accepted.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nanibj نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من میخوام برای این بورسیه اقدام کنم ولی هنوز پذیرش از دانشگاه نیوزلند ندارم الان حدود دو هفته ست که به استادا ایمیل زدم ولی جوابمو ندادن. میشه بدون مکاتبه اپلای کرد؟ چقدر طول میکشه تا دانشگاه جواب پذیرش رو بده؟ حتما باید پروپوزال هم داشته باشیم؟ رشته من ارشد میکروبیولوژی هست.

ممنون میشم راهنماییم کنید. خیلی احتیاج به این اطلاعات دارم.
    سلام - من تو وب سایت این بورس خوندم که شما باید اثبات کنی که ارتباطاتی با دپارتمان مربوطه دارید. برای همین یک فرم را هم باید آنها پر کرده و بفرستند. لذا اگر شما هنوز استاد پیدا نکرده اید و پروپوزال تان در دانشگده و گروه مربوطه بررسی نشده است احتمالا آنها هم این فرم را نمی دهند. لذا بهتر است اول در دانشگاه دنبالش باشید و با توجه به چیزی که من از بچه ها شنیده ام همین پروسه پیدا کردن استاد برای شما (اگر کسی را خودتان معرفی نکنید) چند هفته ای طول می کشد. پس به نظرم بهتر است اول ببینید با دپارتمان و استاد مربوطه می توانید ارتباط بگیرید؟ بعدش به فکر این بورس باشید.

صفحه 2 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)